Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(tuktuk @ 2017 05 14, 02:45)
Tik gaila man Frančesko verysad.gif

Man irgi cry.gif . Na bet nieko, portugalas irgi neblogai.
Atsakyti
Na, ačiū už kompaniją, dabar jau galima lėtu valso žingsneliu a-pa-pa eiti. Labanakt!
Atsakyti
ant galo portugalas surimtėjo ir man patiko, o pabaiga iš viso graži, pasakė gražiai-muzika ne fejerverkai, per daug yra tuščios muzikos. Tas duetas su seserimi wub.gif paprastai ir subtiliai.
Visa reitingų eilutė irgi, sakyčiau, visiškai teisinga.
Papildyta:

ir tie mūsų eurovizijos ekspertų-visokių ten Užkuraičių-komentarai kaip ironiškai skamba, prisiminus, kaip jie Eurovizijos formatą matavo per atrankas. Ir štai, ne formatas. Daina, surinkusi turbūt daugiausia taškų per ESC istoriją. Į muilą LT ESC atrankos komisiją.
Atsakyti
Galutinės vietos:

1. Portugalija – Tuk tuk.
2. Bulgarija – mano.
3. Moldavija – Montevertės vyro, tai yra tas pats kas Montevertės.
4. Belgija, moteris – Monteverte.
5. Švedija – Delta.
6. Italija –Ramyra.
7. Rumunija, vyras ir moteris - Ner4Leo.
8. Vengrija – Monteverte.
9. Australija – Linamog.
10. Norvegija – Monteverte.
13. Kroatija – Ner4Leo.
14. Azerbaidžanas, moteris – mano.
16. Austrija – Oziarage.
17. Baltarusija, vyras ir moteris – mano.
18. Armėnija, moteris –mano.
20. Danija, moteris- Ramyra.
21. Kipras - Ner4Leo.
23. Izraelis – Selga.
24. Ukraina- Jolleee.
26. Ispanija - Tuk tuk.

Papildyta:
QUOTE(-Delta- @ 2017 05 14, 00:47)
Anakure, kaip ten su ta numerologija? Kazka praskaiciavot biggrin.gif

Čia ne aš paskaičiavau. Reikia žiūrėti kokie portugalo skaičiai. O štai apie bulgarą rašė, kad jam pusfinalyje buvo gerai, nes jis gimęs kovo 15 d., o atlikimo numeris buvo 15.
Atsakyti
Pusfinaliuose Latvija buvo 18 paskutinėje vietoje, o Lietuva 15 vietoje iš 18.

Eurovision 2017 Semi-final 1 Results

vartotojo įkelta nuotrauka

Eurovision 2017 Semi-final 2 Results

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Portugalo gimimo data 89.12.28
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Delta-: 14 gegužės 2017 - 01:30
Na ką, laimėjo trijų savaičių daina. Po mėnesio niekas jos net neprisiminks ir net nežinos, kas tas Salvadoras. Iki kitų metų Eurovizijos. Gal bent tada portugalas į kirpyklą nueis.
Kaip ir su Jamala. Daina gera, bet kaip klausytojui jokio malonumo klausant. Ir jokių gerų emocijų.

Gaila Francesco, labai gaila. Visą laiką esi tituluojamas laimėtoju, o čia ... Tikiuosi jis bent Italijoje rinks dabar pilnas sales.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2017 05 14, 01:25)
Pusfinaliuose Latvija buvo 18 paskutinėje vietoje, o Lietuva 15 vietoje iš 18.


Gaila, kad Latviją taip prastai įvertino. Dabar matau, kad vis tik reikalinga, kad labai dirbtų viešieji ryšiai, tada ir iš nieko galima padaryti auksą. "Fusedmarc" trūko teigiamos reklamos.
Papildyta:
QUOTE(-Delta- @ 2017 05 14, 01:29)
Portugalo gimimo data 89.12.28

Na, štai net data nerodo laimėjimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 05 14, 01:46)
Vienu žodžiu, Lietuva šioje Eurovizijoje buvo geriausia, bet neįvertinta smile.gif

Tikrai ne geriausia. Mano nuomone, jeigu būtų pasirodę taip, kaip pirmosiose atrankose, pvz kaip čia https://youtu.be/ART5FMcn-mI vaizdas būtų buvęs geresnis, čia ji tokia natūrali, laisvai haučiasi scenoj, apranga, šukuosena tinka, nu o kai pradeda klausyt patarimų ar nurodymų, tai šūduks besigauna, pasidaro čipolino šukuoseną, apsimauna raudoną ploščių, platformas, judesiai, veido išraiškos dirbtini, tai nu fak biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 14, 01:10)
Bet pati daina tai iš karto mane labai užkabino. Prie atlikimo teko žiauriai ilgai pratintis, iki šiol ne visada ramiai galiu žiūrėt. Bet daina tai tikrai ilgam užsiliks mano grojaraštyje tongue.gif

Jeigu ne tas atlikimas, jeigu ne Salvadoro balso tembras, moduliacijos (ypač!) ir originali dainavimo maniera, tai ta daina nebūtų taip skambėjusi. Ta pati daina atliekama pvz. plastikinio švedo nebūtų tiek simpatijų sulaukusi. Nes šitai dainai reikėjo dūšios, individualumo ir keistumo.
Pastaruosius porą metų eurovizija išties yra pakilus į kitą lygį. Laimi gražios dainos, kurias sukuria gyvi, netobuli ir įdomūs žmonės, o ne suštampuoja kompiuterinės muzikinės programos.

QUOTE(pempė12 @ 2017 05 14, 01:38)
Širdis dainuoja wub.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(tuktuk @ 2017 05 14, 01:45)
Tik gaila man Frančesko verysad.gif

Aha, gaila. Kuriais nors kitais metais būtų laimėjęs. Bet kuriais nors kitais metais ir mūsų Aistė su "Strazdu" būtų buvusi įvertinta.
Atsakyti
Kažin kokia čia balų skaičiavimo sistema, kad Lithuania (apibrėžiau raudonai), Macedonia ir Ireland šalių
Points ne tokia kaip sudėjus Tele ir Jury hmm.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

http://eurovisionwor...eurovision=2017
Atsakyti
Latviją komisijos nusmukdė. Maltai žiūrovai nieko nedavė, bet komisijos nepagailėjo. Logiška, kad čekei su San Marinu žiūrovai buvo skupūs, bet čekę užkėlė komisijos.

Iš finalininkų, žiūrovai tik du taškus davė Australijai, tai suprantama, nes nieko įdomaus. Rumunai, moldavas, vengras, italas nepatiko komisijoms, o štai baltarusiai, atvirkščiai, patiko labiau komisijoms, o žiūrovai mažiau davė.
O įdomiausia, kad komisijos portugalui šiek tiek daugiau davė, nors galima sakyti, kad lygiai su žiūrovais. Vis tik įdomu būtų sužinoti, kodėl profesionalūs vertintojai portugalą taip gerai įvertino: ar jo balsas geras, ar gerai dainavo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 14 gegužės 2017 - 02:11