Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

gaila, bet man šiandien ji Marija silpniau pasirodė nei pusfinaly.


Vaje, ir vėl ta komisija šiandien kalbės. Galvojau, jau be jų komentarų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2018 03 11, 21:42)
gaila, bet man šiandien ji Marija silpniau pasirodė nei pusfinaly.
Vaje, ir vėl ta komisija šiandien kalbės. Galvojau, jau be jų komentarų.  unsure.gif

Tai dar palaukit, ponia Milda tuoj paims mikrofona...
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2018 03 11, 22:40)
<p>Aš spėju Ieva. Bet balsavimas nuo pradžių yra nesąmonė visiška.</p>


jo, nesąmonė. Kaip viso konkurso neišgirdę gali rinkti. Balsavimų lentelė išankstinė visada atspindėjo, kad iš galo pakildavo po atlikimo.
Atsakyti

Kotryna - jeigu balsuotų amerikiečiai, tai ji būtų pirma iš šešių. Bet kadangi daina renkama europiečiams, tai daina visai ne jų skoniui. Kaip visada rašiau, jai trūksta lengvumo, artistiškumo, per šalta scenai. Nors šiandien jų geriausias pasirodymas. 

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 03 11, 22:53)
<p>Kotryna - jeigu balsuotų amerikiečiai, tai ji būtų pirma iš šešių. Bet kadangi daina renkama europiečiams, tai daina visai ne jų skoniui. Kaip visada rašiau, jai trūksta lengvumo, artistiškumo, per šalta scenai. Nors šiandien jų geriausias pasirodymas. </p>


ir jeigu balsuotų kokie 50-ečiai, čia praėjusio amžiaus ritmai.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2018 03 11, 21:32)
blink.gif  komisija . Pusė mėgėjų. Tai tikrai ji čia nereikalinga  unsure.gif

Aš tos stambios nė nežinau, įsijungiau, kai pavardės jau nesakė biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bože bože, adomaitienę, kaip simboliškai prasčiokiškai mūsų eurovizijai
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 03 11, 21:53)
<p>Kotryna - jeigu balsuotų amerikiečiai, tai ji būtų pirma iš šešių. Bet kadangi daina renkama europiečiams, tai daina visai ne jų skoniui. Kaip visada rašiau, jai trūksta lengvumo, artistiškumo, per šalta scenai. Nors šiandien jų geriausias pasirodymas. </p>

Bet rūbai kaip nusibaisinę, skudurai iš kalėjimo biggrin.gif O daina labai sunki, neskambi, žodžiai neįsimenami tik tas that girl. Nu ne kas...
Atsakyti
Kotryna tai Ozzy Osburnas, negaliu ziet. Ir daina per nervus eina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 kovo 2018 - 21:59
blyn, finalas, kaip eilinis atrankos koncertas. Ir netgi dar baisiau, su ta Adomaitiene komisijoj. Turėjo kažkaip šventiškiau, įspūdingiau praeit. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 03 11, 21:58)
Kotryna tai Ozzy Osburnas, negaliu ziet. Ir daina per nervus eina.

Aha, akinukai tikrai jos nepagražina
Atsakyti
Komisija tragedija. Gali ištikti tas tavejis kai žiūrovai buvo už Amberlife, bet komisija išsiuntė Adomaitį su Simona...
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2018 03 11, 22:03)
Komisija tragedija. Gali ištikti tas tavejis kai žiūrovai buvo už Amberlife, bet komisija išsiuntė Adomaitį su Simona...

Kam tada tas žiūrovų balsavimas, jei mokytoja iš Kauno esti mumis smile.gif
Atsakyti