Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(fukse @ 2018 05 13, 12:21)
Eurovision 2018 Semi-final 1 Results
Eurovision 2018 Semi-final 2 Results

Tai Lietuva galima sakyti vos praėjo. Tai turime ir taip tada džiaugtis, kad per viduriuką finale.

Bet tai kaip pas mus žmonių nuomonė nuo mūsų LT komisijos nuomonės skiriasi, tai juodai...
Todėl nėra čia ko vienai su kita pyktis, kad išleistas Lietuvos atstovas nepalaikomas ar pan., nes akivaizdu, kad bendrop sutarimo nėra ir nebus turbūt dar ilgai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 05 13, 10:56)
Ko jūs taip? Gi galėjote dedikuoti dainą exei biggrin.gif
Bakabakum, bakabakum, you're stupid ex, stu-pid eee-x smile.gif

Ha ha, geras šitas biggrin.gif
Atsakyti

Na tikrai antrą kartą dėl Ievos abejočiau, nes jau viską atskleidė, kuo gali būti išskirtinė: jautrumas, nuoširdumas, tikėjimas, ašaros ir vyras scenoje bigsmile.gif- kitiems metams kardinaliai nepasikeis. Reikia blaiviai suvokti, kad ji per plauką net į finalą pateko, ir tos lažybininkų pasakos apie artėjančią sėkmę matyt buvo paskatintos tik kažkokio apskaičiavimo....

Ieva gali būti įvairi ir ji talentinga, nes sugebėjo su vidutine daina, kuri Lietuvos atrankoje buvo geriausia, išspausti maksimumą.

https://www.youtube....h?v=cz0bwm0TV-E

Atsakyti
Na jau tikrai, nezinau visu LT dalyvavusiu atrankoje dainu, kiek girdejau, kitos buvo tokios prastos, kad ne Portugalija butu likusi paskutine biggrin.gif

Ieva saunuole ir dabar peikti ja del akcento, sedejimo ar uzsimerkimo yra nesamone. Sunku isivaizduoti kita dainininke, kuri tai ppajaustu ta daina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2018 05 13, 13:23)
Ieva saunuole ir dabar peikti ja del akcento, sedejimo ar uzsimerkimo yra nesamone. Sunku isivaizduoti kita dainininke, kuri tai ppajaustu ta daina  wub.gif

O tai kam būtent tą? Puikiai sueitų ir kita smile.gif
Atsakyti

Valstybių komisijos eilinį kartą "nusigrybavo", kaip kažkuriais metais Lenkijos atžvilgiu:

Austrija - komisija skyrė pirmą vietą, 271 balas, žiūrovai - 13 vietą, 71 balas.

Švedija - komisija skyrė antrą vietą, 253 balai, žiūrovai -23 vietą, 21 balas.

Italija - komisija skyrė 17 vietą, 59 balai, žiūrovai -3 vietą, 249 balai.

Lietuvos komisija išvis nežinia kaip ir ką vertino, jeigu geriausią balsą turinčiai estei neskyrė nė balo, kai tuo tarpu žiūrovai davė 12 balų. Nesuprasi už ką Austrijai davė 12 balų, Prancūzijai 10 balų, Švedijai 8 balus. Išvis toks įspūdis lyg komisijoms buvo nurodyta kam skirti daugiausiai balų :) 

Atsakyti

Lietuvą tiek komisijos, tiek žiūrovai įvertino panašiai. Analogiškai ir Suomijos atžvilgiu - komisijos 23 vietą, žiūrovai 21 vietą.

Man taip ir neaišku ko trūko Suomijai, kad taip prastai buvo vertinama. Daina energinga, atlikimas geras, šou parengtas, pati dainininkė lyg ir turėjo gerbėjų, kodėl nė balo nedavė Didžiosios Britanijos žmonės, kurios X faktoriuje ji užėmė antrą vietą? Taip ir nesuprasi kas Eurovizijoje nulemia sėkmę ir ko jai reikia. 

