Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Lėja... @ 2018 05 12, 19:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72099621" data-time="1526142000"><div><p> Palaiko Europos griovimą ir bezpridielą. </p></div></blockquote><p>kaip emigrantai sugriaus Europa?</p>


Romos imperijos žlugimas neprimena šių dienų Europos? unsure.gif
Atsakyti

O man liūdniausia tai, jog atsivertusi šią temą tikėjausi išgirsti kitų nuomonę apie šiuometinės eurovizijos dainas. O ką radau? Politinį bobų karą hmm.gifdoh.gifhmm.gif

Kadangi šiemet yra politinių dainų, tai ir atitinkamos diskusijos.

Atsakyti

kaip naikina?

konkreciai?

Pažiūrėkite į statistiką: kiek žmonių likę, koks gimstamumas, jeigu ir tada bus neaišku, kaip naikina, tai...

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 05 12, 18:14)
Durnele, prasivalyk smegenis nuo visokio šlamšto, kad nesivaidentų baubai 

Tavo reakcija parodo,kad ji pataikė kaip pirštu į akį biggrin.gif
Atsakyti

Tavo reakcija parodo,kad ji pataikė kaip pirštu į akį biggrin.gifI

Rašydama atsakymą, prisiminiau kokius jūs atsakymus rašote, bet iki jūsų "talento" nepavyko, neišdrįsau :) Tai tiesa, nejuokauju.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 12 gegužės 2018 - 19:21
QUOTE(Anakure @ 2018 05 12, 18:59)
Tokie, kaip jūs, man panašūs į tarybinius žmones, kurie persekiojo žmones už nuomonę. 

Tau gal pačiai vertėtų galvelę persišviesti, nes kažkaip iškreiptai rodo. Tu pati ta šventoji, tolerantiškoji, nieko nepersekioji?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2018 05 12, 19:51)
Monteverte, įdomu kodėl tie pabėgėliai ėmė dabar į tą Europą plūsti? Kodėl prieš 5 metus sėdėjo savo Sirijoj ir vargo nematė? Gal jūs apsišvieskit truputį, pažiūrėkit, kokie ten griuvėsiai iš miestų palikę... Koks normalus žmogus tarabanytųsi per jūrą kur didelė tikimybė žūti ir viską palikęs? Apskritai, Europoj pabėgėlių tėra lašas jūroj, palyginus su Jordanija, Libanu ar Turkija... Jūs nors vieną Lietuvoj matėt? smile.gif Tai gal mažiau kliedėkite apie kažkokį užsakytą ir politizuotą tautų maišymą... smile.gif

Mano vienas draugas net nebegali dirbti pelningo darbo po Europą, nes perdaug pavojinga, rizikuoja gyvybe, kad nudės jį vietoje pasiutę "pabėgėliai", kurie puldinėja tokius pat kaip buvo jis.
Jūs rimtai nematėte nei vienos video medžiagos kaip tie besarabai elgiasi, kaip naikina vietoves, kokių teisių ir kiek pinigų reikalaujasi?
Atsakyti

Tau gal pačiai vertėtų galvelę persišviesti, nes kažkaip iškreiptai rodo. Tu pati ta šventoji, tolerantiškoji, nieko nepersekioji?

Parodykite nors vieną komentarą, kad būčiau kada nors pirmoji kam nors papriekaištavusi, kad rašo tai kas man netinka ir nepatinka, tokių nerasite, nes nėra, nes man niekas nekliūna, kol nepradeda kabinėtis prie mano nuomonių, tai tada ir gauna atsakymą :)

Atsakyti

Pažiūrėkite į statistiką: kiek žmonių likę, koks gimstamumas, jeigu ir tada bus neaišku, kaip naikina, tai...

tai ka daryt zmogui jei savoj saly neimanoma gyvent??

Atsakyti
Per LRT tv prieš euroviziją, nuo 21val. bus laida "Valanda iki „Eurovizijos“.
Žiūrėsit kas nors? smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 05 12, 19:18)
Kaip papūgos kartoja žodį "homofofija", kurį išvertus- "homo" - tai žmogus, "fobia" - baimė. Tai kas žmonių bijo?

Žmogus yra HUMAN, neišmanėle. Švieskis, nesamonių čia nerašinėjus.
vartotojo įkelta nuotrauka
Ir gal apsiramink trupučiuką, ar banano pasiilgai?
Atsakyti

tai ka daryt zmogui jei savoj saly neimanoma gyvent??

Žmonių niekas nekaltina, kalti tie, kurie sukuria tokią aplinką, kad žmonės negali išgyventi. Paimkite kokią nors Afrikos valstybę, kuri turtinga gamtiniais ištekliais, klausimas -kodėl žmonės joje skursta, kodėl jie turi išvažiuoti iš savo valstybės.

Atsakyti