Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(linamog @ 2018 01 07, 00:34)
Ieva lydere vienareiksmiskai siandien, net pora balsu atidaviau. Barzduko iskilimas nustebino labai. O mergina su dziazo pasirodymu nepelnytai zemai.

Taip, Natalijai antra vieta turėtų būti. Bet kaip šiemet nėra intrigos, jau iš karto aišku kas nugalės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 01 07, 00:34)
Ieva lydere vienareiksmiskai siandien, net pora balsu atidaviau. Barzduko iskilimas nustebino labai. O mergina su dziazo pasirodymu nepelnytai zemai.


manęs nenustebino, daina buvo "kitokia", o ir pats Lukas turi muzikinę istoriją
https://youtu.be/m0v-bNC0V3I
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 01 07, 01:03)
Taip, Natalijai antra vieta turėtų būti. Bet kaip šiemet nėra intrigos, jau iš karto aišku kas nugalės ax.gif
Tai dar ne vakaras. Varžysis gi plius minus virš 50 atlikėjų ir grupių. Iki kovo 11 dar daug kas gali nutikti, nebent normalių konkurentų nebus, o ir nežinia žiūrovų kokios simpatijos bus.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Man šiandien Ievutė labiausiai patiko. Na dar Godo įdomi buvo.
Taip nekantru greičiau ir kitus dalyvius išgirst. O dabar lauk jų.... ne tai, kad visą savaitę, o visas dvi...
vartotojo įkelta nuotrauka . vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Gal dešimtą kartą klausau Ievos atlikimo, manau, kad reikia nutraukti Eurovizijos atrankas ir siųsti Ievą, nes tos atrankos nieko gero neduos, išrinks labiausiai išreklamuotą, žinomą, tai yra daugiausiai gerbėjų turintį, kaip ir politikoje, bet ne geriausią. Tik reikalingas gerai sukurtas vaizdas ekrane, kuris padėtų perteikti dainą, nes ne taip jau didelis procentas Eurovizijos žiūrovų supranta anglų kalbą. Dainos tema aktuali.

Atsakyti

Ievos daina.

https://www.youtube....h?v=OFT3ivxtp9c

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 01 07, 01:25)
Tai dar ne vakaras. Varžysis gi plius minus virš 50 atlikėjų ir grupių. Iki kovo 11 dar daug kas gali nutikti, nebent normalių konkurentų nebus, o ir nežinia žiūrovų kokios simpatijos bus.

Taip, bet Ieva labai stipriai virš kitų, vargu ar atsiras kas geresnio, kad taip iš karto patiktų. Nė vienais metais taip nebuvo, net Anakurei tas pats kas kitoms patinka.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 01 07, 12:17)
Taip, bet Ieva labai stipriai virš kitų, vargu ar atsiras kas geresnio, kad taip iš karto patiktų. Nė vienais metais taip nebuvo, net Anakurei tas pats kas kitoms patinka.
Taip, vargu ar atsiras kas geresnio/kokybiškesnio. Nei vienais metais taip nebuvo, kad pirmoje atrankoje taip prikaustytų mano dėmesį.
Išgirdus ją, mečiau visus pašalinius darbus, prisėdus klausiau nuo iki, anei krust. Man, tiesą pasakius, dabar tik dar didesnis azartas laukti kitų šeštadienių.
Atsakyti
o aš Ievos balso tembro negaliu "pernešti" unsure.gif , ar tarties, kažką ji su balsu ar gomuriu daro, kažkokį murkimą leidžia. Nežinau, ne man, ką ji bedainuotų.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2018 01 07, 12:55)
o aš Ievos balso tembro negaliu "pernešti" unsure.gif , ar tarties, kažką ji su balsu ar gomuriu daro, kažkokį murkimą leidžia. Nežinau, ne man, ką ji bedainuotų.

Taip, jos tembras gomurinis, grebluojantis. Turbut cia tas "love or hate" variantas.
Atsakyti
Neiškenčiau nepažiūrėjusi kitų dainų.

Zazzos lyg ir nieko daina: turi daug gerbėjų, pradžia daug žadanti, bet priedainis manęs asmeniškai neužkabina https://www.youtube....h?v=NMvSC4NOVwQ , nors klausant iš kelinto karto, įspūdis gerėja, bet vis tiek išlieka standartiniu EV šablonu.
Taigi, kol kas renkuosi Ievą ir jos nuoširdumą. rolleyes.gif

Įdomu, šiemet vėl bus užsienio komisija ar apsiribosime tik sava? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 07 sausio 2018 - 16:50
Is pirmos laidos nelabai buvo ka rinkt. Labiausiai isimine Godo. Milda man visai patiko ir Natalija, butu visai faina jei dainoj maziau to dziazo liktu. smile.gif Ieva nei patiko nei nepatiko balade ir tiek. Man jos balsas irgi nelabai prie sirdies, bet jei ja issiustu nebutu geda taip pernai. Visi kiti nuobodus arba kazkoks nesusipratimas. Ai barzdukas visai simpatiskas vyrukas tik kazkodel primine Sobralio ir Pojavio hibrida, cia dainos ir atlikimo prasme. smile.gif
Atsakyti