Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Na, klausom nusivylusios mokytojos dainos. Mokinys- asilas išaugęs iki pat padebesų dėlei savo didžiųjų teisių.😀
Atsakyti
Kaip įdomu kas laimės karsta.gif Pagal žiūrovų plojimus nesupratau kam daugiau jų skambėjo - ar Italijai, ar Portugalijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 13 gegužės 2017 - 22:02
nu, ka 3in1 ? mocnai vel bus?
Atsakyti
Kiek daug smuikų šiais metais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zvejodukra @ 2017 05 13, 22:50)
Nu nžn.. nepanašu man tas italas į dainą nugalėtoją... hmm.gif​ 

Ups... As taip pat visai nesuzaveta... hmm.gif Interviu patiko, daug prasmes dainoje, jau tikejausi... Deja. Pass.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2017 05 13, 23:58)
mažiau? O man pačioje pradžioje lyg ir daugiau pasirodė. Nors į antrą pusę sumažėjo. Bet labai gražu

nu man lyg mažiau pasirodė g.gif Nes netrikdė taip stipriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 13, 23:05)
nu man lyg mažiau pasirodė g.gif Nes netrikdė taip stipriai smile.gif

gerai man, kad visai neziurejau, ramiai miegosiu biggrin.gif
Atsakyti
Australo daina kuo toliau tuo labiau patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 13, 23:02)
Kaip įdomu kas laimės karsta.gif Pagal žiūrovų plojimus nesupratau kam daugiau jų skambėjo - ar Italijai, ar Portugalijai.

Būtų faina, jei iki pat paskutinių balsų nepaaiškėtų kas laimėjo. Laukiu intrigos savo mėgstamiausioje eurovizijos dalyje - balsavime biggrin.gif
Na dar bulgaras gali įsiterpti. Nors aš norėčiau, kad viskas vyktų tarp anų dviejų.
Atsakyti
australas susispaudes kazkoks, judesiukai kaip merginos, net uzpakalis atkistas ax.gif
Atsakyti
Gerai Beata (Tiškevič) apibūdino italą - kipšiukas biggrin.gif Nu tiksliai biggrin.gif

O Salvadoras - angelėlis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bananžuvė @ 2017 05 14, 00:07)
Būtų faina, jei iki pat paskutinių balsų nepaaiškėtų kas laimėjo. Laukiu intrigos savo mėgstamiausioje eurovizijos dalyje - balsavime  biggrin.gif
Na dar bulgaras gali įsiterpti. Nors aš norėčiau, kad viskas vyktų tarp anų dviejų.

Aha, būtų labai įdomu thumbup.gif Man iš esmės kažkokio skirtumo nebūtų tarp šitų trijų kas laimės. Man bet kuris iš jų bus gerai biggrin.gif
Bet tai visai fainai, galiu ramiai žiūrėt laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2017 05 14, 00:09)
Gerai Beata (Tiškevič) apibūdino italą - kipšiukas biggrin.gif Nu tiksliai biggrin.gif

O Salvadoras - angelėlis smile.gif

Aha, šelmis toks laugh.gif Zilnys irgi gerai jį apibūdino biggrin.gif

Savadoras tai labai gerietis atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 13 gegužės 2017 - 22:12