Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Selga @ 2017 05 12, 09:14)
Va, kitąmet išvažiuos Montvydas su batutais ar bėgimo takeliu- bus geriau. Faktas tas, kad žmonės yra skirtingi, o be charizmos ir tikrai super geros dainos nereikia per daug tikėtis. Montvydas, kaip LT žvaigždė, save pateisino ir išspaudė maximumą iš Š dainiuškos, o ką žinojote apie Fusedmarc iki Eurovizijos? Turbūt kažką arba nieko, tad nesmaukime nei mūsų pačių išsirinktų atlikėjų nei vieni kitų- nuo to geriau nebus. Savi minusai visada duoda ir savų pliusų. Šeštadienį ramiai žiūrėsime finalą ir palaikysime savus favoritus- tai irgi šventė.  4u.gif

Manote, kad Pilvelytę žlugdė iš nesupratimo, jai duodamas mažiausiai už visus balų, ne dėl to, kad pats nori aukščiausią vietą Lietuvai atvežti? Griežtai prieš šito nevykėlio, kuris tik ant reklamos laikosi, garbinimą ir dar kartą siuntimą į Euroviziją cool.gif "Fusedmarc" geresni už Montvydą ir daina jų daug geresnė nei tas pernyštis švediškas senas skystalas. Eurovizijoje ne visada laimi geriausi.
Papildyta:
Vienu žodžiu, kalti tie, kurie į Euroviziją išsiuntė nepatyrusius atlikėjus, nėra ko ant "Fusedmarc" pykti, kaltinti, tuo labiau iš jų šaipytis, nes jie padarė viską, ką jie galėjo, ir kaip sugebėjo, ir sakyčiau, kad visai neblogai, kaip patirties neturintys pasirodė. Dėl vertėjų, tai kas kaltas, ar ne mūsų organizatoriai kalti, kad neparūpino dainininkams vertėjų, nepamokė ką kalbėti, kaip elgtis su žurnalistais.
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 05 12, 09:55)
Bet Papai su baltarusiai tikrai neverti finalo.

QUOTE(Ner4Leo @ 2017 01 21, 15:39)
Abejoju ar baltarusiai su savo isrinkta daina iki finalo prisikas. smile.gif


Vis tik prisikasė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 12, 10:50)
Dėl manęs gali laimėt bet kuris iš trijų, nesupykčiau - Bulgarija, Portugalija arba Italija.


Aš vis tik vietoje Portugalijos Švediją įrašyčiau, arba Armėniją su Azerbaidžanu, gali dar būti Belgija smile.gif
Papildyta:
Finale pagal statymų vietas:

1. Italija –Ramyra.
2. Portugalija – Tuk tuk.
3. Bulgarija – mano.
4. Belgija, moteris – Monteverte.
5. Švedija – Delta.
7. Rumunija, vyras ir moteris - Ner4Leo.
8. Kroatija – Ner4Leo.
11. Moldavija – Montevertės vyras paėmė.
13. Danija, moteris- Ramyra.
14. Azerbaidžanas, moteris – mano.
15. Australija – Linamog.
16. Vengrija – Monteverte.
18. Izraelis – Selga.
19. Norvegija – Monteverte.
20. Austrija – Oziarage.
21. Baltarusija, vyras ir moteris – mano.
24. Kipras - Ner4Leo.
25. Ukraina- Jolleee.
26. Ispanija - Tuk tuk.
Atsakyti
Ne nu bet pz, apgailėtina, kiek galima iš Pilvelytės su šūdo kandusia veido išraiška auką daryt ir varyt ant to Montvydo? Montvydas galit sakyt ką norit, bet turi charizmą, neieško žodžio kišenėj, puikiai reprezentuoja save, jį to kas nors mokė? Jis tiesiog tai turi, tą laisvumą, o fuzedmarkai nu b liamba, interviu metu graudu buvo į juos žiūrėt. Pamanykit, išmokyt bendraut, vertėjus parūpint, ne nu juokinga. Jie tuo turėjo pasirūpinti PATYS, dabar aplinka kalta, ne?
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2017 05 12, 11:21)
Aš tai net neįsivaizdavau, kokie mastai, kol visai netyčia žvilgtelėjau į skaičius biggrin.gif Nu šiaip jis man labai charizmatiškas, daina tai neypatinga. Scenoj tai kaip žuvis vandeny nardo, atrodo jokios baimės pas jį nesimato, o tik mėgaujasi tuo ką daro.
Tai gal ta charizma jį tiek "iškelia". Bet vat kiti sako, kad nemato tos charizmos jame. Tai dar iki galo ir nesuvokiu kaip čia su juo yra laugh.gif

Man italų kalba dainoms netinka, todėl italų dainos nepatinka. Bet dainos žodžiai puikūs, pats italas charizmatiškas, scenos patirtį turintis artistas, yra choreografija, šioks toks spektakliukas, jeigu laimės Euroviziją, tai labai mažai kas prieštaraus, kad jis tapo nugalėtoju, absoliuti dauguma pritars, kad jis buvo vertas pergalės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 12, 11:37)
https://youtu.be/K2LmJof30QQ
Gerai pamėgdžioja portugalą biggrin.gif

lotuliukas.gif Ypač gerai tas galvos pasukimas atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 14:08)
Man kažkodėl atrodo, kad ji parodė savo vardo ženklą, tipo V - pergalė, tik kažkodėl atsuko į save, gal iš jaudulio nebepersuko rankos ar tiesiog norėjo mandriau, į save, tipo aš nugalėtoja. O tie, kurie nori prikibti ir atsikratyti konkurentų, kad jų tšalys praeitų, išsigalvojo kaži ką, ažiotažą padarė.
Bet kokiu atveju, jei jau taip nutiko būtent mūsiškei, rodo, kad ji per silpna, neturinti paties likimo užnugario smile.gif
Papildyta:
Čia man pamoka: neimk jau tų mergų, diedas yra diedas, kad ir koks, bet vis dėl kvapo bent biggrin.gif

