Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 11:27)
O UK tą dieną galėjo balsuot? Keistoka, nei vieno balo bent iš emigrantų biggrin.gif Per telefoną vėliavytes nelabai įžiūriu
Nu ot višta, atsidariau nuorodą ir pažiūrėjau biggrin.gif
Nea, balsavo šios šalys:
1. Austria
2. Belarus
3. Bulgaria
4. Croatia
5. Denmark
6. Estonia
7. France
8. Makedonia
9. Germany
10. Hungary
11. Ireland
12. Izrael
13. Malta
14. Netherlands
15. Norway
16. Romania
17. San Marino
18. Serbia
19. Switzerland
20. Ukraine

Žiūri komisijų balai:
Baltarusija 7
San Marinas 6
Makedonija 4

Žiūrovų balai:
Airija 12
Norvegija 10
Baltarusija 1
Estija 1
Ukraina 1

Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 11:58)
Omg, kokia tragedija, portugalą psichučiu pavadino. Kokį įspūdį sudaro, taip ir vadina, nes nu pvz man buvo į jį nemalonu žiūrėt, skelbiant rezultatus vaipėsi, akis sprogino, nu blin, sunku žmogui būt paprastam, reikia vaidint, tai gulinėt ant sesers peties, tai akis išsproginus būt  įsikandus vėlavėlę ar ką ten, feee. O kai laimėjo, išvis išjungiau teliką, nežiūrėjau tų traukulių dar kartą. Biškį nedaeina, kad ne daina nepatiko, o portugalo mimikos?

Būtent. Kaip elgiasi - taip ir vadinam. Aš nuo ankstyvos paauglystės mylėjau ir žavėjausi meniškais žmonėmis, tokie iš tolo matomi ir pastebimi, nes jie traukia, jie tikri, o šitas tikrai ne toks. Apsimestinis psichas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Helllen @ 2017 05 14, 12:00)
O aš dabar galvoje lyginu mūsų Fusedmarc ir portugalijos dainą. Ir yra vienas ryškus skirtumas, kurio nelabai norime suprasti ir pripažinti.
Portugalas yra mielas, nuoširdus, savo emocijomis prisibeldė į visų europiečių širdis su standartiška portugališka balade. Ir pagrindiniai gauti balsai ne už dainą, o už atlikimą - iki kaulų smegenų išjaustą (mano akimis perspaustą) kiekvieną emociją. O emocijos - liūdnos, vargšiškos, gailestngos, už širdies griebiančios. Ten dar ir pusė salės "verkė".
O Fusedmark - nuostabiais balsais, energingi, bet Vika buvo pikta, atgrasi ir atšiauši. Jos kūno kalba buvo labai atstumianti. Ir tai matosi rezultatuose.
Laimi gerumas, kad ir apsimestinis, bet tikrai ne energija, ekspresija - išreikšta per pykčio prizmę.

O tai kaip Lordies Hard Rock?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 14, 12:05)
O tai kaip Lordies Hard Rock?


Pas Lordies pykčio nebuvo, kad ir kokie kostiumai "baisūs". Tik energija.
Atsakyti

Laimejo mano favoritas, balsavau tik uz ji, visas jis nuostabus-daina tobula...

Atsakyti
Jazzu rašė, kad jei laimės portugalas, tai galbūt kitąmet ji dalyvaus Eurovizijoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2017 05 14, 11:15)
Balus Lietuvai skyrė:
Airija 12
Norvegija 10
Baltarusija 8
San Marinas 6
Makedonija 4
Estija 1
Ukraina 1


Verta atkreipti dėmesį, iš kurių šalių gavom balus.
Ukraina šį kartą pagailėjo mums, kad ir kaip ją mylim... Sensacija tik ta, kad ir mes jai šiemet balų neskyrėme. O abiejose dainose buvo galima įžvelgti politinių atspalvių, tad šis nepalaikymo faktas gan įdomus.
Na, mūsų tautiečiai tikrai pasistengė, kad neliktumėm paskutinėj vietoj. San Marinas irgi kolegiškai palaikė. ☺
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 14 gegužės 2017 - 11:33
Dziaugiuosi siu metu laimetoja daina. Pagaliau laimejo daina, o ne blizguciai, kostiumai, apsvietimai ir visas kitas slamstas. Jo dainavimo maniera istiesu specifine. Bet jazzo pasaulyje nemazai keistoku zmoniu. Arina irgi specifiskai elgdavosi scenoje.
Atsakyti
QUOTE(Helllen @ 2017 05 14, 13:00)
bet Vika buvo pikta, atgrasi ir atšiauši. Jos kūno kalba buvo labai atstumianti. Ir tai matosi rezultatuose.

Man buvo geda i ja ziureti.

QUOTE(Monteverte @ 2017 05 14, 13:05)
O tai kaip Lordies Hard Rock?

Rimtai nematot skirtumo blink.gif Tai tada ir jokie zodziai nepades.

Atsakyti
SVEIKINIMAI PORTUGALUI!!!!!!!!! Mano favoritas, zavus, nuosirdus, balsingas, charizmatiskas.
Dziaugiuosi sveiku protu visu balsavusiu.
P.S. O jau lietuviu pasirodymas, tai... vaje, kokia geda.... baisiu ziureti buvo i ta pabaisa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 14 gegužės 2017 - 11:57
Pliusas laimėtojo gal bus tas, jog kitais metais išvysime daugiau savo kalba dainuojančių?
Atsakyti
Portugalą pavadint psichučiu vaje kaip baišuuuu, o kad Viktoriją pabaisa išvadino, įdomu, užklius kam nors? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 13:16)
Portugalą pavadint psichučiu vaje kaip baišuuuu, o kad Viktoriją pabaisa išvadino, įdomu, užklius kam nors? biggrin.gif

Užkliuvo man, jau norėjau kažką rašyt, bet susilaikiau, nes kokia prasmė... Pilnas delfis tokių komentarų. Neišauklėsi kiekvieno. Man tai nesuvokiama, kaip suaugęs žmogus gali mėtytis tokiais epitetais blink.gif
Atsakyti