Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Tai čia gal penkiom narėm nepatinka labai labai Ieva. Bet penkios narės tai ne visa Lietuva.  Visa Lietuva nesėdi supermamose, facebukina jie 😀 Ką Lietuva galvoja matom po laikais esc fb puslapyje, o jų jau virš 30k 👍

Tikrai yra tiesos :) Lietuva ka galvoja pasake balsavime. Dauguma nubalsavo uz Ieva :) 

Atsakyti

Kalba, kad Samoilova gerai padainavo komisijai. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 05 09, 21:50)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="niedulis" data-cid="72096731" data-time="1525891347"><div><p>Vyrus dalinatės?  bigsmile.gif Jamu gruzinus. Mane veža jų daina.</p><p>Bent jau mano aplinkoj niekas niekaip nesidrabsto ant Ievos. Viskas gerai ir gražu. Man atrodo, arba sutirštinamos spalvos, arba trūksta geranoriškumo. Kiekvienais metais turim galimybę siųsti dainą į Euroviziją. Vienais metais išrenkam geresnę, kitais prastesnę, o dar kiek žmonių - tiek nuomonių. Man pvz., pernykštė mūsų daina buvo bjauri. Bet vis tiek norėjosi, kad gautumėm kuo aukštesnę vietą.</p></div></blockquote><p>Pritariu. Kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Man anu metu daina buvo super, iki siol klausau. Europai visai nepatiko. Tai ka dabar smile.gif </p>

Taip, iš karto, kai išrinko gal ir nesidžiaugiau, nes atrodė buvo geresnių, kažkaip neskaniai tas žodis Revolution atrodė būtent eurovizijai, kuri bus Ukrainoje, tarsi kažkoks politinis, karinis motyvas, bet po to žiūriu, kad gerulė daina, stipri ir tikrai gaila moterytės, kad jai šitaip. Nu ir kas, kad žmogus intravertas, kad anglų nemoka ir nėra pinigų vertėjui? Dainą juk reikia vertinti, įvaizdį scenoje, o ne už jos ribų. Tie visi party pre-party neša gryną blogį muzikai. Taip ir nepatenka po to belgė ar šveicarė, gal per mažai tūsinosi ir per mažai triusikų išskalbė
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2018 05 09, 23:01)
<p>Kalba, kad Samoilova gerai padainavo komisijai. </p>

o komiija ir ne tik, mėgsta nuskriaustus smile.gif
Atsakyti

Taip, iš karto, kai išrinko gal ir nesidžiaugiau, nes atrodė buvo geresnių, kažkaip neskaniai tas žodis Revolution atrodė būtent eurovizijai, kuri bus Ukrainoje, tarsi kažkoks politinis, karinis motyvas, bet po to žiūriu, kad gerulė daina, stipri ir tikrai gaila moterytės, kad jai šitaip. Nu ir kas, kad žmogus intravertas, kad anglų nemoka ir nėra pinigų vertėjui? Dainą juk reikia vertinti, įvaizdį scenoje, o ne už jos ribų. Tie visi party pre-party neša gryną blogį muzikai. Taip ir nepatenka po to belgė ar šveicarė, gal per mažai tūsinosi ir per mažai triusikų išskalbė

O aš nuo pat pradžių sakiau, kad nieko gero su ta "Revoliution" nebus, bus paskutinė, kad reikėjo siųsti Aistę ir galbūt ji būtų patekusi į finalo, jeigu ne į dešimtuką, tai 15, nes turėjo Eurovizijoje vertinamos kompozitorės dainą, šiuolaikinę dainą, o ne taip, kaip "Fusedmarc" trisdešimties, o gal ir daugiau metų senumo muziką, be to, Aistė taip atliko dainą, kad nebūtų likusi nepastebėta, ji būtų sudominusi žmones. Nežinau tik dėl Aistės sugebėjimo pateikti dainą ir save ne scenoje, ar ta daina būtų nešusi jos istoriją, galbūt, nes dainos turinys buvo artimas Aistei. 

Atsakyti
"First half of the grand final:

•Portugal
•Spain
•Germany
•Lithuania
•Albania
•Estonia
Austria


Literally only ballads."
https://www.youtube....h?v=clZfu-JNn5A

Ech, antrojoje finalo dalyje būtų buvę daug geriau dainuoti...
Kad tik netektų dar dainuoti po ispanų. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 09 gegužės 2018 - 22:38

Labai jau šiemet Lietuvai nesiseka, tai pusfinalis stipriausias, tai dabar visos lyrinės dainos sueis į pirmą dalį. 

