Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(ramyra @ 2017 05 19, 23:58)
Toms, kurioms "dar ant ausų spagečiai kabo"  wub.gif

https://www.youtube....h?v=kG3HP0b-3-k

laugh.gif
O tas kipšelis, pasirodo, ir pianinu moka grot bigsmile.gif wub.gif Jau kai vyriokas klavišiniais groja, tai iš manęs iš karto riebų pliusą gauna. Bet tai, žiūriu, kad jis ir prie to pianino ramiai nenusėdi lotuliukas.gif
Beje, atkreipiau dėmesį į tokį sutapimą - pernai Amiras šeštoj vietoj liko, šįmet - Frančeskas biggrin.gif Kažkaip mūsų diedams turbūt toks jau likimas - visada likt šeštiems laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 19, 22:23)
O tas kipšelis, pasirodo, ir pianinu moka grot bigsmile.gif  wub.gif Jau kai vyriokas klavišiniais groja, tai iš manęs iš karto riebų pliusą gauna. Bet tai, žiūriu, kad jis ir prie to pianino ramiai nenusėdi lotuliukas.gif
Beje, atkreipiau dėmesį į tokį sutapimą - pernai Amiras šeštoj vietoj liko, šįmet - Frančeskas biggrin.gif Kažkaip mūsų diedams turbūt toks jau likimas  - visada likt šeštiems laugh.gif

Moka, moka. Jis čia pas vokiečius laidoje dalyvavo. Pasakojo, kad augo muzikalioje šeimoje, moka grot, dainuot ir paskutinį albumą kartu su broliais parašė biggrin.gif Žodž, big italy family wub.gif Man ir juokas ima, kad užkepalį į sėdynę trina, viena koja ant pedalo, kita trepsi, čia groja, čia rankas kilnoja. Toks hyperaktyvus biggrin.gif Taip ir norisi pasakyt, nu tai susikoncentruok, žmogau, pagaliau lotuliukas.gif Bet iš to ir fainumas toks. Negali pykt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 19, 22:23)
Beje, atkreipiau dėmesį į tokį sutapimą - pernai Amiras šeštoj vietoj liko, šįmet - Frančeskas biggrin.gif Kažkaip mūsų diedams turbūt toks jau likimas  - visada likt šeštiems laugh.gif

Tai iš anksto visas įspėjam. Kitais metais pats fainiausias priklauso man ir tuktuk, nieks neimkit, nes vis tiek nebus pirmas, tik šeštas nail.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 05 19, 23:51)
Moka, moka. Jis čia pas vokiečius laidoje dalyvavo. Pasakojo, kad augo muzikalioje šeimoje, moka grot, dainuot ir paskutinį albumą kartu su broliais parašė  biggrin.gif Žodž, big italy family  wub.gif Man ir juokas ima, kad užkepalį į sėdynę trina, viena koja ant pedalo, kita trepsi, čia groja, čia rankas kilnoja. Toks hyperaktyvus  biggrin.gif Taip ir norisi pasakyt, nu tai susikoncentruok, žmogau, pagaliau  lotuliukas.gif Bet iš to ir fainumas toks. Negali pykt  biggrin.gif
Papildyta:

Tai iš anksto visas įspėjam. Kitais metais pats fainiausias priklauso man ir tuktuk, nieks neimkit, nes vis tiek nebus pirmas, tik šeštas[SIZE=1][COLOR=purple]  nail.gif

O jei pats fainiausiais ne italas bus? smile.gif Vistiek imsit? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 05 20, 09:48)
O jei pats fainiausiais ne italas bus? smile.gif Vistiek imsit? tongue.gif

