Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Varinija @ 2017 05 14, 17:05)
Gal ir tampomas. Ar bent isivaizduojate kiek reikia fiziniu pastangu zmogui, kurio sirdis praktiskai nebefunkcionuoja dainuoti? Jam net dantu valymas-  didziulis darbas. Geriau pasidziaugtumete, kad zmogus pries mirti pajuto pilnatve.

Tai kad kiek cia seniai buvo rasyta, kad portugalas su sirdimi jokiu problemu neturi biggrin.gif

Va ka radau

''Salvador’s health has been a topic of discussion ever since he had surgery to repair two hernias before the final of Festival da Canção.

Tabloids subsequently made big claims about an alleged heart condition, which Salvador’s team denied at the time''

Tai apie mirti jus gerokai perdejot, sakyciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 14 gegužės 2017 - 16:09
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 18:06)
Tai kad kiek cia seniai buvo rasyta, kad portugalas su sirdimi jokiu problemu neturi biggrin.gif

Ka jus sakote? Staiga pagijo? Nebereikes sirdies persodinimo operacijos? Nagi stebuklu stebuklas, kaip sventosios Monmorensis apsireiskimas Delfio plotmese.
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2017 05 14, 17:09)
Ka jus sakote? Staiga pagijo? Nebereikes sirdies persodinimo operacijos? Nagi stebuklu stebuklas, kaip sventosios Monmorensis apsireiskimas Delfio plotmese.

Mano pacituota pastraipa is cia, paskaitykit ;) http://wiwibloggs.co...-issues/186422/

Issiverciau is anglu kalbos ka reiskia hernia, tai isvarza. Pats portugalas paneige, kad turi bedu su sirdim
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 18:11)
Mano pacituota pastraipa is cia, paskaitykit ;) http://wiwibloggs.co...-issues/186422/

Issiverciau is anglu kalbos ka reiskia hernia, tai isvarza. Pats portugalas paneige, kad turi bedu su sirdim

Isvarzos jam skubos tvarka buvo operuotos iskart po nacionalines atrankos, o kad neigia... tai jo asmeninis reikalas, norejo zmogus islaikyti privatuma, tik deja nepavyko.
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2017 05 14, 17:21)
Isvarzos jam skubos tvarka buvo operuotos iskart po nacionalines atrankos, o kad neigia... tai jo asmeninis reikalas, norejo zmogus islaikyti privatuma, tik deja nepavyko.

Kaip yra is tiesu, zino tik jis pats. O del to, kad jis lipa ant scenos, nors jo ''sirdis beveik nebefunkcionuoja'' (ir sugalvok tu man taip biggrin.gif ) nereikia is jo didvyrio daryt. O dar portugalo gerbejos labai pyko, kai kazkas isreiske nuomone, kad uz ji balsuos is gailescio biggrin.gif bet jums jo gaila, matosi
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2017 05 14, 16:05)
Gal ir tampomas. Ar bent isivaizduojate kiek reikia fiziniu pastangu zmogui, kurio sirdis praktiskai nebefunkcionuoja dainuoti? Jam net dantu valymas-  didziulis darbas. Geriau pasidziaugtumete, kad zmogus pries mirti pajuto pilnatve.

Pradeda aiškėti, kodėl žmonės už portugalą balsavo lotuliukas.gif
Vis tik koks puikus buvo portugalų sumanymas, o juk pradžioje, kol nesklido žinios apie artėjančią mirtį, tai ir jo vieta statymuose buvo žemesnė smile.gif
Kitais metais Lietuvai reikia labai gerai pagalvoti ką čia tokio sumanius, kad žiūrovai balsuotų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 18:28)
Kaip yra is tiesu, zino tik jis pats. O del to, kad jis lipa ant scenos, nors jo ''sirdis beveik nebefunkcionuoja'' (ir sugalvok tu man taip biggrin.gif ) nereikia is jo didvyrio daryt. O dar portugalo gerbejos labai pyko, kai kazkas isreiske nuomone, kad uz ji balsuos is gailescio biggrin.gif bet jums jo gaila, matosi

