Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

The Roop puikus, 10 balsu atiduota. Skaitau komentarus, kad arenoj skambejo puikiai.
Atsakyti

na kokio velnio ta komisija šiandien. Akivaizdžiai užsidavę sau nieko pikto nesakyt ir neauklėt. Galėjo sau su vyneliu paklausyt ir tyliai balsuot.

Tikrai, kam ji reikalinga, jeigu neatkreipia dėmesio į dainavimo klaidas ar judesio klaidas.

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 03 11, 23:25)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mjforever" data-cid="72031840" data-time="1520799652"><div><p>na kokio velnio ta komisija šiandien. Akivaizdžiai užsidavę sau nieko pikto nesakyt ir neauklėt. Galėjo sau su vyneliu paklausyt ir tyliai balsuot.</p></div></blockquote><p>Tikrai, kam ji reikalinga, jeigu neatkreipia dėmesio į dainavimo klaidas ar judesio klaidas.</p>


nu, tik tam, kad eterį užimt. Bet su ta Adomaitiene tai iš viso nupigino visą šventinį finalą.


Kokios ten hlapūškės per Paulos pasirodymą biggrin.gif
Atsakyti

Wiki yra už Paulą, ji turi nemažai užsienio gerbėjų. Vis tik pirmas variantas geriau nei šis ramus, bet ir šiame jai pritrūksta balso. Vis tik Ibelhauptaitė teisingai anksčiau pastebėjo, kad per didelis tarpas prieš sudaužant kėdę.

Atsakyti
Paula gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2018 03 11, 22:28)
Kokios ten hlapūškės per Paulos pasirodymą  biggrin.gif

siaubai, vilkai kažkokie ūūū ūūū biggrin.gif nu ant tiek baisi daina biggrin.gif negaliu, nu ką čia jie atrinko į tą finalą? už ką ji tam Gyčiui mokėjo? Už pamokinimą sūtraukiškai pavaikščioti ir kėdę nuspirt? biggrin.gif
Atsakyti

Paula labai charizmatiška.

Atsakyti
Aš tuoj už Zasimauskaitę patapsiu, nes man graudu jau ax.gif
Atsakyti

Aš tuoj už Zasimauskaitę patapsiu, nes man graudu jau ax.gif

Tuoj Brūzga pasirodys :)

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 03 11, 23:29)
siaubai, vilkai kažkokie ūūū ūūū biggrin.gif nu ant tiek baisi daina biggrin.gif


tai ir taisė ją iki finalo, galvodami ir nesugalvodami, kas su ja ne taip. Mergina tai talentinga
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 03 11, 22:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72031871" data-time="1520800259"><div><p>Aš tuoj už Zasimauskaitę patapsiu, nes man graudu jau vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tuoj Brūzga pasirodys smile.gif</p>

Tai taip, jis vyrukas tvarkingas, ale gi liaudis tai balsuos už baisumą biggrin.gif
Atsakyti

Garantija, kad Montvydo globojama Monika Marija važiuos į Euroviziją.

Atsakyti