Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Šios dainos man labai panašios, ir abi nėra naujos, kažkur atėjusios iš praeities, gal kiek patobulintos.

Paula „Never let you go“
https://www.youtube....h?v=TCzVAPHFPYc
Greta Zazza „Like I love you“
https://www.youtube....h?v=f7gzgXyECUU
Atsakyti
Abi įvardintos dainos man atrodo gan lėkštos ir tuščios, skirtos tik pasikraipymui. Nenorėčiau, kad jos laimėtų. Džiugu, žinoma, kad nauji žmonės pasirodo neblogai, bet tikrai nemanau, kad su tokia patirtimi galima atstovauti europinio ar net pasaulinio lygio konkursuose.

Ech, greičiau mes prie tų pusfinalių ir finalų artėtume, nes peržvelgus visų šalių nacionalinių atrankų grafiką, atrodo, kad mes labiausiai ten 'gumą tempiam'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 04 vasario 2017 - 13:39
QUOTE(Selga @ 2017 02 04, 13:16)
Abi įvardintos dainos man atrodo gan lėkštos ir tuščios, skirtos tik pasikraipymui. Nenorėčiau, kad jos laimėtų. Džiugu, žinoma, kad nauji žmonės pasirodo neblogai, bet tikrai nemanau, kad su tokia patirtimi galima atstovauti europinio ar net pasaulinio lygio konkursuose.


Kai jas groja, tai man iškart akyse baras kokioje nors saloje, aplink palmės smile.gif
Atsakyti
Kaip gerai tie Vagelio ilgi plaukai atrodo.
Atsakyti
kas per šūdas su tuo Ivanausku vyksta, kas ten balsuoja už tą gamtos išdaigą
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 02 04, 23:47)
kas per šūdas su tuo Ivanausku vyksta, kas ten balsuoja už tą gamtos išdaigą

Aš nebalsavau, bet man patiko biggrin.gif .
Vegelis patiko irgi labai wub.gif
Atsakyti
Vagelį nuo praeito karto įsidėmėjau - labai jau išskirtinės išvaizdos berniokas. Į mOnekenus drąsiai galėtų eit biggrin.gif Ir ta jo daina man viena iš įsimintinesnių šiais metais(tik jos minusas, kad truputį pakopinta One Republic viena daina).
Nebuvau dar girdėjus Fusedmarc, bet visai patiko bigsmile.gif Bet didžiojoj EV jau būtų vienas alternatyvesnių pasirodymų, kurie dažniausiai net nepatenka į finalą.

Ivanausko fenomeno niekaip nesuprantu biggrin.gif Nu negi daugelis galvoja, kad su šiuo pasirodymu ką nors nustebintume Europoje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 04 vasario 2017 - 23:06
Truputi paziurejom vengru 3 atrankine... nieko ypatingo.
Po to buvo pagrindinis musu vakaro renginys 1 Svedu Eurovizijos atranka is Gioteburgo.
Nuostabus renginys, puikios kokybes HD vaizdas, erdvinis garsas 5.1 ir svarbiausia tikrai geros 6 is 7 pristatytu dainu. Svedijoje tie Melodifestivalen tai nacionaline svente.

Paskui isijungem Lietuvos atranka... Prastos kokybes vaizdas visomis prasmemis (Breznevo laiku TV standartas, plius problemos su video signalo ribojimais(smulkios detales issibarste artifaktais), plius tragiskas kontrasto valdymas - daug vaizdu elementariai BLANKUS, pilki. Garsas nekoks.
Vien jau tai sudaro tragiska kaimo kulturnamio atmosfera.

Dainos - Sunku pasakyt, gal nemoka zmones dainuoti, o gal ta technine garso problema, bet ispudzio nera. Tiesiog palyginus su svedais - pasigailetina. Nors dainos kai kurios lyg ir nieko, bet galutinio rezultato nera.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2017 02 05, 00:33)
Kaip gerai tie Vagelio ilgi plaukai atrodo.

Aha, labai. Aš jį dar pamenu iš kažkokio muzikinio šou (gal Lietuvos balso ar kažko pan. g.gif ), tai tada buvo trumpaplaukis toks visiškas caca lialia su standartiška plaukuosena. O dabar žymiai įdomiau atrodo. Vienas tų retų vyriškos lyties atstovų, ant kurių man gražu ilgi plaukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 02 05, 00:04)
Ivanausko fenomeno niekaip nesuprantu biggrin.gif Nu negi daugelis galvoja, kad su šiuo pasirodymu ką nors nustebintume Europoje g.gif

Iš serijos: "Neišgėręs nesuprasi". smile.gif
Kažin kaip atrodytų toks numeris pas švedus. biggrin.gif Tie matyt pagalvotų, kad cirkas į kaimą atvažiavo. blink.gif
Atsakyti
Mane džiugina tai, kad galų gale LT šiam konkursui neskiria beveik jokio dėmesio, ko jis ir vertas. Šios dienos nugalėtojas gavo čiut kiek daugiau nei 1000 skambučių... Jau išties... Net čia SM ramu, it niekas nevyktų. Gal vertėtų šitą reikalą palikti išvis tik komisijos valioj?

Aš pasilikau prie Strėlių su jų Bastard. Ačiū joms. Įsirašiau šią dainelę į kiekvienos dienos vakarinius poterius, kuriais dar su 2 David Bowie padainavimais gražiai užbaigiu dienelę.

O jeigu reikėtų rinktis iš šios dienos dainuškų, tai Lubys kiek užkabino. Bet jei lieptų kas pakartoti, ką jis dainavo, arba mirti, tai jau amžinatilsį būčiau...

Atsakyti
Ir dar dėl Ivanausko. Geriausia jo dainos vieta, kai jis supykęs dėl komisijos vertinimo pasišalina. 12 balų!
Atsakyti