Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Man labiausiai patinka ispanai, tik neaisku, ar gerai skambes finale. Jie dar labai jauni, nepatyre scenoje, tas gali pakist koja. Bet daina grazi.
Komentaruose zmones daugiausia palaiko Kipra. Na, nepamirskim, kad svarbi ir kiekvienos salies komisija.
Ievos daina be galo griebia uz sirdies ir ji man liks grazi, bet bijau, kad tarp 26 dainu finale prasimusti sunkiau ir pasipils pikti komentarai vietoj palaikymo.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2018 05 12, 13:55)
Peržiūrėjau Prancūzų klipą... WOW! Manau, turiu favoritą.
https://www.youtube....h?v=dHb-gWC-WTc

Ghm... Kažkaip man atrodo laimės Izraelis... 25mln peržiūrų youtube. biggrin.gif

Kažin ar tos peržiūros ką reiškia, aš irgi pažiūrėjau iš smalsumo prieš pirmą pusfinalį, bet tai nereiškia, kad patinka ar balsuosiu:D
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2018 05 12, 08:35)

--------------------
Prisiminiau, kad kasmet būdavo renkamas blogiausiai apsirengęs eurovizijos dalyvis.
Kas ten blogiausiai šiemet apsirėdęs? biggrin.gif

Makedonija.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 05 12, 15:25)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="micefee" data-cid="72099429" data-time="1526120962"><div><p>O kas būtent jus pravirkdo? Jūs suprantat italų kalbą?</p></div></blockquote><p>Muzikai kalba nereikalinga. Be to, iš vaizdų galima suprasti apie ką dainuoja. O kam reikia žodžių, tai yra vertimas net lietuvių kalba.</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.zmones.lt/naujiena/muzika/eurovizija-2018-italu-dueta-privalo-isgirsti-ne-tik-europa-bet-ir-visas-pasaulis-28-771178'>https://www.zmones.lt/naujiena/muzika/eurovizija-2018-italu-dueta-privalo-isgirsti-ne-tik-europa-bet-ir-visas-pasaulis-28-771178</a></p><p></p>


Taip, daina apie karą ir terorą. Karas yra siaubingas dalykas. Bet įdomus faktas, kad europiečiai užjaučia vieni kitus, bet neužjaučia kitokių... Tų pačių sirų pabėgėlių ir 'imigantų Mersių' priimti nenori. smile.gif Man šis Jūsų komentaras pasirodė rasistinis ir homofobiškas, nežinau, gal čia tik juodas humoras, tai man pasirodė įdomu, kas konkrečiai šitoj dainoj Jus graudina... smile.gif

QUOTE(Anakure @ 2018 05 11, 18:26)
Lietuvai reikia skubiai keisti pasirodymo galą: į sceną išeiti turi ne Marius, bet Marytė, arba juodaodis imigrantas Mersis, priešingu atvejų Ievą aplenks airiai ir prancūzai. Beje, Prancūzijos dainos žodžiai laimėjo prizą.


QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 05 12, 16:06)
Kažin ar tos peržiūros ką reiškia, aš irgi pažiūrėjau iš smalsumo prieš pirmą pusfinalį, bet tai nereiškia, kad patinka ar balsuosiu:D


Aš manau, kad reiškia... Žmonės peržiūri, vėl žiūri, dalinasi, nes jiems patinka... Na sunku būtų patikėti, kad nei milijono peržiūrų nesulaukusi daina sugebėtų laimėti prieš 25mln kartų peržiūrėtą... biggrin.gif Bet pamatysim, kaip bus... Man Izraelio daina nepatinka.
Atsakyti

Skaitau rusų forume, vienas rašo-išsiųsiu 20 sms, 10 sms už LT, dar būtinai už Rybaką ir kitus, kurie patiks.  :D

 

:D

https://streamable.com/iya1k

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė orchidėja: 12 gegužės 2018 - 16:54

Aš tai šiam momentui ryškaus favorito neturiu, bet labai labai tikiuosi, kad nenugalės tokios dainos, kaip Kipro ar Izraeilio. 

Nesupykčiau jei laimėtų:

°Prancūzija

°Albanija

°Italija

°Lietuva (kažkodėl manau bus ji 5) 

Atsakyti

Taip, daina apie karą ir terorą. Karas yra siaubingas dalykas. Bet įdomus faktas, kad europiečiai užjaučia vieni kitus, bet neužjaučia kitokių... Tų pačių sirų pabėgėlių ir 'imigantų Mersių' priimti nenori. smile.gifMan šis Jūsų komentaras pasirodė rasistinis ir homofobiškas, nežinau, gal čia tik juodas humoras, tai man pasirodė įdomu, kas konkrečiai šitoj dainoj Jus graudina... smile.gif

Durnele, prasivalyk smegenis nuo visokio šlamšto, kad nesivaidentų baubai  :B 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 12 gegužės 2018 - 17:15

Apie statymus

Airija trečioje vietoje. Ir tai suprantama, airių dainele prie laužo yra apie vyrų draugystę, kaip komentavo Rusijos vedėja apie airių pasirodymą. O tai taip šiuolaikiška. 

Prancūzija ketvirtoje vietoje. Ir tai suprantama, kai vykdoma imigracijos ir tautų sumaišymo politika, premija už dainos žodžius yra per mažai. 

Todėl klausimas - ką pirmoje vietoje veikia Kipras su savo daina apie ugningą meilę ir be sužadėtinės Meri :) 

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 05 12, 17:14)
Durnele, prasivalyk smegenis nuo visokio šlamšto, kad nesivaidentų baubai  cool.gif


Na va, pasirodėt visame gražume. Pasirodo, neklydau. biggrin.gif
Atsakyti

Na va, pasirodėt visame gražume. Pasirodo, neklydau. biggrin.gif

Pasistengiau dėl jūsų, kad manytumėte esanti neklystanti :)

Tokie, kaip jūs, man panašūs į tarybinius žmones, kurie persekiojo žmones už nuomonę. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 12 gegužės 2018 - 18:00

Galėjo Lordi pasirodyti ir scenoje, labai tiktų prie dainos turinio

https://www.youtube....h?v=-ljtHJkQzHQ

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 05 12, 17:59)
Tokie, kaip jūs, man panašūs į tarybinius žmones, kurie persekiojo žmones už nuomonę.


Neapykantos skatinimas kitoms rasėms, tautoms, mažumoms nėra nuomonė. biggrin.gif Tai vadinama rasizmu, homofobija. O skaitant jūsų komentarus panašu, kad tarybinę spaudą skaitot būtent jūs. mirksiukas.gif
Atsakyti