Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(tuktuk @ 2017 05 14, 01:39)
Bet tai va vistiek šį kartą irgi netikėtumas įsiterpė į antrą vietą doh.gif lotuliukas.gif Nebūčiau net susapnavus Moldovos tokioje pozicijoje laugh.gif

Kažkoks nesusipratimas biggrin.gif
Atsakyti
Moldaviją įsivaizduočiau kokioje 18 vietoje.
Atsakyti

O man Moldova labai patiko. Vaizdas ant scenos ne kazka su tom nuotakom, bet pati daina man smagiai klausosi

Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 14, 00:41)
Su sese dainuoja bigsmile.gif Nu bet faini man jie žmogeliai, paprasti tokie, tikri menininkai rolleyes.gif

pritariu

visai gerai, kazkas kitokio,
Atsakyti
Bet gražu vis tik Portugalija. Šilta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 05 14, 00:42)
WHy! na kodel kodel laimeso si lopsine migdanti?!!! Jau  si eurovizija nuobodybe buvo tai kita dar bus nuobedesne. Kur zmoniu supratimas?! Siaubas!Antri metai is eiles nesamone laimejo!

Praėjusiais metais nors aukštas lygis buvo, o čia eilinė, paprastutė dainelė. Moldavija taip pat kaimo lygio, gal ir linksma, bet tikrai ne aukštas lygis.
Atsakyti
Tik gaila man Frančesko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 14, 00:41)
Su sese dainuoja bigsmile.gif Nu bet faini man jie žmogeliai, paprasti tokie, tikri menininkai rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 05 14, 02:44)
Praėjusiais metais nors aukštas lygis buvo, o čia eilinė, paprastutė dainelė. Moldavija taip pat kaimo lygio, gal ir linksma, bet tikrai ne aukštas lygis.

Nu tikra teisingai, kazkokia kaimo lygio.
Atsakyti
Vienu žodžiu, Lietuva šioje Eurovizijoje buvo geriausia, bet neįvertinta smile.gif
Atsakyti
Anakure, kaip ten su ta numerologija? Kazka praskaiciavot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 14, 00:45)
Tik gaila man Frančesko verysad.gif

Kaip prieš keletas dienas pamaniau, kad gali jis perdegti, buvo per ilgas domėjimasis italu, o žmonėms nusibosta.
Atsakyti