Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

"Aha aha, korupcija, neteisybė visur.. bože bože".

Taip šiemet daugybė komentarų apie korupciją, apie tai, kad komisija proteguoja Ievą, kad žiniasklaida tik ją reklamuoja :), kad ten ryšiai, ir per jos vyrą ir t.t., ir t.t., kiti vargšeliai dėl to neturi galimybių laimėti :) . Net lrytas žurnalistas apie tai visą straipsnį parašė, ne tik komentatoriai tauškia, dar labiau įkaitindamas komentatorių vaizduotę ir juos pakurstydamas :)

Atsakyti
Nu taip taip, anakure, ar buvo bent vieni metai, kuriais, tavo manymu, atstovas buvo išrinktas sąžiningai? Ir kas, tavo nuomone, verčiausias atstovaut Lietuvai šisis metais?
Papildyta:
Naujoj versijoj neveikia citavimas?
Atsakyti

Man nei citavimas, nei atsakyti neįmanoma į kažkieno postą

Gal jau pasenau ir nebemoku :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 07 kovo 2018 - 15:01
QUOTE(oziarage @ 2018 03 07, 15:01)
<p>Man nei citavimas, nei atsakyti neįmanoma į kažkieno postą</p>
<p>Gal jau pasenau ir nebemoku biggrin.gif</p>

Senoj versijoj veikia citavimas paspaudus atsakyti. Visai tas sm nusivažiavo su savo "tobulinimais"
Atsakyti

Man nei citavimas, nei atsakyti neįmanoma į kažkieno postą

Gal jau pasenau ir nebemoku :D

Net atėjau į naują versiją pažiūrėt kas čia naujesnio yr :D
Paspaudus "cituoti" , dar paspausti reik "pirmyn" (dešinėje pusėje apačioje tai yra) 
a33ae194276a.jpg

Tada įsimeta citata 

Atsakyti

Net atėjau į naują versiją pažiūrėt kas čia naujesnio yr :D
Paspaudus "cituoti" , dar paspausti reik "pirmyn" (dešinėje pusėje apačioje tai yra) 
a33ae194276a.jpg

Tada įsimeta citata 

Mat kaip :D Nu bet vistiek naudoju seną versiją kol dar yra, nekenčiu naujos

Atsakyti

Labai keista, bet apklausoje Ukrainos daina pirmauja :)

http://wiwibloggs.co...6-march/219079/

 

Man jokie nei "Pirmyn", nei "Atgal" neiškrenta :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 07 kovo 2018 - 15:36
QUOTE(Anakure @ 2018 03 07, 15:34)
<p>Man jokie nei "Pirmyn", nei "Atgal" neiškrenta smile.gif</p>

Spausk ne "atsakyti", o "cituoti"
Atsakyti

Net atėjau į naują versiją pažiūrėt kas čia naujesnio yr :D
Paspaudus "cituoti" , dar paspausti reik "pirmyn" (dešinėje pusėje apačioje tai yra) 
a33ae194276a.jpg

Tada įsimeta citata 

O! Gal gavosi kažkas.

Atsakyti
O jūs visos tokios tikros, kad pagrindinė kova bus tik tarp Ievos ir The Roop? smile.gif Man tai atrodo, kad Jurgis dar gali įsimaišyt tarp jų biggrin.gif Ir bus kur du pešasi - trečias laimi laugh.gif (jei gerai pamenu, tai už jį žiūrovai irgi nemažai balsavo). Man ta jo timberlaikiška daina visai nieko, bet koją kiša stiprus panašumas su švedo pasirodymu. Beje, pernykštė švedo daina man buvo tarp geriausių, tik jis pats labai atstumiantis pasirodė. Šiaip tai labai nemėgstu kopijų nei kosmetikoje, nei kitur, tai man tas originalumo nebuvimas pas Jurgį yra pagrindinis jo minusas šiais metais.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2018 03 07, 19:11)
O jūs visos tokios tikros, kad pagrindinė kova bus tik tarp Ievos ir The Roop? smile.gif Man tai atrodo, kad Jurgis dar gali įsimaišyt tarp jų biggrin.gif Ir bus kur du pešasi - trečias laimi laugh.gif (jei gerai pamenu, tai už jį žiūrovai irgi nemažai balsavo). Man ta jo timberlaikiška daina visai nieko, bet koją kiša stiprus panašumas su švedo pasirodymu. Beje, pernykštė švedo daina man buvo tarp geriausių, tik jis pats labai atstumiantis pasirodė. Šiaip tai labai nemėgstu kopijų nei kosmetikoje, nei kitur, tai man tas originalumo nebuvimas pas Jurgį yra pagrindinis jo minusas šiais metais.

Ieva - nekovinga.
O vat Jurrrrgis jis kovos. Ir Paula turėtų kovoti.

Ai, aš tai palaikyčiau tą Jurgį galiausiai, gerulis. Nu siųsdavom mes originalų Jeronimą, ir Aivarą labai originalų biggrin.gif ir ką? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 07 kovo 2018 - 19:36

Jei ne The Roop ar Ieva, tai aš už Paulą. Jurgis, Kotryna ir Monika Marija man paskutiniai finale.

Atsakyti