Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Eurovision 2017 Results: Voting & Points

vartotojo įkelta nuotrauka

http://eurovisionwor...eurovision=2017
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 14 gegužės 2017 - 02:22
QUOTE(-Delta- @ 2017 05 14, 01:29)
Portugalo gimimo data 89.12.28

Radau komentarą internete, gal čia atsakymas apie skaičius smile.gif

"GEGUŽĖS 13-OJI
yra išskirtinė ir palaiminta diena Portugalijai. Prieš šimtą metų paprastiems vaikams (net primena Eurovizijos laimėtojus brolį ir seserį) pasirodė Dievo Motina. Šiandien ji palaimino šituos du vaikus ir tą šalį, kurioje šiandien buvo pagerbta Dievo Motina - Taikos Karalienė ir paprastųjų, kukliųjų bei nuoširdžiųjų globėja bei užtarėja."
Atsakyti
Nemačiau šios vietos, apsauga nesužiūrėjo
https://www.youtube....h?v=V-pE24pArrg
Atsakyti
Tik dabar peržiūrėjau balsavimą atsisukusi. Sveikinimai Portugalijai! Labai buvau užtikrinta, kad jis laimės. Svarbu ne beždžionė biggrin.gif Patiko man šiais metais tai, kad nežinojau nė vienos dainos, tad iš pirmo karto buvo viskas aišku. Et...galėjau pastatyt lažybose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bananžuvė @ 2017 05 14, 01:50)
Jeigu ne tas atlikimas, jeigu ne Salvadoro balso tembras, moduliacijos (ypač!) ir originali dainavimo maniera, tai ta daina nebūtų taip skambėjusi. Ta pati daina atliekama pvz. plastikinio švedo nebūtų tiek simpatijų sulaukusi. Nes šitai dainai reikėjo dūšios, individualumo ir keistumo.
Pastaruosius porą metų eurovizija išties yra pakilus į kitą lygį. Laimi gražios dainos, kurias sukuria gyvi, netobuli ir įdomūs žmonės, o ne suštampuoja kompiuterinės muzikinės programos.
drinks_cheers.gif
Aha, gaila. Kuriais nors kitais metais būtų laimėjęs. Bet kuriais nors kitais metais ir mūsų Aistė su "Strazdu" būtų buvusi įvertinta.

drinks_cheers.gif


tai nesuprantu Belgija 4?
Atsakyti

Jei vieną dieną kas paklaustų apie mane
Pasakyk, kad gyvenau, kad tave mylėčiau
Iki tavęs, vien egzistavau
Pavargęs ir neturėdamas, ko duoti

Mano gėri, išklausyk mano maldas
Prašau, kad tu sugrįžtum, kad norėtum vėl manęs
Žinau, kad nemylime po vieną
Gal, po truputį, vėl galėtumei to išmokti
(x2)

Jei tavo širdis nenorėtų nusileist
Nejausti aistros, nenorėti kentėti
Nekuriant planų, kas bus po to
Mano širdis gali mylėti už abu.                                                                                                      Taip dainavo Salvadoras. 

Atsakyti

Sveikos.

Labai apmaudu dėl laimėtojo. Visiška nesąmonė nugalėjo, gaila :unsure:  Dar gaila Bulgarijos. Kristianas buvo nuostabus, nepriekaištingas, tikrai daug vertesnis nugalėti! Gaila ir Francesco. Iš tikro labai nustebino, kad Italija net už pirmo trejetuko liko :huh2: Va kaip būna Eurovizijoje: pranašauja pranašauja pergalę ir bum nėra. 

Atsakyti

Bet geras buvo vienos žurnalistės komentaras, kad kitais metais turėtų laimėti Rusija po metų pertraukos :) Nes šiemet laimėjo Portugalija, kuri pernai nedalyvavo, o pernai laimėjo Ukraina, kuri nedalyvavo užpernai. Jau beveik dėsnis gaunasi..  :P​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvejodukra: 14 gegužės 2017 - 09:37
QUOTE(bananžuvė @ 2017 05 14, 02:50)
Jeigu ne tas atlikimas, jeigu ne Salvadoro balso tembras, moduliacijos (ypač!) ir originali dainavimo maniera, tai ta daina nebūtų taip skambėjusi. Ta pati daina atliekama pvz. plastikinio švedo nebūtų tiek simpatijų sulaukusi. Nes šitai dainai reikėjo dūšios, individualumo ir keistumo.
Pastaruosius porą metų eurovizija išties yra pakilus į kitą lygį. Laimi gražios dainos, kurias sukuria gyvi, netobuli ir įdomūs žmonės, o ne suštampuoja kompiuterinės muzikinės programos.
drinks_cheers.gif

Puikiai parasete. Grazi daina, grazus atlikimas, ne fastfoodine muzika.

Visai Europai patiko. Tik kelioms sm egzpertems, kurios diagnozes per ekrana nustatineja, ne smile.gif)))) Kai kuriuos postus sitoj temoj slykstu skaityt. Bet kai paziuri i parasiusiu nikus, nenustebina. Forumo pajacai.
Atsakyti
Jau pataisė lenetelę, Lietuva 2-ame pusfinalyje liko priešpaskutinėje vietoje

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nesipykite, nors man irgi slykstu skaityti, kai sveda vadina plastikiniu. Kai kritika tik del isores, nors puikus vokalo sugebejimai, gal but ir puiki asmenybe. Nu ka jau, varnu priederme tokia - karkseti tongue.gif

O del sios EV. Na, pirma viena ne mano skonio, bet zinau daug zmoniu, kam si daina nuo pat pradzios labai patiko. Vis tik daug ka pasako, kai sutapo ziurovu ir komisijos balsai.
O del italo - tas ispustas reikalas buvo labiau geras sniego giuztes efektas. Juk ziurimumas nereiskia, kad patiko. Juk ir as tik isgirdus, kad musa rekordus, taip pat paziurejau ir likau nesupratus.

O siaip labai dziugu, kad tik pora valstybiu balsavo uz kaimynus.
Kad siais metais nesijaute jokios politikos.
Kad nebuvo jokiu trans... ir pan.

O labiausiai gaila, kad absoliuti dauguma dainu buvo lb senovines, neidomios..
Atsakyti
Balus Lietuvai skyrė:
Airija 12
Norvegija 10
Baltarusija 8
San Marinas 6
Makedonija 4
Estija 1
Ukraina 1

Viso: 42 balai

vartotojo įkelta nuotrauka

http://eurovisionwor...17&semi-final=2
Atsakyti