Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

estija balsu vis gauna

va ir opera

Kai Estija gauna balų, tai galiu suprasti komisijas, nes estės labai geras balsas. 

Atsakyti
Mane tai stebina, kad Austrija taip gerai vertina, man neistrigo. Yra tikimybe, kad ziurovu balsai bus visai kitokie
Atsakyti
Politinė italų daina publikos nesužavėjo unsure.gif
Atsakyti

Mane tai stebina, kad Austrija taip gerai vertina, man neistrigo. Yra tikimybe, kad ziurovu balsai bus visai kitokie

Ir dar daina nukopijuota nuo kitų dainų. Nežinau kas sėdi komisijose, kad nežino tokių dalykų.

Atsakyti

Politinė italų daina publikos nesužavėjo unsure.gif

Komisijų nesužavėjo, nes tai politiškai netinkama daina.

Atsakyti

Ir dar daina nukopijuota nuo kitų dainų. Nežinau kas sėdi komisijose, kad nežino tokių dalykų.

Daug dainu nukopijuotos ;) beje vyrui austras labai patiko, nu idomu idomu kaip cia bus. Ziurivu balsai daug ka pakeis manau. Bet manau izraelis arba Kipras laimes.

Atsakyti

Daug dainu nukopijuotos ;) beje vyrui austras labai patiko, nu idomu idomu kaip cia bus. Ziurivu balsai daug ka pakeis manau. Bet manau izraelis arba Kipras laimes.

Jeigu ir yra, tai jos neturėtų būti aukštai vertinamos. Kai tai daro profesionalai, tai parodo žemą lygį. 

Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2018 05 13, 01:12)
Politinė italų daina publikos nesužavėjo  unsure.gif

cia kol kas tik ziuri balsai smile.gif
Atsakyti

Statymuose Austrija buvo 20 vietoje. 

Atsakyti
Bukmacheriu statymai yra tik speliones, jais remtis neverta
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2018 05 13, 01:12)
Mane tai stebina, kad Austrija taip gerai vertina, man neistrigo. Yra tikimybe, kad ziurovu balsai bus visai kitokie

Man ji daina patiko. Zinau daugiau kam patiko. Visgi zmoniu skonis skirtingas
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 05 13, 01:18)
<p>Statymuose Austrija buvo 20 vietoje. </p>

vargsai statytojai smile.gif
Atsakyti