Ne, man jau nieko nebegaila, balsavau, nes talentingas. Tiesiog isgirdau jo daina sirdimi. Ne didvyris, tiesiog zmogus, kuriam jau nebeliko sansu. Gal ta jauciama gaubianti mirties aureole ir pridave savotisko sarmo. Kiek graudu, bet kone kasdien susidurdama su mirtimi... ismokau atsiriboti nuo emociju ir gailescio. O va revoliucionere, deja, man sukele tik revoliucija pilve. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 14 gegužės 2017 - 16:45
QUOTE(Varinija @ 2017 05 14, 16:38)
Ne, man jau nieko nebegaila, balsavau, nes talentingas. Tiesiog isgirdau jo daina sirdimi. Ne didvyris, tiesiog zmogus, kuriam jau nebeliko sansu. Gal ta jauciama gaubianti mirties aureole ir pridave savotisko sarmo. Kiek graudu, bet kone kasdien susidurdama su mirtimi... ismokau atsiriboti nuo emociju ir gailescio. O va revoliucioneres, deja, man sukele tik revoliucija pilve.  mirksiukas.gif

Kiekvienas turi savo skonį, supratimą, jums patiko, kitam nepatiko, nieko čia keisto.
Kaip sakoma, nugalėtojų neteisia, laimėjo tai laimėjo. Man tik įdomu, kodėl, pavyzdžiui, komisijos, tai yra profesionalai jį taip gerai įvertino, galėtų kas nors duoti profesionalų paaiškinimą apie jo balsą, būtų įdomu, o ir apie judesius galėtų kas nors paaiškinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 14 gegužės 2017 - 16:43
Boze lotuliukas.gif ''Zmogus, kuriam nebeliko sansu'' nu wooow, as ne gydytoja, bet jeigu jam nebebutu sansu, mano nuomone, jis guletu ligoninej prijungtas prie aparatu, o ne strakaliotu scenoj hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 14 gegužės 2017 - 16:46
QUOTE(Anakure @ 2017 05 14, 18:31)
Pradeda aiškėti, kodėl žmonės už portugalą balsavo  lotuliukas.gif
Vis tik koks puikus buvo portugalų sumanymas, o juk pradžioje, kol nesklido žinios apie artėjančią mirtį, tai ir jo vieta statymuose buvo žemesnė smile.gif
Kitais metais Lietuvai reikia labai gerai pagalvoti ką čia tokio sumanius, kad žiūrovai balsuotų smile.gif

Na kodel jus taip? Nesu gailestingoji motina Terese. biggrin.gif As ji is pusfinalio nusiziurejau... kitokia daina buvo... ne standartine bla bla bla... Pabodo tie strakaliojimai tusti. Dar Azerbaidzanas patiko, Norvegija, Bulgarija, kroatas neblogai ... ir visi kas dainavo savo gimtaja kalba.O lietuviams tikrai reikia pagalvoti apie isankstini piara. Tik... nerealu tai. Ismones kazkodel mazoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 14 gegužės 2017 - 16:53
QUOTE(Anakure @ 2017 05 14, 18:31)
Pradeda aiškėti, kodėl žmonės už portugalą balsavo  lotuliukas.gif



kaip jums, taip ir balsavusiems tik dabar, greičiausiai, pradeda aiškėt. 80 procentų žiūrovų ta eurovizija nesidomi. Mane ji domina, bet ir tai neskaitau tokių straipsnių, net dainos nesiklausiau iki konkurso.
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 17:28)
O dar portugalo gerbejos labai pyko, kai kazkas isreiske nuomone, kad uz ji balsuos is gailescio biggrin.gif

Taip, aš pykau, nes visų pirma, kai dar nieko negirdėjau apie tą pletką, jis jau man labai patiko, visų antra, netikiu, kad kažkas apskritai balsuotų už nepatinkančią dainą iš gailesčio. Jūs taigi nebalsavot iš gailesčio? (ar čia dėl to, kad jums sunkiai sergančių visai negaila? biggrin.gif). Tai kodėl kitus durneliais laikot, kurie balsuotų už nepatinkančią dainą iš gailesčio?
Atsakyti