Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Monteverte @ 2017 02 26, 20:38)
O Loreen superinė. Tai ji atrankoje?
Jei laimėtų - imu wub.gif

Taip, ji atrankoje. Primena, žinoma, SIĄ, bet tiek pati daina tiek pasirodymas gerulis. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 02 26, 19:52)
Taip, ji atrankoje. Primena, žinoma, SIĄ, bet tiek pati daina tiek pasirodymas gerulis.  wub.gif

Tai kad iš komentarų po video supratau, kad nepateko į finalą.

Beje, man irgi ta mergaitė priminė Sia klipus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 26 vasario 2017 - 19:57
QUOTE(Selga @ 2017 02 26, 19:10)
Vakarykštis Loreen pasirodymas irgi įspūdingas bigsmile.gif :
https://www.youtube....h?v=uN-7vQq18Zg Švedai, manau, suklystų, jei jos vėl nepasirinktų...

Pati muzika pasirodė tokia vidutinė, tik Loreen balsas geras, geras šou, atlikimas, todėl iš bet kokios dainos gali padaryti šedevrą. Pilvelytės dainai trūksta įspūdingo šou, bet tokie jau mūsų atlikėjai ubagėliai, kad negali skirti pinigų gerai choreografijai, vaizdams sukurti.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2017 02 26, 18:56)
Tai kad iš komentarų po video supratau, kad nepateko į finalą.

Beje, man irgi ta mergaitė priminė Sia klipus.

Tiesiai nepateko.
bet pateko i papildoma atranka, kuri vyks sekanti sestadieni. Ten dalyvaus po 2 uzemusius 3-4 vietas is visu 4 atranku ir 2 is ju pateks i finala kuris ivyks uz 2 savaiciu.
Siandien svedu vakaryksti pusfinali kartos 23.00 LT laiku per ju kanala STV24 (iki vakaro tai buna vaiku kanalas kitu pavadinimu)

21.25 Latviu finalas
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 02 26, 21:40)
Pilvelytės dainai trūksta įspūdingo šou, bet tokie jau mūsų atlikėjai ubagėliai, kad negali skirti pinigų gerai choreografijai, vaizdams sukurti.

Tai jau tikrai, jei Loreen bus išrinkta, o mes išsirinktume Aistę, scenoje pastaroji atrodys labai bėdnai, o kad Aistė šiemet daugeliui primena ne tik Aminatą, bet ir Loreen, faktas...

Pasyviai žiūriu latvių finalą.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 02 26, 22:40)
Tai jau tikrai, jei Loreen bus išrinkta, o mes išsirinktume Aistę, scenoje pastaroji atrodys labai bėdnai, o kad Aistė šiemet daugeliui primena ne tik Aminatą, bet ir Loreen, faktas...

Nebus išrinkta, nes Loreen daina per silpna, kad ją išrinktų.

Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2017 02 26, 22:40)
Pasyviai žiūriu latvių finalą.

Užmečiau akį, iš tolo atrodo, kad komisijoje sėdi Eurovizijos nugalėtoja Naumova ir Rusijoje populiarus dainininkas Intars Busulis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 26 vasario 2017 - 22:53
Man Vagelio pastaroji apranga grynai kaip praeitu metu lenko, tik garbanu truko.
Atsakyti
Latvių pasirinkimas:
https://www.youtube....h?v=qKNpgmTMZnA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 26 vasario 2017 - 23:41
QUOTE(Selga @ 2017 02 26, 23:36)

Man patinka, ir artistė matosi, kad ne žalia, gerai jaučiasi scenoje smile.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau Mediatekoje šeštadienio Eurovizijos laidą, tai kaip supratau,
kitą šeštadienį dalyvaus 8
(Fusedmarc, Gabrielius, Paula, Kotryna, Aistė, Greta, Ieva, Sasha),
iškris 2.

Eurovizijos atranka 2017.02.25
Bendri balai:
Fusedmarc 12
Gabrielius 10
Paula 8
Kotryna 7

Mia 6
Roses 5
Alanas 4
Valerija 3

Lietuvos komisijos balai:
Fusedmarc 12
Gabrielius 10
Kotryna 8
Alanas 7
Valerija 7
Paula 6
Mia 5
Roses 4

Užsienio komisijos balai:
Gabrielius 12
Paula 10
Kotryna 8
Mia 7
Roses 6
Fusedmarc 5
Valerija 4
Alanas 3

Žiūrovų balai:
Fusedmarc 1777
Paula 1365
Gabrielius 1082
Kotryna 1072
Roses 1009
Alanas 850
Mia 502
Valerija 477



Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 02 26, 23:36)

nu gi hitas, klausykit bigsmile.gif labai įdomus variantas, tik iki priedainio dar reiktų palavint balsą. Ir žinot ką man primena? Tarsi išpildo neišpildytas mūsų Vilijos svajones. Kažkuo man primena iš balso, stiliaus, regis Vilija tokią dainą labai mielai sudainuotų smile.gif
Reikia imt šefuot po sparneliu latvytę bigsmile.gif
Atsakyti
Vagelio pasirodymas irgi jokio įspūdžio nepaliko, net apranga, moteriškos kelnės ir munduras, nu hibridas kažkoks. Kaip daina skamba visiškai neužkliuvo, gal dėl to, kad išvaizdą studijavau.

dėl Sašos Songo mano trigrašis būtų toks. Kartą kažkokios tv studijoje jis "išstojo" su savo daina, ir taip gerai susiklausė, kai ne bendrame tame fone, išskirtinai kokybiškai ir profesionaliai nuskambėjo. Pakeičiau ženkliai į gerąją pusę jo vertinimą, beje, čia su manimi tai įvyko iki užsienio žiuri pasisakymo.
Atsakyti