Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 16:40)
Vaje, kaip man rupi, kas tave nustebino ar nenustebino bigsmile.gif

tai ko reaguoji gal jau į trečią postą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2017 05 14, 16:44)
tai ko reaguoji gal jau į trečią postą  biggrin.gif

Kad tu turetum proga pakudakuoti.
Atsakyti
pajaciukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2017 05 14, 14:19)
Užkliuvo man, jau norėjau kažką rašyt, bet susilaikiau, nes kokia prasmė... Pilnas delfis tokių komentarų. Neišauklėsi kiekvieno. Man tai nesuvokiama, kaip suaugęs žmogus gali mėtytis tokiais epitetais blink.gif

Mano epitetai- tai mano asmenine nuomone... O auklejima pasilikite savo vaikams ir vyrams. Man ir jos balsas baisus, ir scenine isvaizda tragiska, ir tas strapaliojimas derinyje su issigandusiomis akimis nekele jokio estetinio pasigerejimo, tik sleikstuli sukele. Jeigu neturime prekines isvaizdos ir isskirtiniu sceniniu gabumu, tai nera ko ir listi i didziaja scena. Savo nuomones nepersu. Jeigu kas zavisi sia bebalse preska butybe, lai... Kai kas geria itin aukstos kokybes, geru metu derliaus, ilgai islaikyta brangu vyna, o kai kas ir pigiu portveinu pasitenkina... kiekvienam savo.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2017 05 14, 16:47)
pajaciukai biggrin.gif

Nu wub.gif Reikia neatsilikt nuo portugalo psichucio wub.gif
Atsakyti
Bulgarijai balų nedavė tik trijų valstybių komisijos:
- Ukraina, matyt, politika suveikė smile.gif Iš žiūrovų taip pat mažiausiai gavo- 2, lyginant su kitomis valstybėmis.
- Armėnija, įdomu kodėl, gal taip pat kokie nors politiniai motyvai g.gif
- Portugalija, čia tai aišku, nes Bulgarijos komisija taip pat Portugalijai balų nedavė, suprato, kad konkurentei negalima duoti smile.gif
Yra nemažai komisijų, kurios davė tik du balus, kai žiūrovai 3-6 kartus daugiau, vėlgi įdomu, ką komisijos tokio negero atlikime įžvelgė.

Portugalijai balų nedavė tik dvi komisijos: Bulgarijos ir Juodkalnijos.
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2017 05 14, 16:48)
Mano epitetai- tai mano asmenine nuomone... O auklejima pasilikite savo vaikams ir vyrams. Man ir jos balsas baisus, ir scenine isvaizda tragiska, ir tas strapaliojimas derinyje su issigandusiomis akimis nekele jokio estetinio pasigerejimo, tik sleikstuli sukele. Jeigu neturime prekines isvaizdos ir isskirtiniu sceniniu gabumu, tai nera ko ir listi i didziaja scena. Savo nuomones nepersu. Jeigu kas zavisi sia bebalse preska butybe, lai... Kai kas geria itin  aukstos kokybes, geru metu derliaus, ilgai islaikyta brangu vyna, o kai kas ir pigiu portveinu pasitenkina... kiekvienam savo.

Tai ir pasilikau. Kam atrasinejat? Zavejimasis cia isvis ne prie ko, as ne uz ja balsavau nacionalinej atrankoj, kalba eina apie elementaria kultura. Ir cia su tuo savo brangiu vynu markes nepasikelsit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 14 gegužės 2017 - 15:58
Aha, o traukuliu tampomo seileto portugalo estetinis vaizdas ah.. wub.gif ir tos isprogintos akys nu sexy vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
[quote=Monmorensis,2017 05 14, 17:31]
Ir vel - nikas nenustebino 😁
Papildyta:

Cia man taikete? Pacios tai superinis nikas- mažutis foksterjeras angelo snukeliu. Nuo Jerome K. Jerome nusiziurejote? Jauciate teise kabinetis prie niku? Eksperte??
Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2017 05 14, 17:54)
Tai ir pasilikau. Kam atrasinejat? Zavejimasis cia isvis ne prie ko. Ir cia su tuo savo brangiu vynu markes nepasikelsit.

Sorry, gailiuosi kad isiveliau i sia beprasme diskusija
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2017 05 14, 16:57)

Kas del nicko, tai ji taike man biggrin.gif Ale vat kaip idomiai, portugala kazkas isvadino psichuciu, ajajaj kaip negerai, atleke apsiputojus, pajacais isvadino, o vat kai jus Viktorija isvadinot pabaisa, anai neuzkliuvo, et tie dvigubi standartai biggrin.gif Ir kas cia forume pajacai? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2017 05 14, 16:54)
Tai ir pasilikau. Kam atrasinejat? Zavejimasis cia isvis ne prie ko, as ne uz ja balsavau nacionalinej atrankoj, kalba eina apie elementaria kultura. Ir cia su tuo savo brangiu vynu markes nepasikelsit.

beviltiška. žmogus net nesupranta, apie ką kalba. delfio lygis. su brangiu vynu rankoj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 14 gegužės 2017 - 16:03
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 17:54)
Aha, o traukuliu tampomo seileto portugalo estetinis vaizdas ah.. wub.gif ir tos isprogintos akys nu sexy vartotojo įkelta nuotrauka

Gal ir tampomas. Ar bent isivaizduojate kiek reikia fiziniu pastangu zmogui, kurio sirdis praktiskai nebefunkcionuoja dainuoti? Jam net dantu valymas- didziulis darbas. Geriau pasidziaugtumete, kad zmogus pries mirti pajuto pilnatve.
Papildyta:
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 18:01)
Kas del nicko, tai ji taike man biggrin.gif Ale vat kaip idomiai, portugala kazkas isvadino psichuciu, ajajaj kaip negerai, atleke apsiputojus, pajacais isvadino, o vat kai jus Viktorija isvadinot pabaisa, anai neuzkliuvo, et tie dvigubi standartai biggrin.gif Ir kas cia forume pajacai? lotuliukas.gif

Nesigilinu i forumo intrigas, savu rupesciu pakanka bigsmile.gif Lai linksminasi, su pigiu portveinu rankose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 14 gegužės 2017 - 16:06