Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

As ziuriu viena akim. Vlad Max ne kazka...
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 01 28, 23:18)
As ziuriu viena akim. Vlad Max ne kazka...

Koks ne kažką- žiuriai prastai. Prasčiausiai iš visų. Labiausia patiko Aistė ir Alanas.
Atsakyti
prasti visi, niekas nepatiko.
Atsakyti
Aiste uzskaitau, nors tokia muzika man nelabai. patiko Alanas, Neringa Audrius Janonis, gaila kad komisija nusmukde ir nepateko i kita etapa, nes daina tikrai grazi. verysad.gif
Atsakyti
Man Alanas nelabai. Susenęs kažkoks, o ir judesiai nerangūs. Jo daina man daug geriau limpa be vaizdo nei su vaizdu, sorry. ax.gif
Iš Aistės kažkaip daugiau tikėjausi, bet neblogai.
Janonis gan patiko, tad šiek tiek gaila, kad nepraėjo.
Rožės su savo "fišingu"- absoliutus nesusipratimas: nei jumoras nei menas. unsure.gif
Žodžiu, vakaras buvo gan nykus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 28 sausio 2017 - 23:14
Paziurejom pusvalandi vengru Eurovizijos... nykuma.
Paskui isijungem suomiu, praziurejom visas 10 dainu. Na buvo neblogu, bet nei vienos wow!..

Kai pasibaige, isijungem Lietuvos. Pirmiausia uzmusa prasta nepakitusi nuo Breznevo laiku TV transliacijos kokybe ( per satelita). Kai Vengru, Lenku visos programos jau eina HD tai Lietuva per satelita transliuoja kazka is praejusio amziaus. Net mokamas viasato. Cia gal, kad tie kurie ne Lietuvoje prisimintu, kaip LT atsilikus? Nes lyg per kabelines LTR jau ir HD yra...

Bet atlikejai (bent trys paskutiniai) tikrai nenusileidzia suomiu, gal tik scenoje maziau galimybiu.

Kita savaite prasideda svedu Eurovizijos atrankos, ten pas juos net pusfinaliai nerealiai pristatomi, tik kad dainos butu geros...
Atsakyti
Suomių atstovė
https://www.youtube....h?v=9XQ0VNmzMIE
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 01 28, 23:31)
Kita savaite prasideda svedu Eurovizijos atrankos, ten pas juos net pusfinaliai nerealiai pristatomi, tik kad dainos butu geros...

Man švedų seno stiliaus dainos nepatinka. Nors galbūt jie keičiasi, praėjusiais metais įdomią dainą išrinko.
Atsakyti

Pirmasis konkurso pusfinalis vyks gegužės 9 d., antradienį,
antrasis - gegužės 11 d., ketvirtadienį,
o finalas bus rengiamas gegužės 13 d., šeštadienį.
 

Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 01 27, 23:38)
Na, jei ne Aistė, tai visai sutikčiau, kad važiuotų "Fusedmarc“ . Šiandien įsijungiau ir neatsiklausau aš jos https://www.youtube....h?v=fAbwssQ-HWc

Su vaizdu visai kitas reikalas, Aistė mane prikaustė, žinoma, norėtųsi dar kažkokio įspūdingesnio reginio nei artistės atlikimas, bet varganai Lietuvai ko gero tai nelemta verysad.gif Atlikimas buvo nekoks, nesupratau tas uždusimas, kuris buvo apie 3:01 min, ar taip reikia, ar oro pritrūko hmm.gif Ir skiriasi nuo gero balso demonstravimo vaizdo įraše.
Tai imate Aistę, ar ne? Jeigu neimate, tai aš imu, nes įžvelgiau geras jos perspektyvas, jeigu važiuos, ir jeigu balsas nesustreikuos.
https://www.youtube....h?v=ptqkeA2bUfE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 29 sausio 2017 - 03:12
Man Aistė nrpatiko tuo, kad priminė Loreen laikydamasi už galvos, nuprotėjusi tokia. Nereikia mėgdžioti. Bet nuojauta kužda, kad ji šiais metais važiuos į Kijevą.
Atsakyti

Vakar patiko tik Aistė. Gera daina, ne veltui Aminata sukūrusi. Gal įvaizdis galėtų būti šiek tiek kitoks, bet dar tik pirma laida, tai tikriausiai vis tiek kažkiek keisis. Pakolkas iš visų matytų, girdėtų  - ji geriausia :)

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 01 29, 04:09)
Tai imate Aistę, ar ne?

Imu, imu, nes LT atrankoje man ši daina vistik geriausiai atrodo. Labai norisi tikėti, kad kitąsyk Aistė nebepaklys dainoj. Vakar ta pradžia ne į taktą privertė gerokai suabejoti, ar tai tikrai dėl sveikatos bėdų, nes man pasirodė, kad buvo dainuojama pro šalį, o ne pakimus. Kadangi muzikoj aš nesu profas, o garbi komisija tai įvertino, tad, manykim, kad viskas susistyguos ir bus gerai.
Atsakyti