Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Helllen @ 2017 05 14, 12:10)
Pas Lordies pykčio nebuvo, kad ir kokie kostiumai "baisūs". Tik energija.

Aš pas mūsiškę irgi pykčio neįžvelgiu, nežinau kaip ten taip skirtingai žmonėms matosi. Besitampantis pajacas atrodo natūralus, nors jis tą patį judesį visuoemt atlikdamas kartoja, juk ne su vienkartine ekspresija išėjo, o mūsiškė gerietė, silpnutė mergaitė - pikta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2017 05 14, 12:17)
Verta atkreipti dėmesį, iš kurių šalių gavom balus.
Ukraina šį kartą pagailėjo mums, kad ir kaip ją mylim... Sensacija tik ta, kad ir mes jai šiemet balų neskyrėme. O abiejose dainose buvo galima įžvelgti politinių atspalvių, tad šis nepalaikymo faktas gan įdomus.
Na, mūsų tautiečiai tikrai pasistengė, kad neliktumėm paskutinėj vietoj. San Marinas irgi kolegiškai palaikė. ☺

Norint iš Ukrianos gaut, reikėjo oranžinio fono, ne raudono biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 13:16)
Portugalą pavadint psichučiu vaje kaip baišuuuu, o kad Viktoriją pabaisa išvadino, įdomu, užklius kam nors? biggrin.gif

Kur jau ten wub.gif
Atsakyti
Na, aš labai dėl italo neliūdžiu. Tikiuosi ir jis neliūdi. Kviečiam į Lietuvą skant. Į kokį vasaros festivalį biggrin.gif

Labai džiaugiuos dėl bulgaro "Mažojo princo" kaip kad gražiai jį pavadinot. Ir labai tikiuosi dar jį išvysti, jei ne EV, tai pasaulinėje scenoje wub.gif

Portugalo daina miela, negali ginčyti. Tos jo demonstruojamos emocijos ir elgesys (per balsų skelbimą ir sumavimą) man neatrodė brandžios. O dar pliekia Viktoriją dėl kažkokių niuansų, gestų ir pan. O čia gauni į kamerą vartaliojančias akis, į dantis įkastą vėliavą ar iš vis bato aulą blink.gif Bet jei žmonės balsavo, reiškiasi patiko. Leis nugalėtojo dainą LRT opus biggrin.gif

Va dar kas. Kai finale būdavo mūsiškiai, Užkuraitis vis vildavosi, kas skirs mums balus. O dabar atsipūtė ir ėmė lyst asmeniškumai, kas buvo bais neprofesionalu. Mano galva, žurnalistas, komentatorius turi būti nešališkas. O tiedu ėmė katutėm plot ir džiūgaut dėl portugalo. O jau bulgaras nevertas buvo, ane? Nu taip nesidaro žmonės nono2.gif

Tai kitais metais ką siunčiam? Minedą ir Bilevičiūtę? Bus "Lost in Lisabona" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 14, 12:00)
Haaaa, Slava Ukrainie biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:

Bet mums ir per čia nesiseka, Aivaro gi tai nepagailėjo biggrin.gif

Tai kad jis visas ten toks patenkintas buvo, tai uz ka jo gailet. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2017 05 14, 14:22)
Na, aš labai dėl italo neliūdžiu. Tikiuosi ir jis neliūdi. Kviečiam į Lietuvą skant. Į kokį vasaros festivalį  biggrin.gif

Labai džiaugiuos dėl bulgaro "Mažojo princo" kaip kad gražiai jį pavadinot. Ir labai tikiuosi dar jį išvysti, jei ne EV, tai pasaulinėje scenoje  wub.gif

Portugalo daina miela, negali ginčyti. Tos jo demonstruojamos emocijos ir elgesys (per balsų skelbimą ir sumavimą) man neatrodė brandžios. O dar pliekia Viktoriją dėl kažkokių niuansų, gestų ir pan. O čia gauni į kamerą vartaliojančias akis, į dantis įkastą vėliavą ar iš vis bato aulą  blink.gif Bet jei žmonės balsavo, reiškiasi patiko. Leis nugalėtojo dainą LRT opus  biggrin.gif

Va dar kas. Kai finale būdavo mūsiškiai, Užkuraitis vis vildavosi, kas skirs mums balus. O dabar atsipūtė ir ėmė lyst asmeniškumai, kas buvo bais neprofesionalu. Mano galva, žurnalistas, komentatorius turi būti nešališkas. O tiedu ėmė katutėm plot ir džiūgaut dėl portugalo. O jau bulgaras nevertas buvo, ane? Nu taip nesidaro žmonės  nono2.gif

Tai kitais metais ką siunčiam? Minedą ir Bilevičiūtę? Bus "Lost in Lisabona"  biggrin.gif

Na sakyciau tinkamas variantas butu. biggrin.gif biggrin.gif Siaip ir man uzkliuvo uzkuraicio ir to Gerutes t.y. Gerutos krykstavimai del portugalo. Na gali pasakyt savo favoritus. bet tikrai turetu lik nesaliski.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2017 05 14, 10:15)
Balus Lietuvai skyrė:
Airija 12
Norvegija 10
Baltarusija 8
San Marinas 6
Makedonija 4
Estija 1
Ukraina 1

