Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Lėja... @ 2017 05 14, 00:32)
kazin ka lietuviam padovanotu jei laimetu

Jaučiu, kad šūduką ant pagaliuko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 14, 00:33)
per gerai psichuciui, vaistai brangus, nekompensuojami, krize

lotuliukas.gif
Atsakyti
šūduką ir dar rastų ko prikibt
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2017 05 14, 00:25)

TV programa sako, kad už valandos bus viskas pasibaigę.
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2017 05 14, 00:36)
šūduką ir dar rastų ko prikibt

sakytu, reikejo dar geriau, labiau pasisengti, yra kur biggrin.gif
Atsakyti
Nenorėčiau, kad portugalas laimėtų, nes manau, kad pirmai vietai jis per silpnas. Yra geresnių: švedai gerai atrodo, italas gerai jaučiasi scenoje, nors jo muzika nepatinka, belgės muzika graži, tikrai yra daug geresnių nei portugalas. Šiandien žiūrint į portugalą negera mintis man kilo, kad jis labai būtų tikęs italui prie dainos vietoje gorilos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 13 gegužės 2017 - 23:38
O jei dėliot favoritus, tai bulgaras vienareikšmiškai. Visi kiti meh.. biggrin.gif Gal dar švedas, bet jis visai be charizmos, nors pasirodymas gerai atidirbtas. Gsl kas nors žinot švedo šokėjų vardus? Google nieko nerandu, dukrai ilgaplaukio reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 13 gegužės 2017 - 23:39
QUOTE(Anakure @ 2017 05 14, 00:37)
Šiandien žiūrint į portugalą negera mintis man kilo, kad jis labai būtų tikęs italui prie dainos vietoje gorilos smile.gif

vo vo, bingo
Atsakyti
O del to tampymosi, tai cia gal nauja mada tokia. Nes paaugliu dievas Harry Styles tai oho, kaip tamposi, net nejauku ziet biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu kas prisimenat garsiuosius Blue vyriokus, dėl kurių kažkada draskėmės biggrin.gif, tai va iš vieno jų FB biggrin.gif :

my top 3 r , Belgium , Bulgaria and Portugal


Tai blyn, mūsų ir skoniai sutampa biggrin.gif

(Čia mano buvęs simpatija biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 14, 01:37)
O jei dėliot favoritus, tai bulgaras vienareikšmiškai. Visi kiti meh.. biggrin.gif

Ne, italas, jo daina tik ir skamba ausyse, bulgaras antras, kaip bebūtų gaila. Pasitaisau belgė trečia, o prancūzė kokia aštunta, įkalbėjot ax.gif . Jei dabar galima būtų statyti tai už italą statyčiau.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2017 05 14, 00:40)
Jeigu kas prisimenat garsiuosius Blue vyriokus, dėl kurių kažkada draskėmės biggrin.gif, tai va iš vieno jų FB  biggrin.gif :

my top 3 r , Belgium , Bulgaria and Portugal


Tai blyn, mūsų ir skoniai sutampa biggrin.gif

(Čia mano buvęs simpatija biggrin.gif)

sveikinu tada

bet kur Tavo rokavumas dingo? unsure.gif
Atsakyti
Kas 2ia per fokusai
Atsakyti