Italas, rusas ar protugalas... Svarbiausia, kad fainas ir šeštas lotuliukas.gif

Dar radau bulgarų berniuko interviu nacionaliniam TV iš karto po finalo. Nu verkia vaikas, ašaros kaip pupos byra... Blyn, galvoju žurnaliūgos visai nupušo ir sąžinės neturi. Suprantu, kad čia ne vaikų eurovizija, ir jis paauglys stojo su suaugusiais, subrendusiomis asmenybėmis į vieną sceną. Ir susitvarkyti su jauduliu, emocijomis yra žymiai sunkiau jaunam žmogui, ypač kai buvo momentų, jog sprendėsi 1-2 vieta. (Na, mums prie TV gal viskas buvo aišku anksčiau, bet ten salėje, matyt virė emocijos).
Ir tada iš karto po portugalo laimėjimo lenda blyn su savo mikrofonais fool.gif Man taip mamiškai pagailo. Nu, leiskit vaikiui atsigaut, ir taip maksimumą išspaudė, dar knaisioja pirštu po žaizdas . bash.gif
Nu bet gera jam patirtis (kad ir kokia), kai nuspūgo emocijos, manau ir pats suprato. Lauksiu aš jo dar ant EV scenos wub.gif
Atsakyti
Maciau ir as video kaip jis verke ir sake kad nuvyle savo sali. o po interviu zurnalistas ji apkabino. Taip kad tarp zurnalistu irgi yra geru zmoniu nevien "piranijos" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 05 20, 00:51)
Pasakojo, kad augo muzikalioje šeimoje, moka grot, dainuot ir paskutinį albumą kartu su broliais parašė  biggrin.gif Žodž, big italy family  wub.gif
---
Man ir juokas ima, kad užkepalį į sėdynę trina, viena koja ant pedalo, kita trepsi, čia groja, čia rankas kilnoja. Toks hyperaktyvus  biggrin.gif Taip ir norisi pasakyt, nu tai susikoncentruok, žmogau, pagaliau  lotuliukas.gif Bet iš to ir fainumas toks. Negali pykt  biggrin.gif
-----

Tai iš anksto visas įspėjam. Kitais metais pats fainiausias priklauso man ir tuktuk, nieks neimkit, nes vis tiek nebus pirmas, tik šeštas  nail.gif

kaip fainai smile.gif Aš mačiau kaip per vieną intervą pasakojo, kad mėgsta piešti. Toks visapusiškas meno žmogus. Nors iš pirmo žvilgsnio net nepasakyčiau biggrin.gif Man jis grynas makarončikas lotuliukas.gif
---
Grynai lotuliukas.gif Tame ir yra jo fainumas biggrin.gif
---
laugh.gif thumbup.gif

QUOTE(ramyra @ 2017 05 20, 14:29)
Dar radau bulgarų berniuko interviu nacionaliniam TV iš karto po finalo. Nu verkia vaikas, ašaros kaip pupos byra... Blyn, galvoju žurnaliūgos visai nupušo ir sąžinės neturi. Suprantu, kad čia ne vaikų eurovizija, ir jis paauglys stojo su suaugusiais, subrendusiomis asmenybėmis į vieną sceną. Ir susitvarkyti su jauduliu, emocijomis yra žymiai sunkiau jaunam žmogui, ypač kai buvo momentų, jog sprendėsi 1-2 vieta. (Na, mums prie TV gal viskas buvo aišku anksčiau, bet ten salėje, matyt virė emocijos).

Vargšas vaikas. Vat dėl tokių dalykų ir galvoju, ar ne geriau, kai toje EV dalyvauja žmonės bent jau nuo 18 metų. Kažkaip vistiek, kad ir tie pora metų, bet mąstymas šiek tiek keičiasi, nebe taip imami į širdį kai kurie dalykai. Tik kuriam laikui praėjus jis įvertins tą savo antrą vietą kaip labai didelį pasiekimą.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 19, 22:23)
laugh.gif
O tas kipšelis, pasirodo, ir pianinu moka grot bigsmile.gif  wub.gif Jau kai vyriokas klavišiniais groja, tai iš manęs iš karto riebų pliusą gauna. Bet tai, žiūriu, kad jis ir prie to pianino ramiai nenusėdi lotuliukas.gif
Beje, atkreipiau dėmesį į tokį sutapimą - pernai Amiras šeštoj vietoj liko, šįmet - Frančeskas biggrin.gif Kažkaip mūsų diedams turbūt toks jau likimas  - visada likt šeštiems laugh.gif

Bet ir sekasi gi jums pačius simpatiškiausius išsirinkti, gera akis smile.gif
Papildyta:
Malachovo laida apie Euroviziją po Eurovizijos
https://www.youtube....h?v=T2LIM_Mb9KI
Atsakyti
Nieko sau. Mielai buciau paziurejusi.
Atsakyti
QUOTE(Anndora @ 2017 05 18, 20:12)
Rusai kitiems metams vel siuncia Samoilova.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif rimtai?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 05 22, 22:05)
Nieko sau. Mielai buciau paziurejusi.

Nu bliamba "skriagos" :biggrin.gif As irgi mielai buciau paziurejusi.
Atsakyti
Lietuviškieji gnomikai Pilvelytei net ir į antrą šansą užkirto kelią.
Atsakyti
Pasigailėtina. O gi sakė, kad neserga, viskas ok ir ne iš pasigailėjimo jam tie balsai rolleyes.gif
http://www.alfa.lt/s...-stabdo-karjera
Atsakyti