Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Grei @ 2018 05 10, 11:34)
Ir antras pusfinalis tikrai negeresnis už pirmą,kiek beskonybės iš trumpų video įkeltų matosi. Ta su geltona sukne ir dviem kadrais-nu kaup iš kokių 90' tųjų eurovizijos.

Taigi Filipo Kirkorovo globotiniai biggrin.gif
Atsakyti
Sobralis tai drėbtelėjo kaip reikalas biggrin.gif Nors aš ir tokios pat nuomonės kaip jis, bet galėjo pasilaikyt tą nuomonę sau vien dėl to, kad skaitosi kaip ir šeimininkas šių metų Eurovizijos. Per daug atvirumo nėra gerai biggrin.gif Arba reik mokėt išsakyt kažkaip diplomatiškiau. Nu bet jis, matyt, iš tų žmonių, kurie "nesicackina", viską tiesiai šviesiai mėgsta rėžt. Jau pernai parodė tą savo charakterį sukritikuodamas visą konkursą. Jei gerai pamenu, irgi skandalą užvirė.

Nėra gražu iš jo pusės, juk pats žino kokiame konkurse dalyvavo. Man nors ir nepatinka tie bumsai kaip Izraeilio, Kipro ar Suomijos ir aš jų specialiai neklausyčiau, bet reik pripažint, kad be jų Eurovizija būtų labai nuobodi. Tame ir įdomumas, kad EV tai - visokių dainų miksas. Kai galima ir pasipiktint, ir paburbėt, ir pasidžiaugt biggrin.gif

Ai, dar kažkas paminėjot, kad kiprietė per daug vulgariai atrodo, tai juk šiuolaikinėj pasaulinio garso popmuzikoj dar ne tokių vaizdų galima pamatyt. Kad ir kokios Rihannos klipus įsijungus biggrin.gif Iš vis dabar toks vaizdas, kad pasaulinėje pop muzikoje kuo vulgariau, tuo didesnis pasisekimas pelnomas. Nesuprantama man ta banga, bet yra kaip yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 10 gegužės 2018 - 11:26
QUOTE(Anakure @ 2018 05 10, 12:22)
Mano nuomone geriausios šios Eurovizijos dainos yra: <...>

Man tai atrodo, kad Portugalija geriausia vėl šiais metais (neskaitant Lietuvos tongue.gif ) Kažkokio mistiškumo turinti. Tik jau kažin ar kils aukštai.
Ir čia sm'e visai neminima ta daina. Kas man yra gana keista g.gif Ar nieks dar negirdėjot, ar niekam nepatinka? Vienintelis jos minusas, kad labai liūdni žodžiai (vien dėl to kažkaip netiktų jai nugalėt). Šįmet gal jau kažko linksmesnio norėtųsi.

https://www.youtube....h?v=pAe0b_EVXT4
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2018 05 10, 12:14)
Man tai atrodo, kad Portugalija geriausia vėl šiais metais (neskaitant Lietuvos tongue.gif ) Kažkokio mistiškumo turinti. Tik jau kažin ar kils aukštai.
Ir čia sm'e visai neminima ta daina. Kas man yra gana keista g.gif Ar nieks dar negirdėjot, ar niekam nepatinka? Vienintelis jos minusas, kad labai liūdni žodžiai (vien dėl to kažkaip netiktų jai nugalėt). Šįmet gal jau kažko linksmesnio norėtųsi.

https://www.youtube....h?v=pAe0b_EVXT4

Man tai iš viso kaip ne daina čia ax.gif Tiesiog kažkoks paniūniavimas sau, lyg aš plaučiau sau indus ir niūniuočiau kažką, tada ateitų draugė ir pritarų man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2018 05 10, 11:14)
Man tai atrodo, kad Portugalija geriausia vėl šiais metais (neskaitant Lietuvos tongue.gif ) Kažkokio mistiškumo turinti. Tik jau kažin ar kils aukštai.
Ir čia sm'e visai neminima ta daina. Kas man yra gana keista g.gif Ar nieks dar negirdėjot, ar niekam nepatinka? Vienintelis jos minusas, kad labai liūdni žodžiai (vien dėl to kažkaip netiktų jai nugalėt). Šįmet gal jau kažko linksmesnio norėtųsi.

https://www.youtube....h?v=pAe0b_EVXT4

kiek mačiau pristatymą per pusfinalį, tai man patiko. Antro pusfinalio dainų dar negirdėjau, išskyrus Rybaką.

Jei favoritai Rybakas, Kipras ir Izraelis - jamu Rybaką.. nors per nac. atranką raukėm nosis ir sakėm, kad jau kažkaip nebetas. Deja, kitų paklausius, jau ir Rybakas ima skambėt biggrin.gif ir tema gan neutrali, neva tai su žinute, bet negraudina pasaulio katastrofomis.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2018 05 10, 12:14)
Man tai atrodo, kad Portugalija geriausia vėl šiais metais (neskaitant Lietuvos tongue.gif ) Kažkokio mistiškumo turinti. Tik jau kažin ar kils aukštai.
Ir čia sm'e visai neminima ta daina. Kas man yra gana keista g.gif Ar nieks dar negirdėjot, ar niekam nepatinka? Vienintelis jos minusas, kad labai liūdni žodžiai (vien dėl to kažkaip netiktų jai nugalėt). Šįmet gal jau kažko linksmesnio norėtųsi.

