Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Monmorensis @ 2017 05 14, 10:57)
Puikiai parasete. Grazi daina, grazus atlikimas, ne fastfoodine muzika.

Visai Europai patiko. Tik kelioms sm egzpertems, kurios diagnozes per ekrana nustatineja, ne smile.gif)))) Kai kuriuos postus sitoj temoj slykstu skaityt. Bet kai paziuri i parasiusiu nikus, nenustebina. Forumo pajacai.
prie ko cia egzpertes ne egzpertes? Jei patiko a la visai europai, tai ir man butinai turi patikti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 05 14, 09:50)
<p style="margin:25px auto 15px;"><em>Jei vieną dieną kas paklaustų apie mane
Pasakyk, kad gyvenau, kad tave mylėčiau
Iki tavęs, vien egzistavau
Pavargęs ir neturėdamas, ko duoti</em></p><p style="margin:25px auto 15px;"><em>Mano gėri, išklausyk mano maldas
Prašau, kad tu sugrįžtum, kad norėtum vėl manęs
Žinau, kad nemylime po vieną
Gal, po truputį, vėl galėtumei to išmokti
(x2)</em></p><p style="margin:25px auto 15px;"><em>Jei tavo širdis nenorėtų nusileist
Nejausti aistros, nenorėti kentėti
Nekuriant planų, kas bus po to
Mano širdis gali mylėti už abu.                                                                                                      Taip dainavo Salvadoras. </em></p>

Sakiau gal dainos zodziai kokie ipatingi kad taip visimes patiko. Bet ziuriu nieko ipatingo. paprasta meiles dainele. Nu nesusipratimas siemet ta eurovizija. Kitaip nepasakysi. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(zvejodukra @ 2017 05 14, 10:36)
<p>Bet geras buvo vienos žurnalistės komentaras, kad kitais metais turėtų laimėti Rusija po metų pertraukos smile.gif Nes šiemet laimėjo Portugalija, kuri pernai nedalyvavo, o pernai laimėjo Ukraina, kuri nedalyvavo užpernai. Jau beveik dėsnis gaunasi..  tongue.gif​ </p>

drinks_cheers.gif Teisingai. As jau pradejau galvoti ko kitais metais gailes. Pernai gailejo Ukrainos, nes patyre Rusijos agresija. Siemet gailejo portugalo, nes vargsas ligotas ir ta daina kaip priesmirtine gulbes giesme. o kitais metais gailes Rusijos, nes vargses merginos neileido i eurovizija. Ech.. Gal ir mums koki vargseli nusiust su graudzia dainele, gal irgi pagailes tai nors i finala gal pakliusim. unsure.gif
Atsakyti
Šlykštu skaityt, vaje, nu tai neskaitykit. Pvz jeigu man bjaurus tas portugalo tampymasis, kratymasis, kodėl turėčiau sakyti kitaip? Daug kas pabrėžia portugalo ale paprastumą, nuoširdumą, per kurią vietą tas nuoširdumas kažin, man kaip tik jis atrodo vaidinantis "šikantį katiną", įtariu, kasdieniam gyvenime jis visai normalus vyrukas, o dainuodamas tą dainą atseit įsijaučia, nu bet sorry, įsijausti į dainą galima ir be kratomos galvos pražiota seilėta burna ir visokių mimikų bei povyzų, jis tikrai sudaro neįgalaus žmogaus įspūdį, net nejauku žiūrėt. Aišku, šioj temoj oerspausta su komentarais jo atžvilgiu, nu bet jūs pati tokia gerietė ateinat ir išvadinat forumo pajacais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(fukse @ 2017 05 14, 11:15)
Balus Lietuvai skyrė:
Airija 12
Norvegija 10
Baltarusija 8
San Marinas 6
Makedonija 4
Estija 1
Ukraina 1

Viso: 42 balai

O UK tą dieną galėjo balsuot? Keistoka, nei vieno balo bent iš emigrantų biggrin.gif Per telefoną vėliavytes nelabai įžiūriu
Nu ot višta, atsidariau nuorodą ir pažiūrėjau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 14 gegužės 2017 - 10:34
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 11:27)
Šlykštu skaityt, vaje, nu tai neskaitykit. Pvz jeigu man bjaurus tas portugalo tampymasis, kratymasis, kodėl turėčiau sakyti kitaip? Daug kas pabrėžia portugalo ale paprastumą, nuoširdumą, per kurią vietą tas nuoširdumas kažin, man kaip tik jis atrodo vaidinantis "šikantį katiną", įtariu, kasdieniam gyvenime jis visai normalus vyrukas, o dainuodamas tą dainą atseit įsijaučia, nu bet sorry, įsijausti į dainą galima ir be kratomos galvos pražiota seilėta burna ir visokių mimikų bei povyzų, jis tikrai sudaro neįgalaus žmogaus įspūdį, net nejauku žiūrėt. Aišku, šioj temoj oerspausta su komentarais jo atžvilgiu, nu bet jūs pati tokia gerietė ateinat ir išvadinat forumo pajacais biggrin.gif
Papildyta:

O UK tą dieną galėjo balsuot? Keistoka, nei vieno balo bent iš emigrantų biggrin.gif

SUper! Geriau nebuciau pasakius. smile.gif
Atsakyti
Patenkinta rezultatais yahoo.gif Balsavau už portugalą, italą ir norvegą (bet norėjau, kad laimėtų portugalas, kaip ir įvyko). Dar patiko vengras ir belgė nebloga.

