Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Kur ta Izraelio ištrauka? smile.gif

Kurią valandą tas mūsų "didydis šou"? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 03 11, 17:57)
Kur ta Izraelio ištrauka? smile.gif

Kurią valandą tas mūsų "didydis šou"? biggrin.gif

21 val.
Ištrauką tai radau straipsnio viduryje.
Papildyta:
Imu austrą!!! Pernai lyg ir austras buvo mano smile.gif
Ale, kiek lyriškų vyriškų dainų bus...
Atsakyti

Kur ta Izraelio ištrauka? smile.gif

https://www.youtube....2&v=g466Hl2aTfQ

 

Iš tiesų tai nesuprantu su kuria daina ji dalyvaus.

 

 

21 val. pradžia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 11 kovo 2018 - 18:40
http://www.lrt.lt/pr...s-favoritu#skip
Atsakyti

Juokingiausia bus, kad iš tikro komisijos proteguojami bus "The Roop", nes labai jau panašūs į "Fusedmarc", tik šiemet strategija priešinga, neva jie skriaudžiami, nes praėjusių metų liaupsinimo taktika jau neveiktų :)

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 03 11, 19:47)
<p>Juokingiausia bus, kad iš tikro komisijos proteguojami bus "The Roop", nes labai jau panašūs į "Fusedmarc", tik šiemet strategija priešinga, neva jie skriaudžiami, nes praėjusių metų liaupsinimo taktika jau neveiktų smile.gif</p>

Džizus džizus. Jei Ievą būtų išliaupsinę, tai būtų ne propogavimas.
Atsakyti

Visą laiką komisija skyrė Ievai ir Jurgiui 12 balų, bet proteguoja The Roop 😂 Nu nebūtų Anakure. Jei ne žiūrovai, tai tie roopai seniai iškritę būtų, komisijos vertinimu.

Atsakyti

Visą laiką komisija skyrė Ievai ir Jurgiui 12 balų, bet proteguoja The Roop 😂 Nu nebūtų Anakure. Jei ne žiūrovai, tai tie roopai seniai iškritę būtų, komisijos vertinimu.

Kas buvo ankstesnėse atrankose, tai nieko nereiškia, žiūrėsime kaip bus finale, tada ir bus galima spręsti. 

Atsakyti
vėl eurovizinė paranoja-dainos sąmokslai. Kiekvienais metais tas pats. Jau įtariu ir aš, kad kažkas ( lyg aš nežinočiau, kad
vartotojo įkelta nuotrauka

na zlo Anakurei renka ne jos dainas.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2018 03 11, 20:49)
vėl eurovizinė paranoja-dainos sąmokslai. Kiekvienais metais tas pats. Jau įtariu ir aš, kad kažkas ( lyg aš nežinočiau, kad
vartotojo įkelta nuotrauka

na zlo Anakurei renka ne jos dainas.

biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet dar taip sugalvok biggrin.gif
Atsakyti

vėl eurovizinė paranoja-dainos sąmokslai. Kiekvienais metais tas pats. Jau įtariu ir aš, kad kažkas ( lyg aš nežinočiau, kad
na zlo Anakurei renka ne jos dainas.

Man nei pikta, nei džiaugsminga, o visiškai vienodai, nes nieko nesitikiu, bus, kaip visada :)

Atsakyti

Ir prie ko čia tas Kauno meras, dar galėjo kunigą pasikviesti :)

Atsakyti