Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Antrus metus is eiles neleis EV laimetojo dainos radijo stotys biggrin.gif
Atsakyti
Krč, einu miegot, dar kartą į tampymasi nežiūrėsiu
Atsakyti
vokiete taip zemai, nu kosmaras tikras, zmonems ant ausu makaronai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 14, 00:37)
laugh.gif nu iš pat pradžių niekaip nebūčiau patikėjus, kad laimės, rimtai biggrin.gif Vien dėl atlikimo.

Nu gal aš tik su daina pasiliksiu vis dėlto laugh.gif

Aš juk sakiau ne kartą toms, kurios stato lažybų punkte, kad surizikuočiau ant portugalo pastatyti. Nors jo laimėjimui nelabai pritariu, vis tik manau, kad per silpnas pirmai vietai smile.gif
Atsakyti
Bet tai va vistiek šį kartą irgi netikėtumas įsiterpė į antrą vietą doh.gif lotuliukas.gif Nebūčiau net susapnavus Moldovos tokioje pozicijoje laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 01:39)
Krč, einu miegot, dar kartą į tampymasi nežiūrėsiu

as is karto isjungiau, ausyse bent ramu, o tai klausa pasigadinsiu
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 05 14, 01:38)
Nu man tai visai fainas tas portugalas, bet nesitikėjau ax.gif
Moldova? Nesuprantu kaip ji tiek gavo. Būčiau į galą pastačius ax.gif


Nu jo, Moldova. Kazkas stebejosi, tai sakau man ji 1000 kart geriau nei Portugalo daina.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2017 05 14, 02:38)
Antrus metus is eiles neleis EV laimetojo dainos radijo stotys biggrin.gif

nu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 14, 02:39)
Bet tai va vistiek šį kartą irgi netikėtumas įsiterpė į antrą vietą doh.gif lotuliukas.gif Nebūčiau net susapnavus Moldovos tokioje pozicijoje laugh.gif

Tai kad bulgaras antras. Moldova trečioj vietoj
Atsakyti
Portugalas užtikrintai laimėjo, nes sutapo ir žiūrovų, ir komisijų balsai, vadinasi, visiems patiko.
Atsakyti
Su sese dainuoja bigsmile.gif Nu bet faini man jie žmogeliai, paprasti tokie, tikri menininkai rolleyes.gif
Atsakyti
WHy! na kodel kodel laimeso si lopsine migdanti?!!! Jau si eurovizija nuobodybe buvo tai kita dar bus nuobedesne. Kur zmoniu supratimas?! Siaubas!Antri metai is eiles nesamone laimejo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 14 gegužės 2017 - 00:43