Viso: 42 balai

vartotojo įkelta nuotrauka

http://eurovisionwor...17&semi-final=2

Iš Ukrainos davė tik žiūrovai.
Komisijos davė:
San Marinas 6, bet nedavė žiūrovai.
Baltarusija 7, žiūrovai 1.
Makedonija 4, bet nedavė žiūrovai.
Likusios valstybės, davė tik žiūrovai.
http://eurovisionwor...nal=2#lithuania
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 14 gegužės 2017 - 14:09
QUOTE(Anakure @ 2017 05 14, 00:37)
Nenorėčiau, kad portugalas laimėtų, nes manau, kad pirmai vietai jis per silpnas. Yra geresnių: švedai gerai atrodo, italas gerai jaučiasi scenoje, nors jo muzika nepatinka, belgės muzika graži, tikrai yra daug geresnių nei portugalas. Šiandien žiūrint į portugalą negera mintis man kilo, kad jis labai būtų tikęs italui prie dainos vietoje gorilos smile.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Helllen @ 2017 05 14, 11:00)
Portugalas yra mielas, nuoširdus, savo emocijomis prisibeldė į visų europiečių širdis su standartiška portugališka balade. Ir pagrindiniai gauti balsai ne už dainą, o už atlikimą - iki kaulų smegenų išjaustą (mano akimis perspaustą) kiekvieną emociją. O emocijos - liūdnos, vargšiškos, gailestngos, už širdies griebiančios. Ten dar ir pusė salės "verkė".

Man labiau patiko, kai tą dainą per repeticijas portugalo sesuo- dainos autorė dainavo, ji tikrai matosi nuoširdi mergina, o portugalas manęs neįtikina, todėl mano akimis gaunasi kažkoks pasityčiojimas. Štai Vagelis mane įtikino savo atlikimu.

Papildyta:
QUOTE(Helllen @ 2017 05 14, 11:00)
O Fusedmark - nuostabiais balsais, energingi, bet Vika buvo pikta, atgrasi ir atšiauši. Jos kūno kalba buvo labai atstumianti. Ir tai matosi rezultatuose.

Veidas galėjo būti labiau atsiplaidavęs, bet judėjimas scenoje jos dailus, ženklai taip pat nekelia atstumimo, atvirkščiai, linksma žiūrėti, kaip ji įdomiai tuos ženklus mėto. O štai gero vokalo ji neturi, bet vėlgi ne tame esmė, paprasčiausiai trūko jai teigiamos reklamos, trūko kažko tokio, kad žmonės susidomėtų, ja patikėtų, pamiltų, nes ji ne blogesnė už portugalą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 14 gegužės 2017 - 14:26
Neskaitant absurdiskos dainos laimetojos, as dziaugiuosi uz savo rumunus, gerai pavare. Man visai patiko tas jodeliavimas. Visa diena negaleciau klausyt, bet mazomis dozemis visai faina. Moldava irgi faini labai nustebino patekdami itrecia vieta, bet del to tik dziaugiuosi. Kroata buciau linkusi matyti auksciau, bet deja yra kaip yra.
Papildyta:
O tas kur uzlipes ant scenos sa uzpakali parode pasirodo ukrainietis skandalistas. smile.gif https://www.15min.lt...mas-1058-797202
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 05 14, 14:39)
O tas kur uzlipes ant scenos sa uzpakali parode pasirodo ukrainietis skandalistas. smile.gif https://www.15min.lt...mas-1058-797202

Mūsų žiniasklaida, kaip visada, su informacija atsilieka, naktį jau buvo aišku kas toks, kuo pasižymėjęs, kad ne australas smile.gif
Atsakyti
Aš vis galvoju, kad po portugalo pergalės, kitais metais pamatysim daug naturalių, basų ir graudinančių dainorėlių biggrin.gif Jokių spec. efektų nereiks, pigiau EV kainuos biggrin.gif
Šiandien kai paskaičiau Portugalijos dainos vertimą, tai tą dainą pamilau dar labiau. O ta mergina, kuri dainavo su juo po pergalės pakelbimo, jo sesuo?
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 13:16)
Portugalą pavadint psichučiu vaje kaip baišuuuu, o kad Viktoriją pabaisa išvadino, įdomu, užklius kam nors? biggrin.gif

Ir vel - nikas nenustebino 😁
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2017 05 14, 16:11)
Aš vis galvoju, kad po portugalo pergalės, kitais metais pamatysim daug naturalių, basų ir graudinančių dainorėlių biggrin.gif Jokių spec. efektų nereiks, pigiau EV kainuos biggrin.gif
Šiandien kai paskaičiau Portugalijos dainos vertimą, tai tą dainą pamilau dar labiau. O ta mergina, kuri dainavo su juo po pergalės pakelbimo, jo sesuo?

taip, sesuo.
Atsakyti
Lietuvos balai, komisija nauja:

24 Portugalija – po lygiai,
16 Norvegija – 6 žiūrovai, 10 komisija,
14 Bulgarija – po lygiai.
14 Belgija – 10 žiūrovai, 4 komisija,
13 Italija - 5 žiūrovai, 8 komisija,
9 Švedija - 3 žiūrovai, 6 komisija,
8 Moldavija – tik žiūrovai,
5 Austrija – tik komisija,
4 Rumunija – tik žiūrovai,
3 Armėnija – tik komisija,
2 Olandija – tik komisija,
2 Vengrija – tik žiūrovai,
1 Baltarusija - tik žiūrovai.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2017 05 14, 16:31)
Ir vel - nikas nenustebino 😁

Vaje, kaip man rupi, kas tave nustebino ar nenustebino bigsmile.gif
Atsakyti