Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 02 20, 14:55)
Nuorodoj matosi tik dainos pavadinimas. Na, įdomu..
Be J tai nebus ką žiet finale.. viskas aišku bus.
Be to ištrinto dainos įrašo, niekas negalės fakto įrodyt, ir niekur iš finalo J.V. nedings. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2019 02 20, 16:04)
Be to ištrinto dainos įrašo, niekas negalės  fakto įrodyt, ir niekur iš finalo J.V. nedings. smile.gif

Gal žino platformos adminai.. hmm.gif
Atsakyti
Eurodiena.Lt puslapio pokalbių laukelyje "Šaukykloje" kaip tik apie šią situaciją diskutuoja eurovizijos fanai.
Esmė ta, kad daina tikrai ten buvo. Daug šaukyklos dalyvių ją išgirst galėjo.

Kažin ar pas platformos adminus liko įrašas. Įkelėjas ištrynė dainą, tuo viskas ir baigėsi matomai. Nėra įrodymų, nėra pažeidimo. smile.gif


---
„Eurovizijos“ dalyviui Jurijui įtarimai pažeidus taisykles: A. Giržadas kreipėsi į transliuotojų sąjungą"
https://www.lrt.lt/n...iuotoju-sajunga


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 20 vasario 2019 - 15:35
QUOTE(Zivilka @ 2019 02 20, 09:20)

Nu kas per nesamone. Kodel KODEL kiekvienais metais reikia reikia sukti intrigas per finala,a? Tai tegul atsisako Light on juk pirma daina su kuria ji kiek supratau buvo Criminal, o tik paskui sugalvojo eir Su Light on. Zodziu kaip Zilnys su chebra pasakys tas ir vaziuos. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolleee @ 2019 02 20, 14:09)
MM apkandžiota, laikas imti kandžioti J.V. duel.gif
Žodžiu intriguojanti šiemet ESC popc1.gif
https://www.15min.lt...es-1058-1105630

Nu ziauru. Stai kaip bandoma atsikratyti pagrindiniu konkurentu MM. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2019 02 20, 17:54)
Nu ziauru. Stai kaip bandoma atsikratyti pagrindiniu konkurentu MM. verysad.gif

Žiauriau kai puolama MM dėl dviejų dainų , nors tai nepažeidžia jokių taisyklių.
O kai pajudinama realaus pažeidimo galimybė iš J.V. pusės, tai vėl MM kalta biggrin.gif
O J.V. pusė nuskriaustieji nekaltieji unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2019 02 20, 18:52)
Žiauriau kai puolama MM dėl dviejų dainų , nors tai nepažeidžia jokių taisyklių.
O kai pajudinama realaus pažeidimo galimybė iš J.V. pusės, tai vėl MM kalta biggrin.gif
O J.V. pusė nuskriaustieji nekaltieji  unsure.gif

Nieks nesako kad jis nekaltas bet kad kaltas irgi dar neirodyta. kazkas kazkur girdejo ir neaisku ar tikrai ta pacia daina. O del MM tai nemegstu tokiu neapsisprendusiu zmoniu. Tai ji nori dalyvaut su dviem dainom tai jau nenori. Cia juk ne vaiku darzelis noriu- nenoriu. jei jau padarei sprendima tai ir prisiimk atsakomybe. 000189.gif
Atsakyti
manęs nė kiek nepiktina, kad MM dalyvauja su dvejomis dainomis- juk čia dainos rungiasi. O dabar dar ir tokios kombinacijos pavojai pačiam atlikėjui pasirodė, kai pati savo galimybes suvaržė.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2019 02 20, 19:25)
Nieks nesako kad jis nekaltas bet kad kaltas irgi dar neirodyta. kazkas kazkur girdejo ir neaisku ar tikrai ta pacia daina.
Aš dalyvavau tame chate kai nuorodą į tą įrašą įmetė. Dainą girdėjau. Mano ausiai net mielesnis balsas ją atliko. Aišku, kad sulygint ar tas įrašas visais garsais sutampa su dabar J.V. atliekama daina, reikia abi dainas viena šalia kitos perklausyti. O įrašas pašalintas, ir visi galai į vandenį. O kam jį reikėjo šalinti, jei nenorėta kažko nuslėpti?

Gaila J.V. , nervų ėdimas dabar turbūt jam.
Gaila MM, kad važiuoja ant jos kas netingi. Nors ji ta antrą dainą atsinešė ir prie jos pasiliko dėl gerbėjų noro.

verysad.gif verysad.gif
Atsakyti

--
Kas nors žiūrėjot šiandien interviu su atrankos dalyviais? smile.gif

Jurijus Veklenko
https://tv.lrytas.lt...e-save-9311339/

Henry & Tommy Modrič
https://tv.lrytas.lt...ultata-9310734/

Antikvariniai Kašpirovskio dantys
https://tv.lrytas.lt...zinute-9311041/

Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2019 02 20, 20:45)

Gaila MM, kad važiuoja ant jos kas netingi. Nors ji ta antrą dainą atsinešė ir prie jos pasiliko dėl gerbėjų noro.


Nu bet ligos kozirį kai išmetė - tai čia ne tai, kad žema.. bet, kiek bijočiau karmos. Nors tikrai nesu prietaringa, bet tai keli dalykai, kuriais geriau nemanipuliuoti.
Atsakyti

Samoilova tęsia muzikinę karjerą, pagerino dainavimą, įrašė albumą.

https://www.youtube....6&v=mDKGq4v_-Hw

Atsakyti

Žmonės labiau patinka "Criminal".

Atsakyti