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2018 05 09, 19:20)
vartotojo įkelta nuotrauka
hhhhhhhh, aš čia mieliausia

Mjforever, tu Bikienė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 05 09, 23:09)
Taip, iš karto, kai išrinko gal ir nesidžiaugiau, nes atrodė buvo geresnių, kažkaip neskaniai tas žodis Revolution atrodė būtent eurovizijai, kuri bus Ukrainoje, tarsi kažkoks politinis, karinis motyvas, bet po to žiūriu, kad gerulė daina, stipri ir tikrai gaila moterytės, kad jai šitaip. Nu ir kas, kad žmogus intravertas, kad anglų nemoka ir nėra pinigų vertėjui? Dainą juk reikia vertinti, įvaizdį scenoje, o ne už jos ribų. Tie visi party pre-party neša gryną blogį muzikai. Taip ir nepatenka po to belgė ar šveicarė, gal per mažai tūsinosi ir per mažai triusikų išskalbė
Papildyta:

o komiija ir ne tik, mėgsta nuskriaustus smile.gif

As manau, kad ne del kalbos jie nepraejo. Daina tikrai buvo didelis bardakas. Man patiko, bet turbut skonis specifinis. Man tik labai neskanu, kad lietuviai juos labai skalbe del tu interviu ir anglu kalbos, lyg cia butu koks filologu konkursas smile.gif.
Belges daina kabinanti, bet gal ji del ivaizdzio nepateko. Daina tokia Bondo, o ivaizdis tai nei sis, nei tas. Suknele kazkokia su kvarbatkom alia permatoma, plaukai ilgi, bet nutyse ir isbales veidas. Su tokia daina reikejo is jos femme fatale padaryti, o ne hipe atistogautoja.
Atsakyti

Labai jau šiemet Lietuvai nesiseka, tai pusfinalis stipriausias, tai dabar visos lyrinės dainos sueis į pirmą dalį. 

 

Labas rytas,

o ko jau tai Lietuvai nesiseka? Nevarykit Dievo į medžius. 

Pernykštės Aistės dainos neprisimenu. Kažkas kitas labiau patiko, bet, matyt, ne tiek, kad prisiminčiau po metų :D .

Belgės įvaizdis man kaip tik patiko. Suknelė super. Plaukuosena ABBA laikų :) . Bet Europai šiandien reikia Kipro blizgesio. Fu kaip vulgaru  :unsure: .

Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2018 05 10, 06:34)

<p>Belgės įvaizdis man kaip tik patiko. Suknelė super. Plaukuosena ABBA laikų smile.gif . Bet Europai šiandien reikia Kipro blizgesio. Fu kaip vulgaru  unsure.gif .</p>


visuma, ne vien blizgesys. TTų blizgučių niekada netrūko. Bet jie tikrai ne visada laimi-ir kada paskutinį kartą?
Kipre yra viskas, ko reikia scenoje-pusėtina daina, puikus atlikimas, uždeganti ir gerai išpildyta choreografija.
Atsakyti
Na va, ne tik komentatoriai inkščia dėl patinka/nepatinka blink.gif
Skandalas „Eurovizijoje“: favoritės dainą sudirbęs S. Sobralis gavo griežtą atkirtį"
https://www.lrytas.l...tkirti-6238507/

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2018 05 09, 11:51)
 
blink.gif antraštė !!! į finalą patekti stebuklas. Retai kada ten ir nepatekdavom.

antradienį su vyru susiskaičiavom, kad patekom 9 kartus iš 15-os. Iki tol pusfinalių nebūdavo. Sakyčiau neblogas rezultatas.

