Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Ar kas nors žiūri "Valanda iki Eurovizijos"? Na, nežinau, kažkaip daugiau tikėjausi. Kalbina kažkokius visiškai nežinomus žmones, kurie tikina, kad Eurovizija jiems neįdomi ir jie niekada joje nedalyvaus. Tai kodėl juos apskritai pakvietė į laidą apie Euroviziją? Užduodami du klausimai, tada kokia nors mūsų "žvaigždė" padainuoja Eurovizijos dainą. Tada dar du klausimai (tipo "Kada Lietuva laimės Euroviziją?"), ir vėl kas nors dainuoja doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2017 05 13, 22:23)
Ar kas nors žiūri "Valanda iki Eurovizijos"? Na, nežinau, kažkaip daugiau tikėjausi. Kalbina kažkokius visiškai nežinomus žmones, kurie tikina, kad Eurovizija jiems neįdomi ir jie niekada joje nedalyvaus. Tai kodėl juos apskritai pakvietė į laidą apie Euroviziją? Užduodami du klausimai, tada kokia nors mūsų "žvaigždė" padainuoja Eurovizijos dainą. Tada dar du klausimai (tipo "Kada Lietuva laimės Euroviziją?"), ir vėl kas nors dainuoja  doh.gif  doh.gif


visai nebloga ta laida, dainuoja lauretes . Ką ten daugiau rodyti, tiek jau išdiskutuota
Papildyta:
QUOTE(miss_candy @ 2017 05 13, 20:35)
<p>Mums su vyru laaabai patiko vengro pasirodymas  - tiesiog uz sirdies griebiantis, nors ne vieno zodzio nesupratom smile.gif apskritai, visi, kurie dainavo savo kalba labiausiai patiko smile.gif</p>


man irgi laaabai patiko wub.gif įdomus balsas, įdomiai atlikta wub.gif
Atsakyti
Italas mano, kad portugalo daina geresnė nei jo.
Atsakyti
Aš žiūriu Youtube
https://www.youtube....h?v=ehH0_UXtQlY
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2017 05 13, 21:30)
man irgi laaabai patiko  wub.gif  įdomus balsas, įdomiai atlikta  wub.gif

Aha... Šįkart tik pora dainų patiko antram pusfinalyje, vengro-cigono ir bulgaro-ruso. ax.gif Kaip suprantu, aistras dar kelia italas ir portugalas... Negirdėjau dar. Gaunasi vien vyrukų fiesta... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bananžuvė @ 2017 05 13, 22:34)

Labai fainas intervas thumbup.gif Ir fainas Frančeskas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfine @ 2017 05 13, 20:52)
Aha... Šįkart tik pora dainų patiko antram pusfinalyje, vengro-cigono ir bulgaro-ruso. ax.gif  Kaip suprantu, aistras dar kelia italas ir portugalas... Negirdėjau dar. Gaunasi  vien vyrukų fiesta... unsure.gif

Kostov ne rusas, jis bulgaro ir atrodo kazachės sūnus.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 13, 20:54)
Labai fainas intervas thumbup.gif Ir fainas Frančeskas tongue.gif

Tikrai taip wub.gif

Gero visiems vakaro ir reginio. Ir tegul laimi geriausias.... Tai yra Franceskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bananžuvė @ 2017 05 13, 21:34)

cia toks taktinis manevras, tipo pasiduodu vargseliui, gyvenimo nuskriaustam mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Delfine @ 2017 05 13, 21:52)
Gaunasi  vien vyrukų fiesta... unsure.gif

betgi mums nuo to tik geriau biggrin.gif
Papildyta:
kelinta Moldova, kas zinot? mano vyras turi ruostis savo didziajam sokiui biggrin.gif
Papildyta:
a va, parodys

bet ziurekit kaip belarusus palaiko, zmonems reikia tokiu linksmuoliu klouniuku
Atsakyti
Ne tik Mansas, bet ir Amiras užkulisiuose laugh.gif
https://twitter.com/...466703568719872
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 13, 21:54)
Labai fainas intervas thumbup.gif Ir fainas Frančeskas tongue.gif

Aha, nors ne mano skonio vyriškis, bet daina, tiksliau jos žodžiai, man patinka. Vis dėlto aš už portugalą. Jis man nustelbė belgę, kuri anksčiau buvo mano favoritė.
Bet man tiks, jei laimės bet kuris iš šitų trijų.

QUOTE(Anakure @ 2017 05 13, 21:54)
Kostov ne rusas, jis bulgaro ir atrodo kazachės sūnus.

Oficialiai rusas. Jis gimė, gyvena ir mokosi Maskvoje, jo visa ligšiolinė muzikinė karjera Rusijoje, rusų kalba jo gimtoji ir visur nurodoma tokia jo tautybė.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 05 13, 21:54)
Kostov ne rusas, jis bulgaro ir atrodo kazachės sūnus.

Bulgaro ir kazaches sunus. Bet gimęs, augęs Maskvoje, visa gyvenimą gyvenęs ir vidurine mokykla ten baigines šią vasarą. 1 kanalo 'Golos.Deti' (Balsas.Vaikai) konkurso finalininkas. Rusijos pilietis. Tai rusas ne pagal tautybę, bet pilietybę.
Atsakyti