Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Samas ir Novikas apvare Ievos pasirodyma ir ypac daina:

https://www.15min.lt...kes-1058-939480

Novikas mano, kad Brūzga geriausias, bet užsieniečiai mano kitaip, - kad blogiausias. 

Man labai juokingas lietuvių nuolat kartojimas privalumas, renkant dainą Eurovizijai, kad daina turi būti įsimintina :) Kai visai kiti dalykai lemia sėkmę.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 03 13, 10:51)
<p>Samas ir Novikas apvare Ievos pasirodyma ir ypac daina:</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.15min.lt/m/id/vardai/eurovizija/pazere-kritikos-eurovizijos-atrankos-nugaletojai-pasirodymas-nevykes-1058-939480'>https://www.15min.lt/m/id/vardai/eurovizija/pazere-kritikos-eurovizijos-atrankos-nugaletojai-pasirodymas-nevykes-1058-939480</a></p><p></p><p></p>

Labai teisingas straipsnis.
O ji dar lyginasi su Donatu. Tas bent buvo super gerai pasiruoses. O Ieva galvoja pasedes pakniauks ir jau Europa kris jai po koju. 😀
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 13 kovo 2018 - 11:20

Novikas mano, kad Brūzga geriausias, bet užsieniečiai mano kitaip, - kad blogiausias.  Man labai juokingas lietuvių nuolat kartojimas privalumas, renkant dainą Eurovizijai, kad daina turi būti įsimintina :) Kai visai kiti dalykai lemia sėkmę.

As nesuprantu Bruzgos garbinimo. Klausiau dainos du kartus, neprisimenu nei melodijos, nei apie ka buvo. Sou labai geras, bet to tikrai negana. 

Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2018 03 13, 11:19)
Labai teisingas straipsnis.
  O ji dar lyginasi su Donatu.  Tas bent buvo super gerai pasiruoses.  O Ieva galvoja pasedes pakniauks ir jau Europa kris jai po koju. 😀

Va va va smile.gif Pernai paėmė Europą nuoširdi, paprasta daina. Šiais metais tas gali neapeiti visiškai.
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 03 13, 11:23)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anakure" data-cid="72033839" data-time="1520932380"> Novikas mano, kad Brūzga geriausias, bet užsieniečiai mano kitaip, - kad blogiausias.  Man labai juokingas lietuvių nuolat kartojimas privalumas, renkant dainą Eurovizijai, kad daina turi būti įsimintina smile.gif Kai visai kiti dalykai lemia sėkmę.</blockquote>
<p>As nesuprantu Bruzgos garbinimo. Klausiau dainos du kartus, neprisimenu nei melodijos, nei apie ka buvo. Sou labai geras, bet to tikrai negana. </p>

Tas pats man. Girdėjau 3-4 kartus, net nepaniuniuočiau. O Ievą kažkada ryte niūniavau, tai gal kažkie įsimenama.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 03 13, 11:23)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anakure" data-cid="72033839" data-time="1520932380"> Novikas mano, kad Brūzga geriausias, bet užsieniečiai mano kitaip, - kad blogiausias.  Man labai juokingas lietuvių nuolat kartojimas privalumas, renkant dainą Eurovizijai, kad daina turi būti įsimintina smile.gif Kai visai kiti dalykai lemia sėkmę.</blockquote>
<p>As nesuprantu Bruzgos garbinimo. Klausiau dainos du kartus, neprisimenu nei melodijos, nei apie ka buvo. Sou labai geras, bet to tikrai negana. </p>
[right][snapback]72033855[/snapback][/right]

Vienintelis tikrai pozityvus ir smagus pasirodymas iš to, kas buvo atrinkta. Geros nuotaikos užtaisas.
Šiais metais ir taip daug minorinių dainų, seka gi visi kvasilučiai tuo Sobraliu, o norint linksmo, įsimintino vakaro užknisa, nors jos gal ir tobulos: balsai, dainos sustatymai ir t.t.
Todėl norint išlošti su mūsų biudžetu, biednesne šalimi, nežinomais Europoje atlikėjais iš rūselių, reikėjo daryti kardinaliai skirtingai nuo kitų šalių, o t.y. daryti smagų, gražų, nuotaikingą pasirodymą. Toks ir buvo Brūzga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 13 kovo 2018 - 11:28

Va va va smile.gifPernai paėmė Europą nuoširdi, paprasta daina. Šiais metais tas gali neapeiti visiškai.
Papildyta:
Tas pats man. Girdėjau 3-4 kartus, net nepaniuniuočiau. O Ievą kažkada ryte niūniavau, tai gal kažkie įsimenama.