Bulgarijos daina gan standartinė lyriška. Balsas, stilius ok, bet daina nuobodi.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2017 05 14, 11:16)
prie ko cia egzpertes ne egzpertes? Jei patiko a la visai europai, tai ir man butinai turi patikti?  biggrin.gif

Ai. Dabar supratau. Jei daina nepatiko, tai atlikeja reikia vadint psichu, psichuciu, neigaliu, ligotu ir pan.

bet kaip sakiau, paziurejus i nikus nenustebino tikrai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2017 05 14, 11:39)
Patenkinta rezultatais yahoo.gif Balsavau už portugalą, italą ir norvegą (bet norėjau, kad laimėtų portugalas, kaip ir įvyko). Dar patiko vengras ir belgė nebloga.

Bulgarijos daina gan standartinė lyriška. Balsas, stilius ok, bet daina nuobodi.

Balsavau uz belge. Labai patiko.
Bulgaro daina neitikinanti.
Kodel italas taip isliaupsintas nesupratau. Maciau pirma karta daina.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 05 14, 11:29)
SUper! Geriau nebuciau pasakius. smile.gif

Ramiakas, panos - ne visi dar po trumpos nakties yra tinkamai pailsėję, tai matyt ir įtakoja kai kurių narių nuotaiką.
Laimėtoją turim ir aišku tai, kad niekada nebus taip, kad vienbalsiai visi už jį būtų. Man tai dzin tas laimėtojas- šventė baigėsi, dabar vėl vos ne metus lauksim kitos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 14 gegužės 2017 - 10:52
QUOTE(Monmorensis @ 2017 05 14, 11:42)
Kodel italas taip isliaupsintas nesupratau. Maciau pirma karta daina.

Gyvai ne taip gerai skambėjo kaip klipe, bet prabalsavau, kadangi daug kartų jo dainą klausiau, tai negalėjau to neįvertinti ir neduoti už tai balų.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 05 14, 02:36)
Gaila, kad Latviją taip prastai įvertino. Dabar matau, kad vis tik reikalinga, kad labai dirbtų viešieji ryšiai, tada ir iš nieko galima padaryti auksą. "Fusedmarc" trūko teigiamos reklamos.

Grynai
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2017 05 14, 03:30)
Radau komentarą internete, gal čia atsakymas apie skaičius smile.gif

"GEGUŽĖS 13-OJI
yra išskirtinė ir palaiminta diena Portugalijai. Prieš šimtą metų paprastiems vaikams (net primena Eurovizijos laimėtojus brolį ir seserį) pasirodė Dievo Motina. Šiandien ji palaimino šituos du vaikus ir tą šalį, kurioje šiandien buvo pagerbta Dievo Motina - Taikos Karalienė ir paprastųjų, kukliųjų bei nuoširdžiųjų globėja bei užtarėja."

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Omg, kokia tragedija, portugalą psichučiu pavadino. Kokį įspūdį sudaro, taip ir vadina, nes nu pvz man buvo į jį nemalonu žiūrėt, skelbiant rezultatus vaipėsi, akis sprogino, nu blin, sunku žmogui būt paprastam, reikia vaidint, tai gulinėt ant sesers peties, tai akis išsproginus būt įsikandus vėlavėlę ar ką ten, feee. O kai laimėjo, išvis išjungiau teliką, nežiūrėjau tų traukulių dar kartą. Biškį nedaeina, kad ne daina nepatiko, o portugalo mimikos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 14 gegužės 2017 - 10:59
QUOTE(fukse @ 2017 05 14, 11:15)
Balus Lietuvai skyrė:
Airija 12
Norvegija 10
Baltarusija 8
San Marinas 6
Makedonija 4
Estija 1
Ukraina 1

Viso: 42 balai

Haaaa, Slava Ukrainie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 05 14, 11:24)
drinks_cheers.gif Teisingai. As jau pradejau galvoti ko kitais metais gailes. Pernai gailejo Ukrainos, nes patyre Rusijos agresija. Siemet gailejo portugalo, nes vargsas ligotas ir ta daina kaip priesmirtine gulbes giesme. o kitais metais gailes Rusijos, nes vargses merginos neileido i eurovizija. Ech.. Gal ir mums koki vargseli nusiust su graudzia dainele, gal irgi pagailes tai nors i finala gal pakliusim.  unsure.gif

Bet mums ir per čia nesiseka, Aivaro gi tai nepagailėjo biggrin.gif
Atsakyti
O aš dabar galvoje lyginu mūsų Fusedmarc ir portugalijos dainą. Ir yra vienas ryškus skirtumas, kurio nelabai norime suprasti ir pripažinti.
Portugalas yra mielas, nuoširdus, savo emocijomis prisibeldė į visų europiečių širdis su standartiška portugališka balade. Ir pagrindiniai gauti balsai ne už dainą, o už atlikimą - iki kaulų smegenų išjaustą (mano akimis perspaustą) kiekvieną emociją. O emocijos - liūdnos, vargšiškos, gailestngos, už širdies griebiančios. Ten dar ir pusė salės "verkė".
O Fusedmark - nuostabiais balsais, energingi, bet Vika buvo pikta, atgrasi ir atšiauši. Jos kūno kalba buvo labai atstumianti. Ir tai matosi rezultatuose.
Laimi gerumas, kad ir apsimestinis, bet tikrai ne energija, ekspresija - išreikšta per pykčio prizmę. Mes, lietuviai, tai gal ir vertiname, bet tikrai ne likusi Europa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helllen: 14 gegužės 2017 - 11:06