Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Bareikiui tik proga pasirodyti per TV, apie Euroviziją be balso nėra ko svajoti.

Atsakyti

Donata nieko įdomaus, nuobodu, nors dainininkė ir stengėsi.

Atsakyti

Agnės daina turi parako, eurovizinė, tai yra niekuo neišsiskirs.

Silvija - fonas įdomus, bet atlikimas prastokas.

Atsakyti

Eglė - daina nebloga, bet kažko reikia, kitokio atlikimo, kad užkabintų.

Atsakyti
niekas man šiandien nepatinka, Lasko nebent užves biggrin.gif
Papildyta:
nu božečki, tokie jauni žmonės, o tokie seni ritmai
Atsakyti
Vyrų grupė - vaizdas neblogas, atlikimas su trūkumais, daina standartinė, bet neblogai.
Atsakyti
kas ten, šokio fonograma? biggrin.gif
Atsakyti

Živilė - daina graži, atlikimas neblogas, matosi, kad dainininkė turi patirtį, dainos pradžia nemažai žadanti, paskui pasigirsta girdėti seni, praeities garsai, Rūta, kurdama muziką, galėjo pasistengti nekopijuoti.

Atsakyti

Džois - kol neužsidegė šviesa, vaizdas buvo gražus, gal net paslaptingas, galėjo ir neuždegti. Muzikos garsai iš praeities, tikrai ne šių laikų.  Bet dainininkė kokia aukšta. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 27 sausio 2018 - 22:18
vartotojo įkelta nuotrauka

jaučiuosi taip. Nors verk. Ausys skauda nuo tokių dainų, o žiūrėt šou turi, mažu kas įvyks.

Atsakyti

Tiek metų dalyvauja atrankose, Lacko jau ir patirtį įgavo, ir vaizdas geras, ir atrodo užtikrintai. Daina kaip daina, bet kažko trūksta atlikime, kad užkabintų. 

Man tai ši atranka geresnė už ankstesnes.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 27 sausio 2018 - 22:25
QUOTE(Anakure @ 2018 01 27, 23:23)
<p>Tiek metų dalyvauja atrankose, Lacko jau ir patirtį įgavo, ir vaizdas geras, ir atrodo užtikrintai. Daina kaip daina, bet kažko trūksta atlikime, kad užkabintų. </p>


na man jis Lacko ir liks Lacko, vestuvininkams. Pernai bent geresnė daina buvo.
Papildyta:
kokios visos gedulingos dainos. Ar tie dainininkai patys tokių klišių klausosi? unsure.gif
Atsakyti