Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Ziuriu, koks interesnas tas barzdukas. bigsmile.gif
Atsakyti
Nr4 Godo man patiko. Bent kol kas.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 01 06, 21:52)
Nr4 Godo man patiko. Bent kol kas.

Taip, ta alternatyvi mergaite idomi.
Atsakyti

Laukiau kada gi pasibaigs Godos daina, nes baisiai nuobodi, o tuo rangimusi gal tik Lietuvos kaimą nustebinsi, bet ne Euroviziją, kuri matė Sobralį ir kitus.

Atsakyti
Keista mergina, isdeklamavo kaip darzelinuke eilerasti.
Atsakyti

Malakauskas nuobodybė, labai girdėta muzika, kažkieno kopija, ir nors neturiu muzikinės klausos, bet man atrodo, kad nusidainuoja,

Atsakyti
Nr13 Ievos Zasimauskaitės pasirodymo laukiu.
Atsakyti
Labas visos naujajame sezone!

Panašu, kad Milda ir Ieva bus tos, kurias laiminčiau kitam etapui.

Vargas vargelis, jei komisijoje ir toliau bus laikoma ta viską išmananti Sheep... frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2018 01 06, 23:15)
<p>Malakauskas nuobodybė, labai girdėta muzika, kažkieno kopija, ir nors neturiu muzikinės klausos, bet man atrodo, kad nusidainuoja,</p>

Na jau is anksto koks pesimizmas smile.gif. Komisijos, ačiū dievui, yra viena šviežia galva. Nuo kitu, kad ir kaip jie man patinka, jau koktoka. Šiaip džiaugiuosi kad tas konkursas yra, pamatom kažkokių nauju žmonių, o taip tai jiems atrodo be šansų išeiti i eterį.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2018 01 06, 22:50)
Ziuriu, koks interesnas tas barzdukas. bigsmile.gif


simpatiškas wub.gif
QUOTE(Visgi @ 2018 01 06, 22:52)
Nr4 Godo man patiko. Bent kol kas.

Man ji irgi kol kas geriausia.
Atsakyti

Jeigu gali suvirpinti žiūrovų širdis, pasak, komisijos narės, tai, vadinasi, labiausiai tinka Eurovizijai, čia apie Dangę, o dar lietuviškai dainuoja, tai privalumas Eurovizijoje. Kol kas į kitą etapą tik ją, Monee, kurios atlikimą reikėtų tobulinti, ir Godą siųsčiau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 06 sausio 2018 - 22:39
QUOTE(Anakure @ 2018 01 06, 23:38)
<p>Jeigu gali suvirpinti žiūrovų širdis, pasak, komisijos narės, tai, vadinasi, labiausiai tinka Eurovizijai, čia apie Dangę, o dar lietuviškai dainuoja, tai privalumas Eurovizijoje. Kol kas į kitą etapą tik ją, Monee, kurios atlikimą reikėtų tobulinti, ir Godą siųsčiau.</p>

Taigi Goda nepatiko jums 😂 doviles komentarai teisingi.
Atsakyti