QUOTE(Ner4Leo @ 2018 05 09, 16:06)
 Įdomu ar Rusija i finalą pateks? </p>

Rusija patenka VISADA. Jie gali net nedainuoti, tiesiog būti, ir pateks. Kiekvienam Rusijos išeiviui, gyvenančiam Europoje, gyvybės ir mirties klausimas balsuoti už tėvynę, dar geriau iš kelių telefonų. O rusų diaspora užsienyje didelė. O dar satelitinės šalys, kurioms irgi dzin kas ten kaip dainuoja, balsuoja pagal nutylėjimą

QUOTE(Anakure @ 2018 05 09, 16:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ner4Leo" data-cid="72096443" data-time="1525874761"><div><p>Įdomu ar Rusija i finalą pateks? </p></div></blockquote><p>Jeigu dainuos blogai, tai nepateks. Ir daina neišgelbės, kaip praėjusiais metais belgę, nes daina vidutinė.</p>

nesvarbu kaip ji dainuos, Rusija patenka visada

QUOTE(niedulis @ 2018 05 09, 16:39)
<p>Bandau įsiterpti su savo pastebėjimais. Kipras - kažkas baisaus. Striptizo šokėja be stulpo. Nustebau, kai pamačiau, kad prognozuoja laimėjimą. Iki šiol favorite buvo laikoma Izraelio daina. Na dėl šito lyg ir suprantama - ne šablonas. Gaila, kad Belgija nepateko. Gražus estetiškas pasirodymas. Nustebino Armėnija. Baltarusija - kažkoks siaubo filmas. Kam tos pabaigos tokios reikėjo? O neskoningumo viršūnė - Makedonija. Bet jie turi įprotį siųsti kičinius pasirodymus. Ir dar nesupratau, ko taip visi svaigsta nuo Bulgarijos. </p>

Į Kiprą jei nežiūrėti, visai nieko dainuška. kas vyko scenoje, tai tikrai vulgarumo viršūnė. Tap šlykščiai ji tas kojas skėryčiojo, grynai kaip strip klube. ir ta apranga... Nu būtų blizgučiai, lai būna, bet kombezas su tuo pliku pilvu, eina sau.
Dėl baltarusio tų rožių iš nugaros, tai vos juoku nemirėm, žandikauliai paskaudo. O ir šiaip jau toks naftalinas, kad net mano sesės, kurios Ciciną klauso, sakė nu rimtai naftalinas. Tai įsivaizduokit kokio lygio blink.gif

QUOTE(Anakure @ 2018 05 09, 18:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anakure" data-cid="72096519" data-time="1525879288"><div><p>Visai nepanaši į Ievą išėjo, nebent vyresnė taip atrodys smile.gif</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.youtube.com/watch?v=1CKoiA-Zgfw'>https://www.youtube.com/watch?v=1CKoiA-Zgfw</a></p></div></blockquote><p>Pamanys, kad lietuviai yra tokie skarmaliuoti smile.gif </p><p>Išvis man nėra ryšio tarp tų vaizdų, galėjo iš pradžių parodyti vaikus, paskui paauglius, suaugusius, o po to jau pasenusius. O Norvaišos turėjo ne stovėti, o pademonstruoti, kokį nors ryškų šokio elementą, kuris aiškiai būtų užbaigęs vaizdų demonstravimą, būtų padėjęs tašką. </p>

jooo, pritariu. Kam ėmė šokėjus, jei jie tik pastovėjo?

QUOTE(Monteverte @ 2018 05 09, 22:09)
Taip, iš karto, kai išrinko gal ir nesidžiaugiau, nes atrodė buvo geresnių, kažkaip neskaniai tas žodis Revolution atrodė būtent eurovizijai, kuri bus Ukrainoje, tarsi kažkoks politinis, karinis motyvas, bet po to žiūriu, kad gerulė daina, stipri ir tikrai gaila moterytės, kad jai šitaip.

bet Švyturio arenoj per finalą ta daina labai gerai kažkaip nuskambėjo, net nustebau tada, ale EV scenoje ji visai prastai atrodė. Visi tik įsiminė je je, je je. Po to net kažkaip nebesinorėjo antrą kartą finale klausytis, nesvarb, kad mūsų daina.
Papildyta:
QUOTE(Jolleee @ 2018 05 10, 07:18)
Na va, ne tik komentatoriai inkščia dėl patinka/nepatinka blink.gif
Skandalas „Eurovizijoje“: favoritės dainą sudirbęs S. Sobralis gavo griežtą atkirtį"
https://www.lrytas.l...tkirti-6238507/

atėjau šitą nuorodą įkelti, žiūriu jau įkelta.
kaip dabar jaučiasi tie, kurie po vieną eilutę Sobralio dainos dainavo? Kažkaip kaip skuduru per veidą gavę turbūt.

ar dabar nebus, kad už Netą visi iš solidarumo balsuos, o ne dėl to, kad daina patinka?
Atsakyti