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 05 13, 13:38)
<p>Valstybių komisijos eilinį kartą "nusigrybavo", kaip kažkuriais metais Lenkijos atžvilgiu:</p><p>Austrija - komisija skyrė pirmą vietą, 271 balas, žiūrovai - 13 vietą, 71 balas.</p><p>Švedija - komisija skyrė antrą vietą, 253 balai, žiūrovai -23 vietą, 21 balas.</p><p>Italija - komisija skyrė 17 vietą, 59 balai, žiūrovai -3 vietą, 249 balai.</p><p></p><p>Lietuvos komisija išvis nežinia kaip ir ką vertino, jeigu geriausią balsą turinčiai estei neskyrė nė balo, kai tuo tarpu žiūrovai davė 12 balų. Nesuprasi už ką Austrijai davė 12 balų, Prancūzijai 10 balų, Švedijai 8 balus. Išvis toks įspūdis lyg komisijoms buvo nurodyta kam skirti daugiausiai balų smile.gif </p><p></p>

o tai kaip su Rusija buvo? Aišku, kad politizuoja komisija Lietuvos (ir aišku, kad ne tik Lietuvos) ir apskritai net žmonių balsus anuliuoja. Kol nebuvo karinių konfliktų su Ukraina, bent jau Lietuvos žmonės visada kiek pamenu Rusijai skirdavo, nes čia labai daug slavų ar slaviško kraujo žmonių, o jiems gražu tai, ką dainuoja Rusija. O tik atsirado konfliktas su Ukraina, rusams - nuliai iš Lietuvos. Nebūna taip natūraliai, aišku, kad nunulinti balsai.
Gal po šių metų nebebus tokie griežti Rusijai, kai iš jų komisijos gavo? Tarsi rankos ištiesimo ženklas iš Rusijos smile.gif
Aišku, sunku atskirti politiką nuo dainų, tai yra suprantama, bet iš esmės, tai liūdna paties konkurso ir Europos fone, kad nėra joje pilno sutarimo ir galiausiai nubausti lieka atlikėjai.
Atsakyti

o tai kaip su Rusija buvo? Aišku, kad politizuoja komisija Lietuvos (ir aišku, kad ne tik Lietuvos) ir apskritai net žmonių balsus anuliuoja. Kol nebuvo karinių konfliktų su Ukraina, bent jau Lietuvos žmonės visada kiek pamenu Rusijai skirdavo, nes čia labai daug slavų ar slaviško kraujo žmonių, o jiems gražu tai, ką dainuoja Rusija. O tik atsirado konfliktas su Ukraina, rusams - nuliai iš Lietuvos. Nebūna taip natūraliai, aišku, kad nunulinti balsai.

Ar nebus taip, kad Lučiūnas paskutinę vietą Estijai davė, todėl Lietuva nedavė nė balo. O tas durnius paskutinę vietą davė, nes ji rusė. Tai mano spėjimas.

Atsakyti

Anakure, man Suomijos vieta yra suprantama. Pati ten ją ir palikčiau. Kas nepatiko - kičinis pasirodymas. Nesupratau, kam ten ją vartyti, sukinėti reikėjo. O mano sūnui viskas ten patiko. Su Ukraina lygiai tas pats - daininkas atrodo daug jėgų atidavė, bet scenografija man klaiki. Kiti balsuodami gal kažkokį kitokį matymą turi. Man pervertinta atrodo Danija ir Moldova. Bet tai ką dabar padarysi, jeigu liaudies balsas toks  :D .

Atsakyti

Anakure, man Suomijos vieta yra suprantama. Pati ten ją ir palikčiau. Kas nepatiko - kičinis pasirodymas. Nesupratau, kam ten ją vartyti, sukinėti reikėjo. O mano sūnui viskas ten patiko. Su Ukraina lygiai tas pats - daininkas atrodo daug jėgų atidavė, bet scenografija man klaiki. Kiti balsuodami gal kažkokį kitokį matymą turi. Man pervertinta atrodo Danija ir Moldova. Bet tai ką dabar padarysi, jeigu liaudies balsas toks  :D .

Man Suomijos šou taip pat nepatiko, daug geriau buvo Suomijos atrankoje, bet vis tik šou buvo profesionaliai parengtas.

Ukraina užėmė pelnytą vietą, dar net per aukštą, nes daina buvo prasta, senas popsas. 

Atsakyti

Objektyviai vertinant daina, atlikima ir vaizda Ievai 12 vieta yra labai gerai. Visu pirma prastas vaizdas. Mano nuomone ji turejo stoveti scenoje. Tas sedejimas galejo buti tik labai trumpai. Dainavo uzsimerkusi. O labiausiai tragiska buvo pabaiga. Tiksliau jos is vis kaip dainos pabaigos nebuvo. Tokiam konkurse ji turi dainuoti ziurovui, o ne kazka snabzdeti savo vyrui. Ir eilini karta tipo jaudintis ji pamaciusi. Nepastebejau ar padekojo ziurovams is vis. Manau, kad sita daina dabar skambes visose LT vestuvese. smile.gif

Sutinku 100%.  Pusfinalyje visiems patiko ta pabaiga su vyru. Bet finale matyt nesuveikė, kiek gi galima virkaut pamačius vyrą :)​ 

Atsakyti