Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(BigBang @ 2018 05 12, 22:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72099983" data-time="1526153545"><div><p>kaip gerai buvo, kaip stipriaiaiiaiaiaiaiaiaiai vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aha vienoj vietoj lbai stipriai smile.gif </p>

ne vienoje, daug geriau nei pusfinaly
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2018 05 12, 22:31)
<p>***** suklydo... verysad.gif </p>

Kur??? Man asmeniškai labiau patiko nei pusfinalyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2018 05 12, 22:31)
<p>***** suklydo... verysad.gif </p>

Kaip suklydo?
Galejo gal akis dazniau atmerkt, bet cia gal tik man. Siaip saunuole. Laukiam rezultatu.
Atsakyti

Austrija - neturiu nuomones. Nekabina manes kazkaip  :unsure: 

Atsakyti

Austrija patinka

Atsakyti
sitas austriuga irgi aisku geras
Atsakyti
Ou mai gad koks egzotiskas diedas, wub.gif kieno?? biggrin.gif koks balsas bigsmile.gif
Atsakyti

Austrija - balsas geras, bet pati daina vidutinė, dar ir kopija. 

Atsakyti

Pradzioj man pasigirdo kad biski balselis uzstrigo? Net vyras pastebejo, sako neisdainavo tos natos. 

Kaip suklydo?
Galejo gal akis dazniau atmerkt, bet cia gal tik man. Siaip saunuole. Laukiam rezultatu.

Atsakyti

aisku kad bus paimtas :D

Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2018 05 12, 20:35)
<p>Pradzioj man pasigirdo kad biski balselis uzstrigo? Net vyras pastebejo, sako neisdainavo tos natos. </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Iš_Šviesos" data-

Pradzioj labai smarkiai drebejo buvo tikrai baisu kas toliau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2018 05 12, 22:35)
<p>Pradzioj man pasigirdo kad biski balselis uzstrigo? Net vyras pastebejo, sako neisdainavo tos natos. </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Iš_Šviesos" data-cid="72099999" data-time="1526153649"><div><p>Kaip suklydo?
Galejo gal akis dazniau atmerkt, bet cia gal tik man. Siaip saunuole. Laukiam rezultatu.</p></div></blockquote><p></p>

bet bendruma labai gera, net labai, atrode tarsi baigtas koncertas, net kazkaip nesiderino tas austras isejes, atrode ka cia daro, gi baigesi koncertas.
Manau, kad toks efektas labai geras smile.gif
Atsakyti