Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Anakure @ 2018 05 08, 18:05)
Bendruose statymuose Ieva 17
Šią minutę 15 jau.
Atsakyti

Bendruose statymuose Ieva jau 15 vietoje :) 

Atsakyti

 

Šią minutę 15 jau.

 

Gal ir į pirmą vietą nuvarysime. Gaila tik, kad tie statymai nelabai ką reiškia, kol pusfinalis nepraeitas..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 08 gegužės 2018 - 19:41
O aš nesuprantu pastovaus varymo ant savų. Amžinai kas nors neįtinka kiekvienais metais - tai komisija papirkta buvo, tai balsas baisus, tai pats atlikėjas ar jos apranga ir t.t. Vis ne tą išrenka. Bet yra tiesa - visiems geras nebūsi. Gal aš nacionalinę atranką ne atidžiai sekiau, bet jokių sąmokslo teorijų neįžvelgiau.
Ieva atstovauja Lietuvą konkurse. Vien už tai palaikau ir man rūpi jos pasirodymas. Ir linkiu, kad pasisektų, puikiai suprasdama šansus mirksiukas.gif

Dar labai noriu, kad Albanija patektų biggrin.gif Gal net labiau nei šveicarai tongue.gif
Atsakyti

Jau 14 vieta :)

Atsakyti

Dar labai noriu, kad Albanija patektų biggrin.gifGal net labiau nei šveicarai tongue.gif

Šveicarų vyras labai simpatiškas. 

Atsakyti
Žurnalistai tiesioginį komentavimą iš Pre-show įjungė
https://youtu.be/GZgpIs3NNb8
Atsakyti
Ne pagal grožį vertina biggrin.gif Armenija dar verta finalo. Galingas balsas.

Papildyta:
Rybakas tai Rybakas, bet ką Moldova 10 vietoje tuose statymuose veikia? mastau.gif
Atsakyti

Ne pagal grožį vertina biggrin.gifArmenija dar verta finalo. Galingas balsas.

Nemėgstu armėno dar nuo "Golos" laikų. 

Atsakyti

Papildyta:
Rybakas tai Rybakas, bet ką Moldova 10 vietoje tuose statymuose veikia? mastau.gif

Moldavija bent per pre-party gerai atrodė judėjimo prasme. Nelabai man patinka tas spalvotas jų pastatymas, bet vis tiek jie gerai juda scenoje. Žinoma, daina jų naftalininė, bet kuo geresnė buvo rumunų daina praėjusiais metais.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 08 gegužės 2018 - 20:20
Baisiai jie juda. Šiais laikais niekas taip nejuda. Praeitais metais moldovai darė šou, buvo tokia sarkazmo gaidelė, patys iš savęs nepabijojo pasijuokti. O šiais metais jie trepsi "ant rimtųjų". Man jie panašūs į "Pusbrolius Aliukus ir sesutę Silviją". biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 08 gegužės 2018 - 20:27
QUOTE(oziarage @ 2018 05 08, 20:19)
Pažiūrėjau statymus. Norvegija 3 vieta. Jie rimtai???  blink.gif  Ji tipo tokia populiari?

Oi, atleiskit Norvegiją Suomija palaikiau biggrin.gif
Atsakyti