Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Monteverte @ 2017 03 02, 20:46)
O jūs pati ne slavė? Traukia gal tada saviškiai smile.gif

Ne, bet juk kaimynai, istorijos persipynusios, tai natūralu, kad turime bendrumo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2017 03 02, 21:03)

Nelaisvas, priklauso Oziaragei, nebent jai nebereikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 02 kovo 2017 - 21:11
QUOTE(Anakure @ 2017 03 02, 21:12)
Nelaisvas, priklauso Oziaragei, nebent jai nebereikia smile.gif

Oi, ne nepretenduoju biggrin.gif Bet EV palaikysiu, kad pasisektų užimti aukštą vietą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 03 02, 22:17)
ITALAS mano  ploja.gif
---
Man jis irgi "prie bajerio" atrodo. Atsipūtęs sudainuos, priešingai tai visai susireikšminusiai, išsipusčiusiai atlikėjų daliai. Va ko ir pasiilgstu - mėgavimosi dainavimu. O tai eina drebančiom kinkom į sceną, o čia tokia atsipalaidavusi dainuška. Priedainį niūniuoju jau kelios dienos. O patys italai lyg jį irgi myli ir palaiko. Šoką tą šokį smile.gif

Gorila reikalinga pagal dainos tekstą. Ten taip įdomiai viskas apgalvota.

teksto aiškinimas

Ai, tai va kas nusičiupo italiuką laugh.gif tongue.gif Aš dabar galvoju ar ne su jumis pernai prOncūzą mylėjom? bigsmile.gif laugh.gif
---
drinks_cheers.gif Nerealiai gerai jis scenoje žiūrisi. Matosi, žmogus visiškai atsipalaidavęs, visiškai mėgaujasi tuo ką daro. Šelmis toks biggrin.gif
Perskaičiau tekstą, tai iš vis liuks - daug visokių minčių ten.
Bus įdomu sužinot kaip visos dainos bus vertinamos lažybų kontorose. Įtariu, kad Italija šiais metais bus aukštai.

Dar prisiminiau, kad Baltarusija mane šiais metais nustebino labai iš gerosios pusės. Jei dainuotų angliškai, niekaip neatspėčiau, kad ten Baltarusijos atstovai biggrin.gif
Šiaip tai dar labai mažai ką girdėjau (gal keturias dainas iš viso).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 02 kovo 2017 - 23:16
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 02, 23:13)
Ai, tai va kas nusičiupo italiuką laugh.gif tongue.gif Aš dabar galvoju ar ne su jumis pernai prOncūzą mylėjom?  bigsmile.gif laugh.gif
---
drinks_cheers.gif Nerealiai gerai jis scenoje žiūrisi. Matosi, žmogus visiškai atsipalaidavęs, visiškai mėgaujasi tuo ką daro. Šelmis toks biggrin.gif
Perskaičiau tekstą, tai iš vis liuks - daug visokių minčių ten.
Bus įdomu sužinot kaip visos dainos bus vertinamos lažybų kontorose. Įtariu, kad Italija šiais metais bus aukštai.

Ne tas žodis aukštai, aukščiau būti jau nebegali smile.gif
http://eurovisionwor...odds=eurovision
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 02, 23:13)
Ai, tai va kas nusičiupo italiuką laugh.gif tongue.gif Aš dabar galvoju ar ne su jumis pernai prOncūzą mylėjom?  bigsmile.gif laugh.gif

Tikrai? Sutampa skoniai biggrin.gif Tai šiais metais galim nuo italo abidvi alpėti friends.gif Įdomu, kaip jam su anglų kalba, tikiuos gerai. Nes jei vien tik itališkai čiauškės, nebus bellissimo.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 03, 01:58)
Ne tas žodis aukštai, aukščiau būti jau nebegali smile.gif
http://eurovisionwor...odds=eurovision

geeras blink.gif biggrin.gif Net pirmoj vietoj kol kas pastatytas bigsmile.gif
Na, bet kaip ir sakiau, manęs tai nelabai ir stebina.
Kažin kada visos dainos jau bus žinomos?

