Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Jau pradeda nervint mane ta atranka. Visai pievos darosi. O dar girzado naujiena. ... Ir man atrodo kad jis turejo omenyje Lolitos grazinima, bet bliamba butu nesamone. jei tikrai grazintu tai jauciu ir isvaziuotu. Visiskas pravalas tada. Bet panasu kad i Ukraina vesim Revoliucija, bliamba. jau geriau tada Aiste. Vienintelis geras dalykas kad iskrito Ieva galejo ir Vagelis su savo lopsine vietoj Sashos song iskrist. Ech...
Atsakyti
Klausau, klausau ir man ima patikti tie "Fusedmarc". Turi tai, ko labiausiai, mano akim, reikia - mėgaujasi dainavimu. Tik ar gera mintis važiuot į Kijevą su daina apie revoliuciją? biggrin.gif
Atsakyti
Bus kaip bus!
Visai nesupykčiau, jei važiuoti Revoliucija.
Ir dar Gretos bachūriukai, tokie geruliai!
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 03 04, 23:06)
Jau pradeda nervint mane ta atranka. Visai pievos darosi. O dar girzado naujiena. ... Ir man atrodo kad jis turejo omenyje Lolitos grazinima, bet bliamba butu nesamone. jei tikrai grazintu tai jauciu ir isvaziuotu. Visiskas pravalas tada. Bet panasu kad i Ukraina vesim Revoliucija, bliamba. jau geriau tada Aiste. Vienintelis geras dalykas kad iskrito Ieva galejo ir Vagelis su savo lopsine vietoj Sashos song iskrist. Ech...

Tegul daro ką nori, Eurovizija ne tik Lietuva, o daug šalių, mes kiekviena turime pasirinkusios savo atlikėją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 04, 23:08)
Tegul daro ką nori, Eurovizija ne tik Lietuva, o daug šalių, mes kiekviena turime pasirinkusios savo atlikėją smile.gif

Labai gera mintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 04, 23:08)
Klausau, klausau ir man ima patikti tie "Fusedmarc". Turi tai, ko labiausiai, mano akim, reikia - mėgaujasi dainavimu. Tik ar gera mintis važiuot į Kijevą su daina apie revoliuciją?  biggrin.gif

Dar šneka, kad atlikėja yra rusė. Tikriausiai būtų linksma, o tai svarbiausia, kad nebūtų nuobodu smile.gif
Gal man paimti tą "Fusedmarc", kol dar kuri nors nepaėmė.
[b]Papildyta:[/bi
"Fusedmarc" patinka dainos žodžiai, muzika nebloga, yra trūkumas, nepatinka atlikėjos būsena, atrodo, kaip kiškis, nėra užtikrintumo. Vienu žodžiu, aš tą grupę imu, bus prie mano slavų į kompaniją smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 04 kovo 2017 - 23:19
QUOTE(linamog @ 2017 03 04, 23:55)
Manau, apie tai, kad grazinama Lolita Zero. Butu visiska lempa.

Košmaras! blink.gif Ir kaip nesąžininga kitų dalyvių atžvilgiu tai būtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 04 kovo 2017 - 23:31
Estai šį vakarą renka (išrinko)?
Atsakyti
Estai siunčia Koit Toome ir Laura - "Verona"
https://www.youtube....h?v=1I0vZXPmNJw
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 04 kovo 2017 - 23:48
QUOTE(ramyra @ 2017 03 04, 23:38)
1. Sasha - ne. Kaip jau sakiau, bardakėlis scenoje. Nesu rasistė, bet tas juodaodis aukštas - visai ne prie ko. Labai kotrastuoja vizualiai su mažiuku Sasha.

Prisiminkite su kokia daina Estija laimejo mirksiukas.gif Tas pats bardakelis, vienas aukstas, kitas senas. Tas pats ir cia.

Man tai visos dainos labai panasios zazos, paulos, kotrynos, nes ziuriu visai prabegom, tai kaip viena man jos. Ir labai uzkliuvo, kad zazos daina jau pasenus pagal amerikona. O kitos tipo ne? Lygis visai tas pats.

Vagelis man taip booooring, eitu sumustiaku tept visi per tokia daina.

Ta grupe pirma karta maciau, labiausiai uzkliuvo, kad nepasidazius, na scenoj labai keistai ziurisi, tiksliau nesiziuri, nes visai tas naturalumas netiko prie visumos. Net nekalbu apie daina, scena, bet ir prie rubu batu nedera toks veidas. Baisiai neskoninga.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 04, 23:47)
Estai siunčia Koit Toome ir Laura - "Verona"
https://www.youtube....h?v=1I0vZXPmNJw

Šių laikų "Modern Talking" ? biggrin.gif

Aš garsiai pareiškiu, kad priglobsiu danų merginą Anja Nissen. Galinga ji. Visai potenciali daina laimėti. Jau pasidomėjau, matyt, ji išeivė iš Danijos ir gyvena Australijoje (?), nes Australijoje nuo vaikystės visur dalyvauja. 2012 m. laimėjo kažkokį jaunųjų talentų konkursą, 2014 m. - Australijos "Balsą". Smagu, kad atstovauja gimtinę, o ne Australiją. O ką pastaroji siunčia?

https://www.youtube....h?v=716rTFMgZQ4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 05 kovo 2017 - 00:14
QUOTE(ramyra @ 2017 03 05, 01:07)
Šių laikų "Modern Talking" ?  biggrin.gif


Sakyc anu laiku modernai biggrin.gif

Geriau sita butu siunte bigsmile.gif https://www.youtube....h?v=o_3Bv_fEMpI
Atsakyti