Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

koks puikus vakaras, merci visom bigsmile.gif biggrin.gif

mūsų pilka pewlytė gerai dar gavo, gi kaip skampai ir doncius pirmą kartą, žodžiu - norma, būkit laimingi smile.gif

kitais metais Eurovizija nusimato linksma, gera, energinga, laimėtoja - super, bis, bravo, novatoriška, smagi bobelė, bus vasaros hitas. Anakure tu šaunuolė, kad taip ją sustvėrei, aš dar laužiausi, reiks kitam kartui čakras prasivalyt geriau biggrin.gif

ramių jums vištų, panos, nesikeikit biggrin.gif
Atsakyti

O neeee! Tik ne ta kudakuojanti višta. Nepykit Netutes gerbėjos, bet ji man visiškas nesusipratimas doh.gif

Aš nei gerbėja, nei negerbėja, paprasčiausiai mačiau, kad tai gera daina. 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 05 13, 01:51)

ramių jums vištų, panos, nesikeikit biggrin.gif

galiu ir tamstai pasakyk - eik tu sikt, vista biggrin.gif
Atsakyti
Gal ir gera kur nors kaime tarp vištų vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Komisijos gryna poltika, o žiūrovai pusiau... Gal čiuožiam iš ES?
Atsakyti

Ikelkit kuri visa eiliskuma sainu :) 

beje sveikinimai Ievutei su 12 vieta. Ne taip ir blogai :) 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 05 13, 01:54)
galiu ir tamstai pasakyk - eik tu sikt, vista biggrin.gif

Gerai, kad tik šikt, o ne na.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 05 13, 01:51)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="dideee" data-cid="72100953" data-time="1526165413"><div><p>O neeee! Tik ne ta kudakuojanti višta. Nepykit Netutes gerbėjos, bet ji man visiškas nesusipratimas vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš nei gerbėja, nei negerbėja, paprasčiausiai mačiau, kad tai gera daina. </p>

Gera daina??? Smegenis reiktų prasišveist, tamstai smile.gif Nei dainos, anei muzikos nebuvo smile.gif Labanakt! Už muziką, liečiančią sielas!!!
Atsakyti

Tai busim kaip UK po to - gale :D 

Atsakyti

koks puikus vakaras, merci visom bigsmile.gifbiggrin.gif

mūsų pilka pewlytė gerai dar gavo, gi kaip skampai ir doncius pirmą kartą, žodžiu - norma, būkit laimingi smile.gif

Komisijos Ievą nutempė žemyn. Prisimenu, kaip komisijos kažkuriais metais lenką prastai vertino.

Atsakyti

Gera daina??? Smegenis reiktų prasišveist, tamstai smile.gifNei dainos, anei muzikos nebuvo smile.gifLabanakt! Už muziką, liečiančią sielas!!!

Kas kaltas, kad jums patinka senobinės dainos, o ne šiuolaikinės :)

Atsakyti
Izraelis visiška tragedija... smile.gif
Atsakyti