Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Ieva kaip moteris labai miela. Mano skonio. MB turi panasumo, o ex buvo dar panasesne. Uz tuos bruozus, nuosirduma pirmiausia, galima zmogu ir myleti.

Bet cia dainu konkursas, o ne patraukliu moteru. Tai...
Daina, gal ir nieko, bet kad tiksliai zinot reiketu ja normaliai sudainuot.
Ievos balsas, neaisku, kad issiaiskint, reiktu, kad ji normaliai ta daina sudainuotu, oo dabar tai kazkoks poteriavimas, ar tylus guodimasis muciutei...
Akomponiamento muzikai visa ta malda aiskiai uzgoziant

Kur kas geresni rinkimai butu renkant kokia daina blogiausia. Tai butu buvus didele konkurencija
Atsakyti
Delfi skaičiau komentarą (jo, nepergeriausia vieta ieškoti protingų minčių, bet žmogus neatrodė durnas), kad EV neleidžiamos jokios video projekcijos. Ar tikrai taip yra? Jei taip, Ievai reiktų ieškoti alternatyvos, nes, mano požiūriu, būtent video šiai dainai prideda pusę rezultato.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 03 12, 02:19)
Geriausia sąmokslo teorija: Anakurei nereikia kritikuoti forumiečių komentarus, kabinėtis, kad jai nepatinkančią nuomonę parašė, kadangi antgamtinių jėgų padedama gali visas geras dvasias išvaikyti ir surakinti rašančiųjų smegenis, pirštus ir klaviatūras, kad jos nebegalėtų linksmai dalintis vyrų biggrin.gif

Ja ja, nugi nepaslaptis, kad daugelį šios temos narių tu paprasčiausiai užknisi.
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2018 03 12, 10:32)
Delfi skaičiau komentarą (jo, nepergeriausia vieta ieškoti protingų minčių, bet žmogus neatrodė durnas), kad EV neleidžiamos jokios video projekcijos. Ar tikrai taip yra? Jei taip, Ievai reiktų ieškoti alternatyvos, nes, mano požiūriu, būtent video šiai dainai prideda pusę rezultato.

O kodėl? Juk būdavo leidžiamos, tai ar išvis nebeleis, ar tik Lisabonoj?
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 03 12, 10:46)
O kodėl? Juk būdavo leidžiamos, tai ar išvis nebeleis, ar tik Lisabonoj?

o buvo leidžiamos? Ta prasme, ne šviesos efektai ar pan, bet būtent rodomas video? Ai, pala, Ukraina rodė? Užkrito man biggrin.gif Rimtai, nepamenu nei vienos dainos, kad užnugary būtų video, filmas ar dar kažkas...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 12 kovo 2018 - 10:49

Ievos daina

tenor.gif

Tas pats. Man tas nuosirdumas sedint ant zemes basom kojytem per gerkle lenda. Jokios charizmos, intrigos, sarmo. Gerumas ir nuosirdumas tik, tuoj apsivemsiu vaivorykstemis.

As suprantu, kad cia mano nuomone, tiesiog ji ne mano skonio. Is esmes dainuoja gerai, daina gera, belieka tiketis, kad bus daug europieciu kuriems patiks. Laikysiu kumscius bet kokiu atveju.

Atsakyti
QUOTE(solo @ 2018 03 12, 10:48)
o buvo leidžiamos? Ta prasme, ne šviesos efektai ar pan, bet būtent rodomas video? Ai, pala, Ukraina rodė? Užkrito man biggrin.gif Rimtai, nepamenu nei vienos dainos, kad užnugary būtų video, filmas ar dar kažkas...?

Ai, matomai ne taip supratau, kas tos projekcijos yra biggrin.gif
Atsakyti

va paprastumas . O pas Ievą-išpardavimas visko, už ką tik balą įmanoma gauti: senukai, sutuoktinis į sceną, infantilus tembras, ašaros, pastovi šypsena už ausų, reikia/nereikia.

labai taikliai

Atsakyti
Bet tai vis mums viskas negerai. Daugiau pozityvumo. Žmonės gi išsirinko, ne komisija prastūmė.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 03 12, 11:10)
Bet tai vis mums viskas negerai. Daugiau pozityvumo. Žmonės gi išsirinko, ne komisija prastūmė.

Kiek tų žmonių... gi už tuos neįgalius net daugiau balsavo.
Neprivalu gi pritarti 6000 žmonių visame kame biggrin.gif ax.gif
Atsakyti

Bet tai vis mums viskas negerai. Daugiau pozityvumo. Žmonės gi išsirinko, ne komisija prastūmė.

Isrinko tai isrinko. Ji kitiems patiko, man nuo to daina ir asareles geresnes nepasidaro :D. As tikrai neuzsiiminesiu samokslo teoriju kurimu ir nesakysiu, kad prastume, ar turejo kiti laimeti. Nugalejo teisetai ir teisingai.

Beje, vizualizaiju tikrai nebus galima naudoti. Tas buvo seniai zinoma, nepaisant to finale dalyviai vistiek naudojosi puikiai zinodami, kad Lisabonoje to nebebus. Truputi negrazu, mano galva. 

Atsakyti

Europiečiams kol kas labai patinka! O dėl projekcijų, tai jų nebus tik Lisabonoj, nes neturi jų arena tokios galimybės. Bet šiaip aš dėl to džiaugiuosi, nes man Ievos filmukas labai banalus ir pigus. 

Atsakyti
Laba vartotojo įkelta nuotrauka
Eurovizijos atrankos nei vienos laidos nežiūrėjau, .. "neužkabino" ir vedanti pora Ugnė Skonsmanaitė ir Mantas Stonkus, Ugnė tai nieko, bet Mantas...nuobodu vartotojo įkelta nuotrauka
Man trūksta dabartinėse atrankose Andriaus Rožicko ir Giedriaus Savicko biggrin.gif

Paklausiau tik finalines dainas, labai nei viena neužkabino, būčiau balsavusi už The Roop, bet, kadangi nebalsavau, tai palaikysiu Ievą, kadangi ją išrinko balsuojantys vartotojo įkelta nuotrauka

Bendra lentelė:
Ieva Zasimauskaitė – 12 balų
Jurgis Brūzga – 10 balų
„The Roop“ – 8 balai
Monika Marija – 7 balai
Kotryna Juodzevičiūtė – 6 balai
Paula – 5 balai

Žiūrovų balai:
Ieva Zasimauskaitė – 12 balų
„The Roop“ – 10 balų
Monika Marija – 8 balai
Jurgis Brūzga – 7 balai
Kotryna Juodzevičiūtė – 6 balai
Paula – 5 balai

Komisijos balai:
Jurgis Brūzga – 12 balų
Ieva Zasimauskaitė – 10 balų
Monika Marija – 8 balai
„The Roop“ – 7 balai
Kotryna Juodzevičiūtė – 6 balai
Paula – 5 balai

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti