Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Anakure @ 2017 03 03, 21:33)
Olandės pristatė dainą
https://www.youtube....h?v=TxYU6iVpI5c
Papildyta:

Tik pradėjus klausyti, daina daro įspūdį, atrodo labai daug žadanti, bet, gaila, priedainis gan blankus, nors mano ausims vis vien turbūt viena iš geresnių šiai dienai išrinktų EV dainų (žinoma, būtų įdomu išgirsti, ar gyvai jos skamba taip pat gerai, kaip ir videoklipe).



Tai kaip sakot, kas bus tie 2, kurie šiandien iškris?
https://www.youtube....h?v=UHSwU-E3AX8
Spėju, kad viena bus Ieva, o antru numeriu "atiduočiau" vieną iš popsinių mergelių- Paulą arba Zazzą, bet taip, žinoma, nenutiks, nes abi turi daug gerbėjų, taigi tikėtina, kad skausmingai gali kristi bet kas iš visų likusiųjų, išskyrus, manyčiau, Aistę- pastaroji turėtų atsilaikyti.

Dar kartą peržiūrėjau visas likusias 8 dainas ir nusprendžiau, kad ne tokia jau ir prasta šiais metais mūsų atranka. Yra įvairaus formato dainų, atlikėjai gan tvarkingai atlieka kūrinius, todėl negalime vaitoti, kad labai prastai atrodysime šių metų kontekste, nes pagal tai, ką šalys turi išsirinkę dabar, manau, nesimato dainos- žvaigždės. Italas mėgstamas, kaip ir pernai buvo mėgstamas charizmatiškasis prancūzas, bet tikrai nemanau, kad šiemet tai bus daina-nugalėtoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 04 kovo 2017 - 18:41
QUOTE(Selga @ 2017 03 04, 18:29)
Tai kaip sakot, kas bus tie 2, kurie šiandien iškris?
https://www.youtube....h?v=UHSwU-E3AX8
Spėju, kad viena bus Ieva, o antru numeriu "atiduočiau" vieną iš popsinių mergelių- Paulą arba Zazzą, bet taip, žinoma, nenutiks, nes abi turi daug gerbėjų, taigi tikėtina, kad skausmingai gali kristi bet kas iš visų likusiųjų, išskyrus, manyčiau, Aistę- pastaroji turėtų atsilaikyti.
Bandau spėti, kad gal Ieva ir Kotryna g.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2017 03 04, 19:49)
Bandau spėti, kad gal Ieva ir Kotryna g.gif

Pritarčiau šiam spėjimui. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas ziures estu finala kuris jau prasideda? As bandysiu ziuret, bet ten pas juos labai idomiai su pertrauka bus. O po jos rezultatu show. smile.gif
Atsakyti
Visai tikėtina, kad italą ištiks Amiro likimas. Mylės, bet ne iki galo biggrin.gif

Bet tikrai, kuom paaiškinti tokią dainų blankumą? Ar nėr entuziazmo važiuot į Kijevą? Va, žinojo, kad švedai padarys gerą šou, tai tikrai 2016 m. labai super EV buvo, ar ne? Nepavyks ukrainiečiams pakartot... Ne tie pinigai. Tai gal ir atlikėjai per daug nesiveržė į atrankas?

Man be italo ir austro, dar patinka Slovėnija ir Danija . Dar įdomiai susiklauso prancūzų mergina, bet įdomu, kaip scenoje pateiks vaizdą, labai norisi tų šokėjų kaip klipe.

O štai Anglijos atstovė erzina.

Jau geriau tada vengų Papas -bent originaliai ir tautiškai.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 03, 20:33)
Olandės pristatė dainą
https://www.youtube....h?v=TxYU6iVpI5c

mergaitės gražios, tvarkingos, bet daina man apverktina kažkokia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2017 03 04, 20:53)
Visai tikėtina, kad italą ištiks Amiro likimas. Mylės, bet ne iki galo  biggrin.gif

Bet tikrai, kuom paaiškinti tokią dainų blankumą? Ar nėr entuziazmo važiuot į Kijevą?

Manau, dar tie karai ten...
Atsakyti
Kotryna - tai mokinukių lygis, giria, nes Čivilytės auklėtinė. Ji turėjo pirmame savo pasirodyme iškristi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 04 kovo 2017 - 21:56
QUOTE(Anakure @ 2017 03 04, 22:54)
Kotryna - tai mokinukių lygis, giria, nes Čivilytės auklėtinė.

Ne, nesutinku. Man Paula tokio lygio, o Kotryna super.
Atsakyti
pažiūrėjau atrankos, kaip suprantu nemačiau tik Zazzos. Tai ką aš galiu pasakyti, patiko Kotryna, tik gaila, kad mano ex Loiko iš Belgijos kopija, tik kad negulėjo ant scenos. Bet šiaip tai manau būtų tinkamiausia ji siųsti. Gaila tik, kad mergaitė tokia pilka pelytė, nelabai daili ax.gif
Dėl Aistės, tai visgi per didelis dramatizmas, atrodo, kad dina tęsiasi kokias 6 minutes. Aišku, įspūdinga, stipru, bet manau Europa bus jau pavargus nuo tokio stiliaus, gal net gailėjosi, kad pernai Ukrainą išrinko, nes po to negroja per stotis ta daina ir t.t.
Gal net koks Sasha iš esmės sueitų, bet man asmeiniškai jis kažkoėl labai nebepatinka, kai su ta Love dalyvavo, lbai palaikiau, o dabar man kažkaio paliko jo stilius antipatiškas, bet kad linksmiau, tai faktas
Atsakyti
Dar viena mokinukių lygio, jaučiasi nepatirtis. Pati daina man labai patinka, ypač žodis "revoliucija" smile.gif
Atsakyti
kodėl ta raudona revoliucionierė nesidažo? kaip iš lovos išlipus biggrin.gif nors ainuoja visai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 04, 21:59)
kodėl ta raudona revoliucionierė nesidažo? kaip iš lovos išlipus biggrin.gif nors ainuoja visai gerai smile.gif

Revoliucionierės nesidažo smile.gif
Papildyta:
Niekaip nesuprantu kur jie toje dainoje apie revoliuciją mato neįprastą muziką, kuri skirtusi nuo eurovizinių dainų.
Atsakyti