Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(tuktuk @ 2017 01 25, 12:34)
Oho, žiūriu jau EV diedų turgus vyksta pilnu pajėgumu - dar mūsų atstovas neišrinktas, bet jau kiti po truputį imami lotuliukas.gif thumbup.gif

O čia užsakymai priimami? Jei kas nors atsiras panašaus į pernai metų mano prOncūzą Amiriuką, tai iš karto užsisakau blush-anim-cl.gif blush2.gif laugh.gif
https://www.instagra...=amir_officiel_

Reikia dėl visa ko apsidraust, kad nepražiopsot kokio imamesnio unsure.gif  laugh.gif

Šiuo metu visi vyrai išgraibstyti. Būsite labai išranki, liksite be vyro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 01 25, 14:40)
Šiuo metu visi vyrai išgraibstyti. Būsite labai išranki, liksite be vyro smile.gif

Ai, nu liksiu, tai liksiu, sakau gal iš vis reikia bent vienais metais pailsėt, o tai vis į tą turgų įsiveliu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors gal šis dar nepaimtas
https://www.youtube....h?v=A59KdQN1yF4
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 01 25, 12:34)
O čia užsakymai priimami? Jei kas nors atsiras panašaus į pernai metų mano prOncūzą Amiriuką, tai iš karto užsisakau blush-anim-cl.gif blush2.gif laugh.gif

Reikia dėl visa ko apsidraust, kad nepražiopsot kokio imamesnio unsure.gif  laugh.gif

Oho, gudrus taktinis ėjimas bigsmile.gif
Tada ir aš iš anksto užsisakau smarkiai rokavą diedą ar kokį kitokį nuokrypą nuo normos, įskaitant moteris, tikiuosi tokių bus unsure.gif

taip kad antspauduojamės mudvi savo tvirtinimą, kad po to nekiltų klausimų kam nors ir disputų hammer_1.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Iš mūsiškių dainavusių labiausiai įsiminiau Zazzą(o gal čia išankstinė reklama suveikė dėl to, kad sužinojau, jog Donato dainos kūrėjai jai dainą parašė), ilgaplaukį berniuką, pakopinusį One Republic dainos atkarpą pradžioje (gal dėl to jo daina man įsimintiniausia pasirodė biggrin.gif ) ir vedėją alpstančią dėl jo biggrin.gif
Beje, kas dėl vedėjų, tai man - nuobodu. Atrodo, viskas kaip ir tvarkinga, sustyguota, išmokta (na, kaip per kokią dainų dainelę), bet trūksta man cinkelio, ironijos, greitos reakcijos "čia ir dabar". Pernykštis duetas man daug labiau patiko. Be Rožicko kažkaip ne tas.

Daugelio išgirtas Ivanauskas man visai nepadarė įspūdžio unsure.gif Tokie pasirodymai pačioje EV juk gana dažni. Nemanau, kad ką nors nustebintume :hm

Kas čia dar.. Kažkaip man visi šiais metais labai vienodi g.gif Su tokiom dainom kaži ar pavyks pakilt aukščiau pernai metų Donato pasiektos 9 vietos unsure.gif


QUOTE(Anakure @ 2017 01 25, 14:46)

Tai kad šitą vaikiuką gal į vaikų darželį reiktų atiduot biggrin.gif Kiek jam metų?
Ir kokios čia šalies atstovas?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 01 25, 14:56)
Oho, gudrus taktinis ėjimas bigsmile.gif
Tada ir aš iš anksto užsisakau smarkiai rokavą diedą ar kokį kitokį nuokrypą nuo normos, įskaitant moteris, tikiuosi tokių bus unsure.gif

taip kad antspauduojamės mudvi savo tvirtinimą, kad po to nekiltų klausimų kam nors ir disputų

lotuliukas.gif thumbup.gif
Nu taip, be gudrumo šiais laikais - nei pro kur laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 25 sausio 2017 - 13:06
tas vaikiukas man regis jau seniai prigriebtas, lygtais į anūkus, o gal į žentus, kažkur toje terpėje biggrin.gif
Atsakyti
Nesu lietuviskos muzikos gerbeja, bet man istrigo sitas https://www.youtube....h?v=jTDJTzGXAOI Manau patobulinus paslifavus labai tinkamas eurovizijai, na koki stulpeli galetu ir angliskai sudainuot. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 01 25, 17:50)
Nesu lietuviskos muzikos gerbeja, bet man istrigo sitas https://www.youtube....h?v=jTDJTzGXAOI Manau patobulinus paslifavus labai tinkamas eurovizijai, na koki stulpeli galetu ir angliskai sudainuot. smile.gif

Vanios ir daina, ir balsas buvo daug geriau, jau nekalbant apie reginį, ir nepateko į finalą.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 01 25, 19:00)
Vanios ir daina, ir balsas buvo daug geriau, jau nekalbant apie reginį, ir nepateko į finalą.

Oi tikrai negeriau. smile.gif Man jis su savo vilkais tik juoka kele. biggrin.gif Bet cia skonio reikalas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 01 25, 18:30)
Oi tikrai negeriau. smile.gif Man jis su savo vilkais tik juoka kele.  biggrin.gif Bet cia skonio reikalas. smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Premjera: Aistė Pilvelytė pristato „Eurovizijos“ atrankos komisiją sužavėjusią dainą „I‘m like a wolf“


Pridedu „I‘m like a wolf“ prie savo "ESC-LT Like" sąrašo vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 26 sausio 2017 - 12:23
QUOTE(Jolleee @ 2017 01 26, 12:17)

Pavadinimas daug žadantis, man jau patinka bigsmile.gif
Atsakyti