QUOTE(ramyra @ 2017 03 03, 10:49)
Tikrai? Sutampa skoniai  biggrin.gif

Tai šiais metais galim nuo italo abidvi alpėti  friends.gif Įdomu, kaip jam su anglų kalba, tikiuos gerai. Nes jei vien tik itališkai čiauškės, nebus bellissimo.

taip išeina biggrin.gif

Aha, būtinai reiks palaikyt italą, draugiškai pasidalinsim laugh.gif Bet dainuos tai turbūt itališkai, ne angliškai? (man tai būtų pliusas, nes labai patinka italų kalbos skambesys dainose)

Kurią nors dieną reiks daugiau šalių paklausyt. Įdomu koks bus šiais metais EV lygis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 03 kovo 2017 - 14:49
QUOTE(tuktuk @ 2017 03 03, 14:48)
Kurią nors dieną reiks daugiau šalių paklausyt. Įdomu koks bus šiais metais EV lygis.

Taigi jau matosi, kad, deja, labai prastas. Kol kas net nežinau ar žiūrėsiu. Gaila man to laiko vakarais, kai skubi baisiausiai, kad visus būtinus darbus atlikti, sporto grafikas maišosi ir t.t Reikia kad tikrai būtų dėl ko, o kol kas man tokia nuobodybė tos dainos, išskyrus gal 3. Tie visi beveidžiai, nedailūs, bet tipo nusisaldinę vyrukai (atsiprašau tų, kurios juos ėmė), man šlykštukai, visai neįdomūs ir nevyriški ax.gif
Žodžiu, go Lietuva, turi šansų šiemet laimėti lithuania.gif Aišku, jei tik koks Saška per protekcijas nepraeis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 03 kovo 2017 - 15:09
QUOTE(ramyra @ 2017 03 03, 09:49)
Tikrai? Sutampa skoniai  biggrin.gif Tai šiais metais galim nuo italo abidvi alpėti  friends.gif Įdomu, kaip jam su anglų kalba, tikiuos gerai. Nes jei vien tik itališkai čiauškės, nebus bellissimo.

Italo daina linksma, bet manau jei dainuotu angliskai ar bent dali dainos dainuotu angliskai daugiau sansu laimet. smile.gif Tik man jo balsas nelabai patinka truputi ausi rezia.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 03 02, 23:58)
Ne tas žodis aukštai, aukščiau būti jau nebegali smile.gif
http://eurovisionwor...odds=eurovision


Aha, švedai antroj vietoj, kai daina dar neišrinkta biggrin.gif
Atsakyti
Turbūt ne taip mane supratot.
Dainuot, tai jis PRIVALO itališkai. Čia be kompromisų biggrin.gif
Svarsčiau, kokios jo anglų kalbos žinios, ar pasireikš per interviu, na žinote, paskui, kai užpuola juos visokie wiwiblogeriai ar per press konferencijas. Praėjusių metų Italijos mergaitei su anglų nebuvo labai kažkas. Kol kas nieko angliškai su juo nerandu, o italai kreizėja itališkai su juo per visas laidas.

Kažkodėl ir man atrodo, kad nelabai ką įdomaus EV šiais metais pasiūlys. Bet laukiam laukiam staigmenų. Gal dar išlys perliukai.
Atsakyti
Olandės pristatė dainą
https://www.youtube....h?v=TxYU6iVpI5c
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 03, 15:08)
Žodžiu, go Lietuva, turi šansų šiemet laimėti lithuania.gif Aišku, jei tik koks Saška per protekcijas nepraeis biggrin.gif

Aš tai bijau, kad gali nepatekti į ir finalą, nesvarbu kas iš pirmaujančių važiuos.
Atsakyti
Ir Lorren apie karmą dainuoja
http://lyricstransla...nts-lyrics.html
Atsakyti