Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

man patiko, kad tą įrašą su jos pertraukta daina taip ir paliko, neiškarpė, ištransliavo. Tokia profė, net valdmax nesutriko, o šiai amžinai kažkas maišo. Iš tikro aš Aistės net negaliu vertinti, labai tendencingai blogai ją matau ir girdžiu.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 01 29, 12:46)
man patiko, kad tą įrašą su jos pertraukta daina taip ir paliko, neiškarpė, ištransliavo.

Bet į tą savo lepsusą ji labai gražiai sureagavo. Toks įspūdis, kad tai irgi buvo suplanuota. Graži maniera, spindinti šypsena... 😊
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2017 01 26, 12:55)
<p>Wow, Pilvelytės daina tikrai gera! Labai jaučiasi Aminata ir tai tik komplimemtas biggrin.gif</p>

Tik dabar perklausiau.
Gera daina, palaikyčiau nuoširdžiai Aistę. Kur ten Vaniuškai su vilkais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 01 27, 23:38)
Na, jei ne Aistė, tai visai sutikčiau, kad važiuotų "Fusedmarc“ . Šiandien įsijungiau ir neatsiklausau aš jos https://www.youtube....h?v=fAbwssQ-HWc
Charizmatiška mergina, gerai juda scenoje, į ją įdomu žiūrėti, o ir daina ne monotoniška- žodžiu, po šiandienos kelių perklausų visai neplanuotai tapo viena iš mano favoričių. headbang.gif
Anksčiau apie šią dainininkę nieko nežinojau, bet, kaip supratau iš komisijos, ji nėra visiška scenos naujokė.  g.gif

O man visai nepatiko, nei iešvaizda, nei charizma, nei daina ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2017 01 28, 10:14)
Iš britų vyro negausime, siunčia moterį
http://www.eurovisio...e_jones_to_kyiv

sumuštinio sutepimo daina
Atsakyti
Na ką, tai siunčiam Aistę šiemet. Iš pradžių kažkaip nelabai ta daina patiko, bet nuo antro paklausymo užkabino. Kiek klausiau youtube pasirodymų, tai nelabai konkurentų turi.

Ar dar ne visi pasirodė?
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2017 01 30, 13:17)
Na ką, tai siunčiam Aistę šiemet. Iš pradžių kažkaip nelabai ta daina patiko, bet nuo antro paklausymo užkabino. Kiek klausiau youtube pasirodymų, tai nelabai konkurentų turi.

Ar dar ne visi pasirodė?

Jau visi. Aš irgi šiemet, bent kol kas, už Aistę. Gera daina. Lai važiuoja, nebeverks daugiau. Dar Alano skamba ausyse priedainis. Net pamiršau kas gero kitose atrankose buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2017 01 30, 12:17)
Ar dar ne visi pasirodė?

Dabar jau visi pasirodė. Prasidės antras etapas.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 01 30, 12:36)
Jau visi. Aš irgi šiemet, bent kol kas, už Aistę. Gera daina.  Lai važiuoja, nebeverks daugiau. Dar Alano skamba ausyse priedainis. Net pamiršau kas gero kitose atrankose buvo biggrin.gif

Man Alano dainuška irgi nieko tokia, lengva ausiai. Gerai susiklausytų vasarą per radiją važiuojant prie jūros biggrin.gif
Atsakyti
Vasario 5 d. Šveicarijos finalas.
Vasario 9 d. Vokietijos finalas.
Vasario 11 d. Italijos finalas.
Vasario 13 d. Izraelio finalas.
Vasario 18 d. Maltos, Vengrijos, Lenkijos finalai.
Vasario 24 d. Slovėnijos finalas.
Vasario 25 d. Danijos, Ukrainos, Moldavijos, Latvijos finalai.
Atsakyti

Iš naujo kelis kartus paklausiau Aistės dainos ir dar labiau patiko nei šeštadienį. Aminata labai talentinga, patinka man jos kuriama muzika :super: Nors Aistės pirmas pasirodymas dar buvo toks "buksuojantis", bet manau sekantį kartą jau bus patobulėjusi ir dar geriau viskas suskambės ir susižiūrės :rolleyes:

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 01 30, 16:07)
Dabar jau visi pasirodė. Prasidės antras etapas.

O kaip dabar viskas vyks? Šį šeštadienį jau visus praėjusius dainininkus matysim ar vėl tik kurią nors dalį?
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 01 30, 18:00)
O kaip dabar viskas vyks? Šį šeštadienį jau visus praėjusius dainininkus matysim ar vėl tik kurią nors dalį?

Speju kad ne visus. Manau bus dvi laidos po 12 dalyviu is kuriu ismes kazkiek. smile.gif
Atsakyti