Ievos tikrai kazkiek isimena. Su Bruzga net nera ko lyginti. Bet man jos pasirodymas neatrodo paprastas. Sobralio paprastas buvo, o Ievos pasirodyme daug dramos isspaustos. 

Atsakyti

Todėl norint išlošti su mūsų biudžetu, biednesne šalimi, nežinomais Europoje atlikėjais iš rūselių, reikėjo daryti kardinaliai skirtingai nuo kitų šalių, o t.y. daryti smagų, gražų, nuotaikingą pasirodymą. Toks ir buvo Brūzga.

Lietuva neturėjo nuotaikingos geros dainos, todėl pasirinko iš to ką turėjo- geriausią, lyrinę dainą. Aš iki šiol nesuprantu kodėl laimėjo portugalas, Ieva man daug geriau nei portugalas, muzika įdomesnė, balsas įdomesnis. 

Atsakyti

Vienintelis tikrai pozityvus ir smagus pasirodymas iš to, kas buvo atrinkta. Geros nuotaikos užtaisas.
Šiais metais ir taip daug minorinių dainų, seka gi visi kvasilučiai tuo Sobraliu, o norint linksmo, įsimintino vakaro užknisa, nors jos gal ir tobulos: balsai, dainos sustatymai ir t.t.
Todėl norint išlošti su mūsų biudžetu, biednesne šalimi, nežinomais Europoje atlikėjais iš rūselių, reikėjo daryti kardinaliai skirtingai nuo kitų šalių, o t.y. daryti smagų, gražų, nuotaikingą pasirodymą. Toks ir buvo Brūzga.

Kotrynos pasirodymas buvo smagus. Galiu visas finali dainas paniuniuoti, isskyrus Bruzgos. Jis gal dainuoja gerai, pasirodymas isbaigtas, bet daina visiska katastrofa. O tokiu siaip tralialiuskiu Eurovizijoje pilna. 

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 03 13, 11:13)
Novikas mano, kad Brūzga geriausias, bet užsieniečiai mano kitaip, - kad blogiausias.
Aš kai pamačiau, kad Novikas komentuos, tai iš karto supratau, kad jis girs Brūzgą, nes Jurgis Brūzga dainavo Noviko grupėje „Jazz Land“. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 03 13, 11:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72033871" data-time="1520933274"><div><p>Vienintelis tikrai pozityvus ir smagus pasirodymas iš to, kas buvo atrinkta. Geros nuotaikos užtaisas.
Šiais metais ir taip daug minorinių dainų, seka gi visi kvasilučiai tuo Sobraliu, o norint linksmo, įsimintino vakaro užknisa, nors jos gal ir tobulos: balsai, dainos sustatymai ir t.t.
Todėl norint išlošti su mūsų biudžetu, biednesne šalimi, nežinomais Europoje atlikėjais iš rūselių, reikėjo daryti kardinaliai skirtingai nuo kitų šalių, o t.y. daryti smagų, gražų, nuotaikingą pasirodymą. Toks ir buvo Brūzga.</p></div></blockquote><p>Kotrynos pasirodymas buvo smagus. Galiu visas finali dainas paniuniuoti, isskyrus Bruzgos. Jis gal dainuoja gerai, pasirodymas isbaigtas, bet daina visiska katastrofa. O tokiu siaip tralialiuskiu Eurovizijoje pilna. </p>

Kotryna visa į save, ne į žiūrovą. Nuo jos neina jokia žinutė, Eurovizijoje tas nepraeitų. Paulos daina pernelyg neįdomiai kažkaip sudėtinga buvo, pernykštė buvo tikrai daug geresnė.
O Jurgis buvo pats tas. Neveltui komisija galiausiai susivokė, daėjo žirafoms, tik kaip visada - per vėlai.
Atsakyti
Ievos žinutė irgi ne originali. Kažką panašaus, tik aišku, daug brangiau ir rimčiau yra sukūręs
Justin Timberlake

https://youtu.be/uuZE_IRwLNI
Atsakyti
Bet nedašust blink.gif , kad sprogdinimas tokias skiedras paleis blink.gif ir bandyti tai prie atlikėjos, nepilnametės. Kokiose dirbtuvėse būtų aišku buvę jau. O čia bandymai arenos scenoje blink.gif


Sprogimas „Eurovizijos“ generalinėje repeticijoje išgąsdino ne vieną: žiūrėkite, kas liko už kadro

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt...ena-1058-939794
Atsakyti