Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Apklausa - Kas turėtų laimėti Eurovizijoje?

http://wiwibloggs.co...on-2018/219915/

Atsakyti
Kas už tuos čiukčias ispanus balsuoja? ax.gif Kokie jie man bjaurūs, atrodo tuoj laižysis scenoje biggrin.gif
Atsakyti

Kitokia Sara, kai dar buvo gera mergaitė

https://www.youtube....h?v=HPr0irU_sTM

Atsakyti

Kas už tuos čiukčias ispanus balsuoja? ax.gifKokie jie man bjaurūs, atrodo tuoj laižysis scenoje biggrin.gif

O man neaišku kas už Estiją balsuoja, nejaugi kai kam operinis balsas atrodo, kaip kažkoks stebuklas, kad nemato kokia nuobodybė, vidutinybė yra jos daina. 

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 03 20, 13:50)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72042723" data-time="1521540177"><div><p>Kas už tuos čiukčias ispanus balsuoja? vartotojo įkelta nuotraukaKokie jie man bjaurūs, atrodo tuoj laižysis scenoje vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O man neaišku kas už Estiją balsuoja, nejaugi kai kam operinis balsas atrodo, kaip kažkoks stebuklas, kad nemato kokia nuobodybė, vidutinybė yra jos daina. </p>

Nu. Bet Estija net mano vyrui patinka biggrin.gif
Atsakyti
O man nesuprantama, kam gali patikti ta nesamone Izraelio daina? Bwaaak bwaaaak
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ir aš nelaukiu gyvo Izraelio dalyvės pasirodymo. Jei kažkas iš užsienio komentartorių sakė, kad "Fusedmark" vokalistė dainuoja "agresyviai". Tai toji izraelietė 100 kart agresyviau - su visom mimikom ir judesiukais biggrin.gif

Gaila, kad Rybakas grįžo. Jei jau pareiti, tai turėjo su gera daina. Geresne nei buvo. O dabar... Man jis vis tiek toks berniukas, kuris tiki pasakom. Šių metų įvaizdis nepatinka. Kažkoks 2017 m. Sasha Songas.

Niekaip neatsižaviu švedų madų pajautimu. Galit kritikuoti, bet jie visad pataiko į tą laikmetį, kuris yra madoje. Jų daina man kažkoks sentimentas iš 80-90- ojo dešimtmečio. Atrodo lyg jaunas George Michael. Man tai labai klausoma daina.

Pamačius ispanų mokyklinę porelę, pirma mintis, kad panašius mes šiais metais turėjome LT televizijoje biggrin.gif https://www.youtube....h?v=ZsaAuA57M-s

Baltarusijos daina visai nieko, man patinka tie perėjimai, bet bijau, kad realiai gyvai jo balso galimybės labai ribotos. Be to, jis man panašus į Rybaką. To paties vaikiško saldumo.

Ukraina - 100 proc. Marilyn Manson kopija. Visai neoriginalu.

Estijos opera -nea. Ne vieta ir ne laikas biggrin.gif

Latvijos daina - puikus garso takelis filmui "50 pilkų atspalvių".
Atsakyti

Kaip bemanytumėte, bet realiai Netutės dainos vaizdo įrašas vertas 11 balų iš dešimties, o pati daina 10 balų. 

Atsakyti

Pokalbis su Netute.

http://wiwibloggs.co...justice/220025/

Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2018 03 20, 19:21)
Latvijos daina - puikus garso takelis filmui "50 pilkų atspalvių".

Man Latvijos daina baisesnė už Ievos, tai gerai, o tai vidas beveik braliukai mus lenkdavo biggrin.gif o dabar kaip mes, irgi durniukai pasimovė ant Sebos užduoto minoro, kai jau tikrai šiais metais reiktų gyvumo, linksmumo ax.gif
Atsakyti

Man Latvijos daina baisesnė už Ievos, tai gerai, o tai vidas beveik braliukai mus lenkdavo biggrin.gifo dabar kaip mes, irgi durniukai pasimovė ant Sebos užduoto minoro, kai jau tikrai šiais metais reiktų gyvumo, linksmumo ax.gif

Bėda, kad Lietuvos atrankoje nebuvo geros linksmos dainos. O rinkti linksmą, bet prastą dainą, blogiau nei rinkti geriausią dainą, bet lyrinę.

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 03 20, 23:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72043646" data-time="1521578114"><div><p>Man Latvijos daina baisesnė už Ievos, tai gerai, o tai vidas beveik braliukai mus lenkdavo vartotojo įkelta nuotraukao dabar kaip mes, irgi durniukai pasimovė ant Sebos užduoto minoro, kai jau tikrai šiais metais reiktų gyvumo, linksmumo vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Bėda, kad Lietuvos atrankoje nebuvo geros linksmos dainos. O rinkti linksmą, bet prastą dainą, blogiau nei rinkti geriausią dainą, bet lyrinę.</p><p></p>

Keršyji biggrin.gif Buvo - Brūzga ax.gif
Atsakyti