Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Marija - graži eurovizinė daina, bet dainininkei dar trūksta patirties, ir balsas galėtų būti geresnis. 

Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2018 03 03, 21:45)
Šitą irgi reikia įvertinti, bet niekada nebus taip, kad visiems 100 proc. patinka.

Iš jau žinomų mane kabina danai - vikingai.

Būtent. Dėl skonio nesiginčijama ax.gif . Man irgi Ievos klausantis šiurpuliukai bėga. Balsuosiu už ją biggrin.gif
Atsakyti

Komedija, komisija taip giria užsieniečių prastai vertinamus "T". 

Atsakyti

Ieva - pasigedau spindinčių akių. Ekrano vaizdai netinka, reikia kažką kitą galvoti, kur geriausi Lietuvos choreografai. 

Atsakyti

Manęs Zasimauskaitė nesužavėjo. O, gaila.

Atsakyti

Paula - man šis variantas labiau patinka, trūkumas- balsas silpnokas, matyt, todėl komisija jai duoda žemesnius balus. Gaila kėdės :)

Netiesą pasakė, kad Paulos daina turi daugiausiai peržiūrų, daugiausiai peržiūrų turi Ievos daina.

Atsakyti

Ką tik paklausiau čia įdėtos nuorodos su švede Margaret, švedai dar neišrinko atstovo? Na jei išrinks šitą cabana tai fakts, kad atranka 2019 vėl pas švedus vyks, nu super tie latino ritmai 💃💃

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 03 03, 21:41)
<p>Komedija, komisija taip giria užsieniečių prastai vertinamus "T". </p>

Ar matėt šiandien ką tik laidą apie Linkytę? biggrin.gif Su Tyla, panelė gastroliavo kiek nugirdau biggrin.gif
Nu tai kokio objektyvumo galima iš komisijos tikėtis? Visada atras kažkokią pažintį ir lygesnius už lygius.
Šaunuolė Mia, kad prabilo, papasakojo ax.gif
Atsakyti
Siaip man siemet nera dainos geros. Bet vistiek kazkas tures vaziuoti. Tai man arba Ieva arba Hello bachuriukai. Nors Ievos tembras turi kazko erzinancio, bet si daina tokia nuosirdi, jautri, prasminga-jai labai tinkanti. Gal kazka papirks butent tas paprastas nuosirdumas. O berniuku dainiuska tokia dzin. Neipareigojanti. Belekas ir tiek...
Marija mano skoniu visiskai nekas....Nei daina, nei ivaizdis, silpnokas balsas.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2018 03 03, 21:50)
<p>Manęs Zasimauskaitė nesužavėjo. O, gaila.</p>

Nors kartą mudvi sutariam bigsmile.gif
Atsakyti

Monteverte, sutardavom ir anksčiau prieš Donatą :D

Atsakyti

"Saulės kliošas" - nors šiandien daug geriau, atlikėja per silpna, necharizmatiška, ne Eurovizijai, tas pats, kaip buvo su Ivanovskaja, ne muzika buvo pagrindinė problema. 

Atsakyti