Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Aš nežinau  Kiek, nesiruošiu dar balsuoti, labai banaliai kol kas 

Atsakyti

Man tai LRT internetinė trūkinėja, tai paskui vaizdo įrašus peržiūrėsiu. 

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 01 05, 22:44)
<p>Aš nežinau  Kiek, nesiruošiu dar balsuoti, labai banaliai kol kas </p>

Man Aldegunda patiko, gal ir balsuosiu ax.gif
Atsakyti

Aldegunda kol kas kokybiškiausiai nuskambėjo, bet stilius man neįdomus, taip norisi tiesiog smagaus popso  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Migloko, gaila, savo stiliuje, mano mėgiama atlikėja, bet kūrinukas ne masėms, monotoniškas

Atsakyti
Man tie skustas rokeris visai patiko, ir Migloko skiemenavimas visai sarmingas.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2019 01 03, 15:19)
net ir tai negalėjo šios dainos nustumti į paskutinę vietą. </p>

aha, įdomu kaip tai atrodytų ant Eurovizijos scenos? Juk kokia gėda būtų.
Papildyta:
o moderatoriai čia išvis dar dirba? temą tai reiktų į Eurovizija 2019 pervadinti...
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2019 01 05, 20:49)
Ir šita vidutinė dainelė buvo verta komisijos 7 balų  hmm.gif 
Man kažkaip, nei vienos Eurovizijos vertos dainos nebuvo unsure.gif
QUOTE(mjforever @ 2019 01 05, 21:06)
Oho oho oho oooo. Sveika, euro vizija ir jos mylėtojai. 
Labas! smile.gif
QUOTE(mjforever @ 2019 01 05, 21:08)
Masalskis kažkoks pavargęs, galėtų jaunesnio vedėjo paieškoti
Ir pavargęs ir susvilęs (saulėje arba soliariume biggrin.gif ) ,
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 01 06, 10:48)
o moderatoriai čia išvis dar dirba? temą tai reiktų į Eurovizija 2019 pervadinti...
Labai sumažėjo moderatorių. Pažiūrėjau TV forumo temos moderatorės anketą. O ten rašoma "Paskutinį kartą aktyvus 2018 02 17, 23:10" unsure.gif
Atsakyti

aha, įdomu kaip tai atrodytų ant Eurovizijos scenos? Juk kokia gėda būtų.
Papildyta:
o moderatoriai čia išvis dar dirba? temą tai reiktų į Eurovizija 2019 pervadinti...

Daina buvo geriausia, su tokia daina daug ką buvo galima pasiekti Eurovizijoje, tik atlikimą reikia taisyti, todėl vien dėl dainos turėjo būti suteiktas kitas šansas, o tada jau žiūrėti. Atkreipkite dėmesį, kad geriausios dainos buvo išmestos, į kitą etapą išėjo dainos, kurios Eurovizijoje neturi šansų patekti į finalą, išskyrus MaNNaz, gal dar Aldegunda, bet šių dainų šansai daug mažesni nei "Paradox" ar "Survival". Pagal dainų vertinimus Youtube matosi, tiesa, jie labai pagerėjo, kai išėjo į kitą etapą, pavyzdžiui, iki atrankos Migloko daina turėjo beveik vienodai tiek teigiamų ir neigiamų vertinimų. 

Atsakyti

Geriau ji būtų atidavusi savo dainą geram atlikėjui, dainavimas ne jai, o štai vaizdo įraše daina nuostabi, ir muzika ir tema, žodžiai, viskas paliestų žiūrovų širdis, tai ko reikia Eurovizijai, su tokia daina be problemų į finalą galima buvo patekti.

https://www.youtube....h?v=liN8fRxlc1k

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 06 sausio 2019 - 17:34
QUOTE(Anakure @ 2019 01 06, 17:33)
<p>Geriau ji būtų atidavusi savo dainą geram atlikėjui, dainavimas ne jai, o štai vaizdo įraše daina nuostabi, ir muzika ir tema, žodžiai, viskas paliestų žiūrovų širdis, tai ko reikia Eurovizijai, su tokia daina be problemų į finalą galima buvo patekti.</p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.youtube.com/watch?v=liN8fRxlc1k'>https://www.youtube.com/watch?v=liN8fRxlc1k</a></p>

lieku prie Mannaz. Paradox tik su geru klipu galima klausyti/žiūrėti, nelabai sceninė.
Bet kaip visi užterštumo temą ima šiemet. Nubudo pagaliau...
Atsakyti
Pirma laida ispudzio nepadare. neidomios dainos isimine tik Aldegunda ir tie rokeriai. Gerai kad i kita etapa pateko visos kiek normalesnes isskyrus Saruna Maciuli. Jis rimtai su tokia daina tiki i eurovizija vaziot? Aha... atgal i praeiti. smile.gif
Atsakyti