Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(mjforever @ 2017 02 11, 21:33)
mano favoritė Zaza



Šiandien Zazza gerai atrodo, bet vis tiek šalta, kaip negyva žuvis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 11 vasario 2017 - 21:36
QUOTE(Anakure @ 2017 02 11, 22:35)
Šiandien Zazza gerai atrodo, bet vis tiek šalta, kaip negyva žuvis smile.gif


sutinku. Žiūrisi, bet nesigirdi smile.gif nuvylė šiandien
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 11 vasario 2017 - 21:36
QUOTE(mjforever @ 2017 02 11, 21:36)
sutinku. Žiūrisi, bet nesigirdi  smile.gif nuvylė šiandien

Normaliai, nieko baisaus nebūtų, jeigu dalyvautų Eurovizijoje.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 02 11, 18:53)
lotuliukas.gif

Į tą temą dainelė Končitos ir Lenos mėgėjams: https://www.youtube....h?v=ujYdSNQoPMg
Ruslana pas vokiečius labai prastai padainavo Euphoria, na, o Kočita, va, visai dailiai atliko Setellite, tik patį galą jam/ jai prisijungusios kolegės kiek sugadino... biggrin.gif

O geras wub.gif

O kur Ruslanos nuoroda?
Šiaip tai ji nėra itin talentinga dainavime, laimėjo ne dėl dainavimo juk, o dėl energetikos, vaizdo smile.gif
Atsakyti
Pilvelytės akys, kaip robotės, gal reikėtų temą pakeisti, ne vilkė, bet moteris robotė, būtų šiuolaikiška ir net į ateitį smile.gif
Papildyta:
Kas čia toks apie kibirą dainuoja, pirmą kartą matau g.gif
Atsakyti
Aiste labai patiko. Isbaigta, nieko netruksta.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 02 11, 21:53)
Aiste labai patiko. Isbaigta, nieko netruksta.

Man tai trūksta, vaizdo, reginio, spektaklio, kuriame dalyvautų ne tik viena atlikėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 11 vasario 2017 - 21:56
QUOTE(linamog @ 2017 02 11, 21:53)
Aiste labai patiko. Isbaigta, nieko netruksta.


Pritariu šį kart man ir labai patiko, o į pabaigą iš vis prikaustė žvilgsnį net pati nesitikėjau.
Zazzos atsimenu tik šokėjus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiaudikytė ir vaizdas gražus, ir muzika su balsu hipnotizuojantys.
Papildyta:
Zasimauskaitė su Bareikiu: man patinka, kad scena užpildyta vaizdu, bet tų papildomų vyrų nereikėjo, nes jie gadina viską, jų prasta plastika ir apskritai sudaro bardakėlio vaizdą.
Pirmą kartą daug geriau atrodė.
Papildyta:
Kotryna: dar viena negyva atlikėja. Ir antrą kartą man atrodo, kad ji vietomis negerai dainuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 11 vasario 2017 - 22:21
Kaip manote kita savaite bus rodoma laida su ano sestadienio 8 patekusiais dalyviais ar bus dalis dalyviu is anos laidos ir dalis is siandienos laidos? O gal visi 16 jau dainuos biggrin.gif Norisi nueiti i laidos filmavima tik norisi gyvai labiau pamatyti siandienos laidos atlikejus, pagal mane jie stipresni nei anos laidos.
Atsakyti
Ispanai išsirinko: pagal komisijos balsus pirmas buvo Manuelis, pridėjo žiūrovų balsus, gavosi, kad Manuelis ir Mirela surinko vienodą balų skaičių. Tada turėjo spręsti komisija, salė šaukė, kad Mirela, bet du komisijos nariai sakė, kad už Manuelį, vienas buvo už Mirelą, taip kad gauname bernioką
https://www.youtube....h?v=LAlqrtynXB4

Mirela
https://www.youtube....h?v=TeapVKo-lA8

Papildyta:
QUOTE(kazlruta @ 2017 02 11, 23:26)
biggrin.gif Norisi nueiti i laidos filmavima tik norisi gyvai labiau pamatyti siandienos laidos atlikejus, pagal mane jie stipresni nei anos laidos.

Šioje laidoje buvo daug daugiau pasirinkimo.
Atsakyti
sveikos vel merginutės

ar jau visus vyrus išsidalinot? biggrin.gif
Atsakyti