Niekas cia nieko neisigalvoja, cia f*ck parodymas, nezinau kas jai galveleje darosi, bet jei nezinojo ka rodo, tai tik jos bedos. Nu parodo savo kultura Lietuva, apgailetinas konkursas, kaip bebutu, kuo labiau iskrypes tuo daugiau sansu laimeti, tik Lietuvai nei to nesiseka padaryti, gal ir gerai, vadinasi pakankama isveiki esam smile.gif
Atsakyti
Prisiminkime praėjusius metus, kokią vietą užėmė Montvydo šiemet taip giriama Erikos Jenings daina, kuri pasak jo, šiemet būtų be konkurencijos praėjusi į Euroviziją, savaime suprantama, kad draugai be konkurencijos atrankas praeina smile.gif

Straipsnis "„Eurovizijos“ gerbėjų antrojo šanso konkursą laimėjo lenkė Margaret, Lietuva – tarp autsaiderių"

http://eurodiena.lt/...rp-autsaideriu/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 12 gegužės 2017 - 15:26
Blogai transliuoja, nuo 2:50 min. turėtų akcentuoti antrą planą, bet rodo dainininkę.
https://www.youtube....h?v=wY1fN0R5vXY
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 15:59)
Niekas cia nieko neisigalvoja, cia f*ck parodymas, nezinau kas jai galveleje darosi, bet jei nezinojo ka rodo, tai tik jos bedos. Nu parodo savo kultura Lietuva, apgailetinas konkursas, kaip bebutu, kuo labiau iskrypes  tuo daugiau sansu laimeti, tik Lietuvai nei to nesiseka padaryti, gal ir gerai, vadinasi pakankama isveiki esam smile.gif

Ji nepanaši į raganą blogietę. Ji net netraukia ant savo metų. Tokia naivi, gera, vaikiška siela smile.gif Bet ne tokiems į Euroviziją vykti. Eurovizijoje reikia kautis, atstovauti, garsinti save ir Lietuvą, varžytis ir siekti tos vienos pirmos vietos, nes visos kitos realiai mažai ką reiškia.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 12:43)
Ihm biggrin.gif man dar žinot kur labai tiktų tas portugalas? Kvazimodo vaizdmeniui paryžiaus katedroje. Tokie judesiukai tarsi į kuprą nori sulysti ir pasislėpti
http://www.gettyimag...ture-id51655399
http://www.gettyimag...cture-id3169331

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2017 05 12, 12:37)
https://youtu.be/K2LmJof30QQ
Gerai pamėgdžioja portugalą biggrin.gif

Super gerai. bigsmile.gif
Atsakyti

Nu va, pagal statymus portugalas jau aplenke italiuka, o ir bulgaras juos sparciai vejasi

Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2017 05 12, 18:49)
<p>Nu va, pagal statymus portugalas jau aplenke italiuka, o ir bulgaras juos sparciai vejasi
</p>

Eina sau smile.gif Bet netikiu, kad realiai portugalas į pirmą vietą pretenduotų, aš jo net nematau pirmame penketuke.
Atsakyti
Bet kiek tenka paskutiniu metu pabendrauti su žmonėmis, kurie nelabai domisi EV, na tik neseniai šį bei tą nugirdo. Tai visi žino apie portugalo ligą blink.gif Dainos net negirdėję, o jau pasakoja, kad su širdim bėdos... Vien žo...
O fanai viešoje erdvėje pliekiasi dėl saviškių jau seniai. Anksčiau kibosi italo ir švedo fanai, dabar dar prisijungę portugalo gvardija. Aiškinasi, kuris vertesnis biggrin.gif

Labiausiai džiaugiuos už norvegus ir austrą. Va spėjau, kad jie verti ir geri, nors iki tol nelabai kas į juos atkreipė dėmesį.

Belgijos mergaitė iš vis nedrąsi pagal charakterį. Man rodo jai sunku psichologiškai.

Bet baisiausi skrudžai šiais metais tai Danija. Pasiuvo Anjai 1 suknelę kaip pelenei. Su ta pačia suknele nacionalinėje atrankoje, prepartyje ir Kijevo scenoje, bože, vėl su ta pačia. Čiūdū čiūdai.

Net jei italas nelaimės, vis tiek bus man atradimas grojaraštyje. Kaip Amiras praėjusiais metais, taip Franciukas. Yra klausomų dainų jo repertuare wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2017 05 12, 19:49)
<p>Nu va, pagal statymus portugalas jau aplenke italiuka, o ir bulgaras juos sparciai vejasi
</p>


Labai daug kas nori lengvų pinigučių. Gavosi paprasta situacija, už italiją daug kas statė, kai pradėjo portugalas kilti, pradėjo abejoti, ir kad išlygintų rizika, statė už portugalą. Just an idea.

Iš viso, gal ir gerai dainuoja portugalas, bet aš nenoriu dar vienos dainos, kuri po Eurovizijos finalo po trijų dienų bus pamiršta. Tai trijų dienų žvaigždė.

Be to, italas turi tvirtų gerbėjų ratą. Žinant, kad portugalas lipa ant kulnų, italo fanai balsuos kaip dar nebalsavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helllen: 12 gegužės 2017 - 19:34