Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Rupus pupus, ką tik paklausiau olando atstovo clap_1.gif
Atsakyti
Kol kas mane tik 01 niekuo nepakabino. Visi kiti turi vieną kitą razinką.
Gal tik vyrukus 02 reikėtų pakeisti į tuodu iš x faktoriaus. 120 berods. Ten jie mane siutino, o čia, šioje dainoje, būtų labai vietoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi_: 03 kovo 2018 - 22:39

Man Rūta geriau nei "T", jeigu lyginti linksmas dainas. Tik kur jos staliukas-dėžė ant ratukų :)

Atsakyti
Nu žinokit ir mane su olandu sudominot, ėjau paklausyt biggrin.gif Tai oho, kad varo vyriokas bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif Nors pradžioje tie country elementai man nepatinka, bet paskui, kai daugiau roko pasigirsta, tai tikrai užveža thumbup.gif Ir kaip nustebau, kad jis iš to kažkelintų metų eurovizinio dueto(kažkoks lyg nebepanašus biggrin.gif )
Atsakyti

Monika Marija - kokia dar kelionė, pateko į atranką neaišku kaip, įdomu būtų paskaityti taisykles - ar daina, ar atlikėjas turi būti užsiregistravęs. 

Su kiekviena atranka ji pasirodo vis geriau, balsas daug geriau skamba, nebe taip vienodai, ir ta daina tapo lengvesnė, maloniau klausosi, bet nekabina, nejaudina. Jai reikia geresnės dainos.

Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2018 03 03, 22:23)
<p>Monteverte, sutardavom ir anksčiau prieš Donatą biggrin.gif</p>

Tikrai? Vadinasi, Donatas buvo didžiulis skaudulys biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2018 03 03, 22:28)
Rupus pupus, ką tik paklausiau olando atstovo  clap_1.gif

Paimto atstovo excl.gif mamontovas.gif leb.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 03 03, 23:48)
... Jai reikia geresnės dainos.</p><p></p>

Jo. Ne ta daina. Bet ji tokia dainavimo mašina. Ideali, bet razinkos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi_: 03 kovo 2018 - 22:55
Ibelhauptaitė antrą Jeronimą Milių pasirengusi išsiųsti į Euroviziją. Kada gi pasikeis Eurovizijos atrankos prodiuseris ir kiti, kurie parenka tokius komisijos narius. 
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2018 03 03, 22:31)
Kol kas mane tik 01 niekuo nepakabino. Visi kiti turi vieną kitą razinką.
Gal tik vyrukus 02 reikėtų pakeisti į tuodu iš x faktoriaus. 120 berods. Ten jie mane siutino, o čia, šioje dainoje, būtų labai vietoje.

Neduok die, ner labiau beriancios poreles nei tiedu...
Atsakyti
Man Monika Marija labiausiai patiko šiandien. Bet vis vien už Ievą sergu ax.gif
Atsakyti
Beje, čia visai į temą, girdėjot apie V.Noreiką, kad nebėra žmogaus?
Atsakyti

C'est la vie.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 03 kovo 2018 - 22:57