Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Vis dar negaliu patikėti, kad Belgija nepateko.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2018 05 09, 10:30)
Vis dar negaliu patikėti, kad Belgija nepateko.

ir Graikija. Jie gi dažniausiai patenka. Tikrai nebuvo prasta daina ir šiemet. Youtube tiesioginėse transliacijose tiek palaikymo buvo, pastoviai vien tik Greece Greece, atrodė tarsi jų vienų konkursas. Patys save matyt kėlėsi, bet už save gi nenubalsuosi
Atsakyti
Man Šveicarija su Armėnija dar patiko. Izraelis tai totali nesąmonė, čekas irgi nesuprantu kaip prėjo.
Bet labiausia džiaugiuosi už Ievą 4u.gif 4u.gif . Vis tik teisingai pasirinkome, nemanau, kad kažkuris kitas būtų praėjęs į finalą.
Atsakyti
Aš nesuprantu svaigimo dėl Ievos, fb komentaruose ir kt. lygiai kaip nesupratau ir portugalo "nuoširdumo", nu man jokio nuoširdumo nesimatė pas portugalą, tik nenormalus vaipymasis, bandymas š....tį katiną vaidint. Ievos vokalas so so, tas gerklinis dainavimas fee, veido išraiškos nenatūralios, dirbtinos, "kaku noriu" biggrin.gif
Atsakyti

Aš nesuprantu svaigimo dėl Ievos, fb komentaruose ir kt. lygiai kaip nesupratau ir portugalo "nuoširdumo", nu man jokio nuoširdumo nesimatė pas portugalą, tik nenormalus vaipymasis, bandymas š....tį katiną vaidint. Ievos vokalas so so, tas gerklinis dainavimas fee, veido išraiškos nenatūralios, dirbtinos, "kaku noriu" biggrin.gif

Man tai tas verkimas po kiekvieno sudainavimo 50a karta is eiles jau atrodo kaip nestabilios psichikos zenklas. Bet svarbu Europai patiko. :) 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 05 09, 12:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="žiauriai krūta boba" data-cid="72096069" data-time="1525855376"><div><p>Aš nesuprantu svaigimo dėl Ievos, fb komentaruose ir kt. lygiai kaip nesupratau ir portugalo "nuoširdumo", nu man jokio nuoširdumo nesimatė pas portugalą, tik nenormalus vaipymasis, bandymas š....tį katiną vaidint. Ievos vokalas so so, tas gerklinis dainavimas fee, veido išraiškos nenatūralios, dirbtinos, "kaku noriu" vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man tai tas verkimas po kiekvieno sudainavimo 50a karta is eiles jau atrodo kaip nestabilios psichikos zenklas. Bet svarbu Europai patiko. smile.gif </p>

Man tai atrodo, kad bent jau paskutiniais metais vertinama asmenybė, o nebe dainavimas. Tai kuo atviresnė įvairia prasme asmenybė, kuo daugiau piarinasi vienokia ar kitokia prasme, kuo daugiau ten visų "draugas" ar "draugė", tuo aukštesni balsavimo rezultatai. Bet man tai tas labai nepatinka, nes taip gali būti išstūmiami labai dainingi, su puikimis dainomis žmonės intravertai. Juk ne kiekvienas nori savo triusikus ten skalbti, vaidinti kažką, žvaigždę kažkokią, sriūbauti, pasakotis koks jis ten gėjus, nuskriaustas, ligonis, depresuotas ar pan. blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 05 09, 12:19)
Man tai atrodo, kad bent jau paskutiniais metais vertinama asmenybė, o nebe dainavimas. Tai kuo atviresnė įvairia prasme asmenybė, kuo daugiau piarinasi vienokia ar kitokia prasme, kuo daugiau ten visų "draugas" ar "draugė", tuo aukštesni balsavimo rezultatai. Bet man tai tas labai nepatinka, nes taip gali būti išstūmiami labai dainingi, su puikimis dainomis žmonės intravertai. Juk ne kiekvienas nori savo triusikus ten skalbti, vaidinti kažką, žvaigždę kažkokią, sriūbauti, pasakotis koks jis ten gėjus, nuskriaustas, ligonis, depresuotas ar pan. blink.gif  biggrin.gif


kai nei daina nei melodija negalim prasimusti, imsim "mielumu". kazin, Giržadui nepabodo krykštauti dėl tokio populiarumo nuopelno, pats į vaiką, kaip ta Ieva su visu numeriu, pavirto.
Papildyta:
Eurovizinis Ievos Zasimauskaitės stebuklas: pasikartos Salvadoro Sobralio efektas?

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...s.d?id=77939339

blink.gif antraštė !!! į finalą patekti stebuklas. Retai kada ten ir nepatekdavom.
Atsakyti
Visgi suvirškinus per naktį visą vakarykštį pusfinalį, manau, kad laimės Kipras. Žinoma, reikia sulaukti antro pusfinalio, ten gali irgi kažkas iššauti į viršų kaip Ieva.
Ieva statymuose jau 5.
Atsakyti
Vakar pamačiau ir išgirdau mūsų dainą pirmą kartą. Net dantis sukandau kaip panelė nepataikė į natą... Tos projekcijos romantiška banalybė. Tikrai nesitikėjau, kad pateks į finalą. Na bent jau normaliai išdainuotų finale...
Atsakyti

Rusų forume buvo kam iš  pradžių nepatiko daina ir nenorėjo matyt finale, bet pamatę pusfinalyje Ievos pasirodymą buvo nustebinti, rašė vau, nuostabu, neabejojo patekimu į finalą.

Atsakyti

Vargšas mano Aleksiukas.  Drebėjo kaip kratomas. ☺ Bet daina man vistiek graži.  Džiuogiuosi kad Ieva finale,  kitaip būčiau 5 eurus pralošus. 😁 Kažkaip 2 pusfinalyje man daugiau gražių dainų.  Iš šio Tai visai nieko Austras Šveicarija gaila kad nepateko. Na gal dar čekas. O už Airija tai jaučiu visi gėjai subalsavo 😁.  Įdomu ar Rusija i finalą pateks? 

Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2018 05 09, 15:04)
<p>Rusų forume buvo kam iš  pradžių nepatiko daina ir nenorėjo matyt finale, bet pamatę pusfinalyje Ievos pasirodymą buvo nustebinti, rašė vau, nuostabu, neabejojo patekimu į finalą.</p>


čia pagrinde vyrams, kuriems patinka va tokios, "mielos" biggrin.gif . Mano skaitytame rusų forume 99 procentų nesuprantančių, kaip ji pateko į finalą su tuo niekalu.
Atsakyti