Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(ramyra @ 2017 05 12, 19:21)
Bet baisiausi skrudžai šiais metais tai Danija. Pasiuvo Anjai 1 suknelę kaip pelenei. Su ta pačia suknele nacionalinėje atrankoje, prepartyje ir Kijevo scenoje, bože, vėl su ta pačia. Čiūdū čiūdai.


Kam jai tos suknelės, kai ji turi ką parodyti be suknelių.
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 12, 14:42)
Ne nu bet pz, apgailėtina, kiek galima iš Pilvelytės su šūdo kandusia veido išraiška auką daryt ir varyt ant to Montvydo? Montvydas galit sakyt ką norit, bet turi charizmą, neieško žodžio kišenėj, puikiai reprezentuoja save, jį to kas nors mokė? Jis tiesiog tai turi, tą laisvumą, o fuzedmarkai nu b liamba, interviu metu graudu buvo į juos žiūrėt. Pamanykit, išmokyt bendraut,  vertėjus parūpint, ne nu juokinga. Jie tuo turėjo pasirūpinti PATYS, dabar aplinka kalta, ne?

Nu tiesa, ne kitaip smile.gif
Atsakyti
Nors man tas italas kelia nulį emocijų, bet manau, kad jis gali laimėt, gal vertėtų lažybų punkte už jį pastatyt biggrin.gif
Atsakyti
Anksčiau keletą kartų čia rašiau, kad gali laimėti portugalas, bet visai nenorėčiau, kad jis laimėtų, nes nematau nei ypatingos, originalios dainos, nei tas maivymasis jam tinka ir pritinka, ir gero balso tokioje dainelėje nepademonstruosi smile.gif Tiesa, graži dainelė, bet ne pirmai vietai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 12 gegužės 2017 - 19:47
QUOTE(Anakure @ 2017 05 12, 19:34)
Kam jai tos suknelės, kai ji turi ką parodyti be suknelių.

Daugeliui moterų svarbi išvaizda ir rūbai. Kijevo scenoje tikrai tikėjausi naujo amplua, bet pasitvirtino juodi internautų juokeliai, kad ji visur bus su ta pačia.

Favoritai kaip ir aiškūs, o jei vėl išlys koks Pilypas iš kanapių? Kaip praėjusiais metais lenkas? biggrin.gif O balsavimo sistema bus ta pati kaip praėjusiais metais?
Atsakyti

O aš galvoju, kad tas portugalas dar tik trečias neliktų, nes kiek skaitau, tai labai daug susižavėjusių bulgarų vaikinuku po vakarykščio pasirodymo. Kai visi trys vyrai (nu gerai keturi, dar pridėkim šveduką) susikibs finale, tai visaip gali būti. Šią akimirką spėju, kad penketukas toks gali būti:

1. Italas

2. Bulgaras

3. Portugalas

4. Švedas

5. Australas

Atsakyti

QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 08:19)
Aš tai tuo metu nemačiau, bet vyras regis sakė, kad po kroato pasirodymo gėjų vaivorykštė buvo parodyta, tai va kas ir balsavo turbūt už 3in1.
Be to, jis juokingai žavus kažkuo, nenuneigsi.

Mūsiškė kaip suprantu nepraėjo dėl socialinių tinklų reikalų. Jos negerbė. Jau tas juodaodis iš pradžių ją pajuokė, ėmė mekenti, tyčiotis iš jos dainos. Jai reikėjo stiprybę parodyti parodyti gražioje formoje jau tada. O ji kaip vaikiukas susigūžė ir irgi perėmė pati jos dainos patyčių manierą. Būtų gėja, tai būtų pagailėta, o kai nė gėja, tai ir visi ėmė varyti ant jos.

Nesityčiojo tas juodaodis, jo tokia bendravimo maniera
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2017 05 12, 19:47)

Favoritai kaip ir aiškūs, o jei vėl išlys koks Pilypas iš kanapių? Kaip praėjusiais metais lenkas?  biggrin.gif O balsavimo sistema bus ta pati kaip praėjusiais metais?

Pernai lenkai gerai pasirodė, aš galbūt vietoje jo būčiau siuntusi Margaretą, kuri laimėjo gerbėjų konkursą „OGAE Second Chance Contest“.
https://www.youtube....h?v=HWX-Mw4dbCs
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 05 12, 19:50)
<p>O aš galvoju, kad tas portugalas dar tik trečias neliktų, nes kiek skaitau, tai labai daug susižavėjusių bulgarų vaikinuku po vakarykščio pasirodymo. Kai visi trys vyrai (nu gerai keturi, dar pridėkim šveduką) susikibs finale, tai visaip gali būti. Šią akimirką spėju, kad penketukas toks gali būti:</p><p>1. Italas</p><p>2. Bulgaras</p><p>3. Portugalas</p><p>4. Švedas</p><p>5. Australas</p>

Nejaugi pirmas 5 vietas užims tik vyrai, o kur moterys, gal bent belgė pabandys aukštą vietą iš kurio nors išplėšti smile.gif
Atsakyti

Moterų nėra, nes šiemet vyrų Eurovizija :D jie geriausiai pasirodė, dar pridėkim norvegą  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2017 05 12, 19:58)

Nejaugi pirmas 5 vietas užims tik vyrai, o kur moterys, gal bent belgė pabandys aukštą vietą iš kurio nors išplėšti smile.gif

Moterims patinka vyrai, o žydruoliams irgi vyrai biggrin.gif . Tai kaip ir nieko keisto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 05 12, 21:50)
<p>O aš galvoju, kad tas portugalas dar tik trečias neliktų, nes kiek skaitau, tai labai daug susižavėjusių bulgarų vaikinuku po vakarykščio pasirodymo. Kai visi trys vyrai (nu gerai keturi, dar pridėkim šveduką) susikibs finale, tai visaip gali būti. Šią akimirką spėju, kad penketukas toks gali būti:</p><p>1. Italas</p><p>2. Bulgaras</p><p>3. Portugalas</p><p>4. Švedas</p><p>5. Australas</p>

Man kažkaip atrodo, kad australas nebus penkete (jei atlikimas bus toks pat kaip pusfinalyje g.gif )

Kažin koks Izraelis neįsiterps tarp jų į tą penketą biggrin.gif
Pernai, pamenu, Bulgarija labai netikėtai užkilo į 4 vietą.
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2017 05 12, 19:49)
<p>Nu va, pagal statymus portugalas jau aplenke italiuka, o ir bulgaras juos sparciai vejasi
</p>

ibitute blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 05 12, 21:00)
<p>Moterų nėra, nes šiemet vyrų Eurovizija biggrin.gif jie geriausiai pasirodė, dar pridėkim norvegą  rolleyes.gif </p>

ir vengrą
Atsakyti