Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Anakure @ 2017 03 04, 22:05)
Niekaip nesuprantu kur jie toje dainoje apie revoliuciją mato neįprastą muziką, kuri skirtusi nuo eurovizinių dainų.

balsas labai fainas, atlikimas
Atsakyti
Žiauriai patiko ta revoliucionierė, nesupykčiau jei jinai važiuotų į Kijevą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 04, 23:09)
balsas labai fainas, atlikimas

Man irgi ji patinka. Viena iš mano favoričių be Aistės ir Vagelio.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 04, 22:09)
balsas labai fainas, atlikimas

Muzika gera, bet ji eurovizinė, o ne alternatyvi, todėl nesupratu, kodėl vis sako, kad ji kitokia nei eurovizinė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 04 kovo 2017 - 22:13
what the F...? Kas už tą Paulą balsuoja? unsure.gif Pigus numeris, nėra daugiau jokio pigaus sekso šiais metais, tai kaip durniai atrodytume unsure.gif
Papildyta:
Vagelį į bažnyčios chorą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 04, 22:14)
what the F...? Kas už tą Paulą balsuoja? unsure.gif Pigus numeris, nėra daugiau jokio pigaus sekso šiais metais, tai kaip durniai atrodytume unsure.gif

O man ji patinka, nes gerai jaučiasi scenoje, o ir dainelė ne blogesnė už Zazzos, Songo, jau nekalbant apie laidotuvių giesmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 04, 23:17)
what the F...? Kas už tą Paulą balsuoja? unsure.gif Pigus numeris, nėra daugiau jokio pigaus sekso šiais metais, tai kaip durniai atrodytume unsure.gif
Papildyta:


Visiškai sutinku
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 04, 22:18)
O man ji patinka, nes gerai jaučiasi scenoje, o ir dainelė ne blogesnė už Zazzos, Songo, jau nekalbant apie laidotuvių giesmes smile.gif

bet ji kartojasi ir kartojasi, pora žodžių sukasi ir sukasi, labai pigu ir neskoninga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 04, 23:17)
Vagelį į bažnyčios chorą ax.gif

Šiandien ir man ne itin patiko ir šukuosena buvo geresnė anksčiau. Šiandien jo vieton į favoritus dedu Kotryną.
Atsakyti
Pazazavome ant galo ir ačiū Dievui baigėsi atranka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 04, 22:29)
Pazazavome

biggrin.gif
Bet gerulė ji. Labai graži, daili moteris, sueitų, tik gaila, kad balselio vietomis trūkumas

Žodžiu, verdiktas mano - nežinau ką šiemet siųsti unsure.gif wacko.gif mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 04, 22:31)
Žodžiu, verdiktas mano - nežinau ką šiemet siųsti unsure.gif  wacko.gif  mega_shok.gif

Aš balsuosiu už patirtį, o ne iš kažkur atsiradusius. Kiek pamenu, tai dažniausiai į Euroviziją buvo siunčiami nežinia iš kur atsiradę atlikėjai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 04 kovo 2017 - 22:37