Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Kai nėra iš ko rinktis, tai lieka rinktis iš geresnių, o Goda viena iš geresnių iš pasirodžiusių, nors Eurovizijoje ko gero į finalą nepatektų. 

Dar vienas standartinis, nuobodybė dainuoja, balsas gal ir neblogas, bet muzika senobinė.  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 06 sausio 2018 - 22:56
O va šitas su išmargintu kostiumu visai gražus vyriukas, bet dainelė ne kažką biggrin.gif
Barzdukas irgi visai nieko biggrin.gif Nors tuos jo dredus tai išpinčiau tongue.gif Apie dainą tai patylėsiu biggrin.gif

Ievos dainą antrą kartą jau girdžiu, tai iš antro karto visai nieko. Iš šiandieninių man geriausia ji.
O kažin čia toks skurdus pasirinkimas eilinį kartą ir bus unsure.gif

Kažkaip ta komisijos narė Dovilė erzinančiai veikia unsure.gif Nu tokia jau svarbi jaučiasi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 06 sausio 2018 - 23:09

Ieva neblogai, galėtų labiau pademonstruoti savo išskirtinį balsą, ko gero siųsčiau į Euroviziją, jeigu nebus geresnių. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 06 sausio 2018 - 23:04
Ieva - koks balsas wub.gif . Išsiskyrė iš visų- tik ji į EV, vienareikšmiškai man.
Atsakyti

Visiška nesąmonė, kad antrus metus Monee gauna labai mažai balų. Ką tas Lukas Norkūnas dainavo, kad komisija taip gerai įvertino, kad visiškai neprisimenu, tuščia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 06 sausio 2018 - 23:17
Komisija pablūdo - jiems barzduko daina 3 vietoj laugh.gif laugh.gif laugh.gif Ar jie čia dėl gražių akių jį išrinko laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 06 sausio 2018 - 23:19
QUOTE(tuktuk @ 2018 01 07, 00:18)
Komisija pablūdo - jiems barzduko daina 3 vietoj  laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Stonkus irgi džiugavo biggrin.gif Draugelis gal biggrin.gif
Atsakyti
Na va, Ieva Zasimauskaitė lyderė. Nuostabi. Buvo gražu ir klausytis ir žiūrėti.
QUOTE(tuktuk @ 2018 01 07, 00:18)
Komisija pablūdo - jiems barzduko daina 3 vietoj  laugh.gif laugh.gif laugh.gif Ar jie čia dėl gražių akių jį išrinko laugh.gif
Dėl šito ir aš žado netekau, visai jau kūkū..
Atsakyti

Nors, kai pasižiūrėjau kaip Norkūnas atrodo, tai buvau neteisi, neblogai jis pasirodė, tik priminė Sobralį. Kai kiti ne kažin ką parodė, gal jis ir išsiskyrė, tik ar ne per aukštas įvertinimas. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 06 sausio 2018 - 23:24
Vienas akivaizdus lyderis- Ieva. Seniai taip bebuvo, kad daina paimtų iš pirmo karto. Gražu...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 01 07, 01:21)
Na va, Ieva Zasimauskaitė lyderė. Nuostabi. Buvo gražu ir klausytis ir žiūrėti. Dėl šito ir aš žado netekau, visai jau kūkū..

Ievos dainą pirmą kartą per 'Labą Rytą' išgirdau, tai tada nebuvo to įspūdžio koks šiandien bigsmile.gif Jaučiu iš trečio karto dar labiau patiks man ta daina smile.gif

Bet tai keista, kad lygina su Salvadoru jį. Juk Salvadoro daina buvo tikrai gera, o šito barzduko, tai nei penki, nei devyni biggrin.gif
Nu nieko, bent jau į gražias akis dar kartą pažiūrėsim biggrin.gif Bet tikiuosi nesukvailios ir neišsiųs jo.
Atsakyti
Ieva lydere vienareiksmiskai siandien, net pora balsu atidaviau. Barzduko iskilimas nustebino labai. O mergina su dziazo pasirodymu nepelnytai zemai.
Atsakyti