https://www.youtube....h?v=pAe0b_EVXT4

Jamala laimejo dainuodama apie genocida.
Grazi daina tikrai.
Atsakyti
Portugalių dainavimo maniera vėl savita ir į nieką nepanaši. Giria tą atlikėja (rožinę) kaip labai gerą, bet nežinau dainos likimo, tikrai per daug liūdnumo ir melancholijos šiais metais. Albanijos, Austrijos dainos, kad ne siutulys, bet vis kažkokia dinamika. Žiū, rimtai Rybakas su smuikeliu parodys, kaip reikia kurti dainas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madrugada @ 2018 05 10, 13:40)
Jei favoritai Rybakas, Kipras ir Izraelis - jamu Rybaką.. nors per nac. atranką raukėm nosis ir sakėm, kad jau kažkaip nebetas. Deja, kitų paklausius, jau ir Rybakas ima skambėt biggrin.gif ir tema gan neutrali, neva tai su žinute, bet negraudina pasaulio katastrofomis.

lotuliukas.gif

Man iš tų linksmesnių tai gal Švedija labiausiai patinka. Bet tas vyriokas toks nei šioks nei toks biggrin.gif
O vaizdas scenoje, tai, matyt, bus panašus kaip ir per jų atranką. Kažkaip galvojau, kad nebepavyks jiems atkartot to be LED ekranų, bet va švedai nebūtų švedai, vistiek rado išeitį:

https://www.youtube....h?v=9fBeUyrZTgM
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2018 05 10, 15:09)
Portugalių dainavimo maniera vėl savita ir į nieką nepanaši. Giria tą atlikėja (rožinę) kaip labai gerą, bet nežinau dainos likimo, tikrai per daug liūdnumo ir melancholijos šiais metais. Albanijos, Austrijos dainos, kad ne siutulys, bet vis kažkokia dinamika. Žiū, rimtai Rybakas su smuikeliu parodys, kaip reikia kurti dainas  biggrin.gif

Tai va, man irgi atrodo, kad gal žmonės jau bus pasiilgę to dinamiškumo g.gif
Atsakyti
Na va pravertė ir remixas. Wiwiblogerių vakarėlis vakar.
https://www.youtube....h?v=VJ_ICJTYP68
Papildyta:
Mano dešimtmečiui labiausiai patinka čekas, nes jis panašus į moksliuką, biggrin.gif
Ir švedas, nes kai jis be akinių tai atrodo kaip J. Bieberis, o kai su akiniais, tai kaip E. Iglesias.
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2018 05 10, 15:31)
Na va pravertė ir remixas. Wiwiblogerių vakarėlis vakar.
https://www.youtube....h?v=VJ_ICJTYP68

----

Mano dešimtmečiui labiausiai patinka čekas, nes jis panašus į moksliuką,  biggrin.gif
Ir švedas, nes kai jis be akinių tai atrodo kaip J. Bieberis, o kai su akiniais, tai kaip E. Iglesias.

Net keista kaip čia ji sugalvojo sudalyvaut, sakė kad jau 9 val miega biggrin.gif
Vienas iš wiwiblogerių yra didelis Lietuvos dainos fanas, baisiai daug jam džiaugsmo suteikė, kad LT papuolė į finalą. Kiti iš jų komandos tai tik heitindavo. Vien dėl to nebūčiau ėjus į tą jų tūsą rolleyes.gif

----

laugh.gif


Aš galvoju, kad gal austras visai neblogus šansus turi šiais metais. Priskirčiau prie savo favoritų. Daina nei tranki, nei melancholiška - tokia per viduriuką. Su kuo pašneku, tai visi neblogai atsiliepia.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2018 05 10, 15:26)
1.Vienas iš wiwiblogerių yra didelis Lietuvos dainos fanas, baisiai daug jam džiaugsmo suteikė, kad LT papuolė į finalą. Kiti iš jų komandos tai tik heitindavo. Vien dėl to nebūčiau ėjus į tą jų tūsą rolleyes.gif


2. Aš galvoju, kad gal austras visai neblogus šansus turi šiais metais. Priskirčiau prie savo favoritų. Daina nei tranki, nei melancholiška - tokia per viduriuką. Su kuo pašneku, tai visi neblogai atsiliepia.

1. Mačiau tą reakciją biggrin.gif Tikrai net apsiverkė žmogus. Jis labai vykusį interviu Iš Ievos paėmė, tai komentaruose jį pagyrė. Šiais nėra jis labai aktyvus reporteris tame wiwibloge. Toks ramesnis, jį siunčia pas mažiau populiarius atlikėjus ir va bac ant Ievos. Dabar kiti rupūgos iš to blogo meilinasi, tipo tarp 5 favoritų - "mes irgi tave mėgstame".

2. Austras- be komentarų mielas. Ir daina, ypač choralas, mane veža. Bet nemanau, kad ją iškels iki lyderio. Manau bus TOP-10.
O man dar vienas klausimas, žiūrint pusfinalį kilo. Pati Ieva sakė, jog Cezariukas vegetaras. Bet pažiūrėjus - raumenynas geras, sportuojantis ir net toks bysk pilvukas jau darosi biggrin.gif Tai kodėl Ievos Marius toks perdžiūvęs vegetaras?
Atsakyti

Perklausiau, bet taip trumpai antro psf dainas, klaikuma. Dar perklausiau šalių, kurios iš kart patenka į finalą, tai vokiečių patiko, turbūt gražiausia iš visų eurovizinių, bus įtraukta į mano grojaraštį. 

Atsakyti